Šiandieniniame skaitmeninės rinkodaros pasaulyje elektroninio pašto rinkodara yra labai svarbi kiekvienam verslui. Dauguma internetinių mažmenininkų turi žinoti, kad rinkodara el. paštu yra viena iš efektyviausių rinkodaros formų, skatinančių pardavimus ir investicijų grąžą (IG). Tai taip pat vienas iš paprasčiausių būdų pradėti rinkodaros kampanijas, nes el. pašto rinkodara nereikalauja itin daug pastangų ir planavimo.

El. pašto rinkodara yra vienas geriausių skaitmeninės rinkodaros metodų, nes, be didelių investicijų galite gauti daug naudos: esamiems ar potenciaiems klientams siųsti informacinius pranešimus, nuolaidų pasiūlymus. Be to, tai leis jums užmegzti ryšius su klientais ir nuolat informuoti juos apie tai, kas vyksta jūsų parduotuvėje.

Štai šešios priežastys, kodėl el. pašto rinkodara yra svarbi:

Kuria santykius

El. pašto rinkodara padeda sukurti tvirtą ryšį tarp jūsų prekės ženklo ir klientų. Tai leidžia užmegzti ryšį su savo auditorija ir didina jos lojalumą. Tai galima padaryti siūlant išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir akcijas arba siunčiant esamiems ar potencialiems klientams atitinkamą turinį, kuris jiems bus naudingas.

Pavyzdžiui, galite nusiųsti savo klientams nuolaidos kodą, kurį jie gali panaudoti norėdami sutaupyti pinigų kitam pirkiniui. Tai rodo, kad jums jie rūpi ir norite, kad jie sugrįžtų.

Gera priemonė tikslinei rinkodarai elektroninėje prekyboje

Įmonės gali pasiekti konkrečius klientus žinutėmis, pritaikytomis jų pageidavimams ir elgesiui. Segmentuodamos savo el. pašto sąrašus pagal klientų duomenis, įmonės gali sukurti labai tikslingas kampanijas, kurios labiau sudomins jų auditoriją.

Pavyzdžiui, elektroninės prekybos įmonės gali segmentuoti savo el. pašto sąrašus pagal demografinius rodiklius, pvz., amžių, vietovę ar lytį, kad sukurtų suasmenintą turinį, kuris būtų tiesiogiai skirtas klientui. Jie taip pat gali segmentuoti savo sąrašą pagal ankstesnę pirkimo istoriją, kad pateiktų tikslinius pasiūlymus ar rekomendacijas, atitinkančias kliento interesus ir poreikius.

Didina pardavimus

Jei ieškote būdo padidinti pardavimus, rinkodara el. paštu yra veiksmingas pasirinkimas. Siųsdamos tikslines ir suasmenintus pranešimus klientams, elektroninės prekybos įmonės gali pritraukti srautą į savo svetaines ir paskatinti klientus pirkti. Tai savo ruožtu gali padidinti jūsų verslo pajamas.

Ekonomiškai efektyvu

Vienas iš svarbiausių el. pašto rinkodaros pranašumų yra tai, kad tai ekonomiškas būdas pasiekti klientus. Jums nereikia leisti pinigų popieriniams skelbimams, radijo ar televizijos reklamoms ar reklaminiams skydams, norint reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Vietoj to galite naudoti pinigus kitiems tikslams, pavyzdžiui, pagerinti savo svetainę, išplėsti produktų liniją ir samdyti naujus darbuotojus.

Pavyzdžiui, leisti pinigus spausdintam skelbimui nėra labai ekonomiška, jei jį skaito tik 10 žmonių. Tačiau el. pašto rinkodara už tą pačią kainą galite pasiekti daugiau nei 1000 žmonių.

Pagerina prekės ženklo žinomumą

El. pašto rinkodara gali padėti elektroninės prekybos įmonėms padidinti prekės ženklo žinomumą ir pripažinimą. Kai siunčiate naujienlaiškius el. paštu, siunčiate tą pačią informaciją visiems jūsų sąraše. Jūsų klientai matys tai, ką siūlote, ir gali pasidalinti tuo su savo draugais ar šeimos nariais, kurie domisi panašiais dalykais.

Pavyzdžiui, jei el. paštu išsiųsite naujienlaiškį su nuolaidos kuponu, kurio galiojimas baigiasi po dviejų dienų, jūsų klientai gali juo pasidalinti su kitais, kad galėtų panaudoti kodą. Tai padidina tikimybę, kad kažkas kitas pirks iš jūsų parduotuvės, net jei jie patys neužsiregistravo jūsų sąraše; todėl padidinate žmonių, kurie gali tapti naujais klientais, skaičių.

Suteikia išmatuojamų rezultatų

El. pašto rinkodara suteikia įmonėms daugybę duomenų, kuriuos jos gali naudoti savo kampanijų sėkmei įvertinti. El. pašto kampanijos leidžia stebėti, kiek žmonių atidaro jūsų el. laišką, spustelėja nukreipimo puslapį ir virsta klientais. Taip pat galite įvertinti, kurie el. laiškai efektyviausiai skatina įsitraukimą ir konversijas, išbandydami skirtingas kiekvieno pranešimo versijas.

Pavyzdžiui, galite siųsti vieną el. laiško versiją vieniems klientam, tada nusiųsti šiek tiek kitokią versiją kitai grupei. Galėsite matyti, kas sulaukia daugiau paspaudimų ir konversijų ir atitinkamai optimizuoti būsimas kampanijas.

Jei esate elektroninės parduotuvės savininkas, rinkodara el. paštu yra viena iš patraukliausių strategijų norint plėsti verslą, pasiekti klientus, kurti prekės ženklą ir padidinti pardavimus. Galite siųsti atitinkamus, patrauklius ir informatyvius el. laiškus naudodami tinkamas strategijas ir įrankius. Taip pat galėsite įvertinti jų efektyvumą, kad žinotumėte, koks turinys labiausiai patraukia jūsų auditoriją.

 

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1