Kokybiškas įmonės firminis stilius. Koks jis?

Kokybiškas įmonės firminis stilius. Koks jis?

Kokybiškas įmonės firminis stilius

Firminis stilius – tai vizualinis įmonės vaizdas, kuris turėtų atkreipti vartotojų dėmesį. Kitaip tariant, tai yra įmonės veidas, vizitinė kortelė, pagal kurią klientai bei verslo partneriai susidaro pirminį įspūdį apie įmonę. Aukštos kokybės firminio stiliaus kūrimas – nelengvas uždavinys, reikalaujantis  daug laiko, pastangų ir dėmesio detalėms.

Kas sudaro firminį stilių? Tai: logotipas, vizitinės kortelės, prekiniai ženklai, firminiai blankai, įvairūs reklaminiai leidiniai, išorinė reklama, interneto svetainės ir kt.

Kyla klausimas, koks turėtų būti įmonės firminis stilius, kad galėtume jį pavadinti kokybišku? Kokias klaidas dažniausiai daro mūsų šalies verslininkai, kurdami firminį stilių?

Dizaino originalumas

Anot dizainerių, didelė Lietuvos verslininkų problema – originalumo trūkumas. Jie dažniau renkasi kopijuoti (žinoma, šiek tiek pakeisdami tam tikras detales) kitų, populiaresnių, žinomesnių, įmonių stilių nei sukurti kažką savito ir originalaus. Taip tikimasi pritraukti minėtų įmonių klientus. Tačiau tokia strategija retai pasiteisina.

Firminio stiliaus kūrimas

Dar viena didelė klaida yra firminio stiliaus kūrimas sau, t.y. norint, kad jis patiktų įmonės vadovybei, darbuotojams ir pan. Nepagalvojama apie tai, kaip jį įvertins klientai. Neretai įmonės firminis stilius yra įmonės vadovo vizitinė kortelė. Kuriant firminį stilių privalu orientuotis tik į klientus, pagalvoti, kokią žinutę tam tikrais dizaino sprendimais jiems perduodate.

Nėra abejonių, jog firminis stilius yra labai svarbus įmonės įvaizdžio formavimo elementas. Jis parodo, kokia įmonė šiuo metu yra ar kokia nori būti ateityje. Firminis stilius yra puikus būdas atskleisti įmonės vertybes, parodyti jos potencialą.

Vienas iš pagrindinių firminio stiliaus tikslų – sužadinti norą tapti įmonės klientais

Reikia pasakyti, kad vienas iš pagrindinių firminio stiliaus tikslų yra emociškai paveikti vartotojus, sužadinti jų norą tapti įmonės klientais ne tik dėl kokybiškų prekių ar paslaugų, bet ir dėl to, kad jam patinka konkreti įmonė: jos įvaizdis, veikla ir pan. Tokie klientai būna lojalesni, nes jiems patinka visa įmonė, ne tik kai kurie jos gaminami produktai. Juk visada gali atsirasti geresnių, pigesnių produktų, bet jeigu su įmone sieja tam tikras emocinis ryšys, tuomet konkurentai Jūsų klientų taip lengvai nepervilios.

Profesionalūs dizaineriai

Kaip jau anksčiau minėjau, įmonių firminio stiliaus kūrimu užsiimantys dizaineriai teigia, jog Lietuvoje dauguma įmonių kopijuoja rinkos lyderių dizainą. Taip yra dėl to, kad jiems trūksta žinių apie firminio stiliaus svarbą, galimus dizaino sprendimus. Vienintelis būdas išvengti tokių klaidų – kreiptis pagalbos į profesionalius dizainerius, nes jie geriausiai žino šios srities mados tendencijas. Profesionalūs dizaineriai Jums patars, kokius dizaino sprendimus rinktis, jeigu norite būti inovatyvūs bei modernūs arba, kaip sukurti ilgaamžiškesnį, paprastesnį ir nuosaikesnį firminį stilių, kuris bus patrauklus ir po kelerių metų. Juk klasika niekada neišeis iš mados.

Nereikia bijoti atsiduoti į profesionalų rankas, daugiau klausyti jų patarimų, o ne piršti savo nuomonę, kuri nebūtinai yra teisinga. Papasakokite Jūsų įmonės firminį stilių kursiančiam dizaineriui, ko maždaug norite ir leiskite jam pateikti savo viziją. Tik išklausę profesionalo nuomonę priimkite galutinį sprendimą.

Kalbant apie pastarųjų metų korporacinio dizaino tendencijas reikia pasakyti, jog vyrauja minimalizmo bei aiškių formų kryptys. Tai reiškia, kad kiekvienas stiliaus akcentas, detalė, pasirinkta spalva turi savo prasmę ir paskirtį. Nieko nėra be reikalo.

Labai svarbu, kad logotipas ir firminis stilius papildytų vienas kitą, t.y. būtų susiję tam tikrais loginiais ryšiais. Profesionalių dizainerių teigimu, firminis stilius nėra tik meninis sprendimas (įmonės rekvizitų meninis apipavidalinimas). Tai yra individuali, konkreti įmonės žinutė.

Ekrano vaizdas Google.lt interneto svetainės, kai ieškome Ferrari.

Ferrari firminis stilius

Ekrano vaizdas Ferrari.com interneto svetainės.

firminis stilius

Nekilnojamojo turto portalų kūrimas

Nekilnojamojo turto portalų kūrimas

Profesionalus nekilnojamojo turto portalų kūrimas

Būstas yra vienas iš pirminių kiekvieno žmogaus poreikių. Tai – stabilaus, saugaus gyvenimo garantas. Vienas iš populiariausių būdų įsigyti būstą yra nekilnojamojo turto skelbimų portalai. Iš tiesų, nekilnojamojo turto skelbimų portalai yra geriausias būdas ne tik greitai ir už konkurencingą kainą nusipirkti būstą, bet ir jį parduoti. Niekam ne paslaptis, kad nekilnojamojo turto paklausa šiuo laikotarpiu yra itin didelė, netrūksta ir pasiūlos. Pirkėjams ir pardavėjams surasti vieniems kitus padeda būtent nekilnojamojo turto skelbimų portalai. Tokio pobūdžio portalų laikui bėgant atsiranda vis daugiau ir daugiau. Akivaizdu, kad juos turi kažkas sukurti. Tai – interneto svetainių kūrimo specialistai. Nesuklysime sakydami, jog nekilnojamojo turto portalų kūrimas – viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų šiomis dienomis. Ieškodami gerų šios srities specialistų, galite lengvai apsigauti, nes visos interneto svetainių kūrimo paslaugas teikiančios įmonės save pristato pačiais gražiausiais ir skambiausiais žodžiais. Apsilankius kiekvienos įmonės interneto svetainėje susidaro įspūdis, kad jie yra patys geriausi, jų darbai – kokybiškiausi ir pan. Todėl jeigu nenorite suklysti rinkdamiesi, visuomet pasidomėkite kitų su konkrečia įmone susidūrusių žmonių nuomonėmis. Tai – tiksliausia informacija apie tam tikros įmonės paslaugų kokybę. Ne paslaptis, kad kalbos apie gerus savo srities specialistus sklinda iš lūpų į lūpas. Reikia pasakyti, kad mūsų įmonės Studija 4 D klientai negaili mūsų specialistams gerų žodžių dėl atliktų darbų kokybės, operatyvumo, individualių kliento poreikių supratimo ir prisitaikymo prie jų. Tad jeigu ieškote gerų specialistų, kuriems patikėsite sukurti nekilnojamojo turto portalą, susisiekite su mūsų įmonės specialistais.

Nekilnojamo turto trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos portalas

Vienas iš Studijos 4 D kūrinių – nekilnojamo turto trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos portalas  Flat4Rent.lt Šiame portale įdiegtos naujausios technologijos, padedančios pirkėjams greitai rasti tai, ko ieško, pardavėjui patogiai įdėti skelbimą, jį redaguoti, atnaujinti ir pan. Portale patogiai išdėstyta informacija, gausu nuotraukų, video reportažų, žemėlapių, padėsiančių rasti tikslią norimo nekilnojamojo turto objekto (sodybos, poilsiavietės, viešbučio ir kt.) vietą. Integruotų kontaktų formų dėka klientai gali greitai ir patogiai susisiekti su skelbimų autoriais ar dominančių objektų savininkais. Naudojantis šiame portale įdiegtais socialiniais įskiepiais galima dalintis informacija su draugais. Pavyzdžiui, jeigu turite butą, kurį norite išnuomoti, apsilankę Studijos 4 D sukurtame Flat4Rent.lt portale ne tik nesugaišdami daug laiko suvesite visą reikiamą informaciją apie nuomojamą būstą, bet ir galėsite pasinaudoti portalo administracijos siūloma paslauga paskelbti savo nekilnojamojo turto objektą su profesionalių specialistų paruoštu aprašymu, video, nuotraukomis. Taip pat šiame portale suteikiama galimybė reklamuotis įvairioms nekilnojamojo turto kompanijoms, nekilnojamojo turto brokeriams ir pan.

Tiesą sakant, gali atrodyti, kad mūsų įmonės sukurto portalo aprašymas yra tiesiog jo reklama. Tačiau taip tikrai nėra. Šio nekilnojamojo turto portalo apibūdinimas – būdas nusakyti, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti tokio pobūdžio portalai.

Nekilnojamojo turto skelbimų portalai

Kaip jau anksčiau minėjau, nekilnojamojo turto skelbimų portalai – vieta, kur susitinka nekilnojamojo turto pirkėjai bei pardavėjai. Jie padeda abiems pusėms sutaupyti laiko perkant arba parduodant tam tikrą nekilnojamąjį turtą. Pirkėjai turi dideles pasirinkimo galimybes, nes gali rinktis iš didelio kiekio skirtinguose nekilnojamojo turto portaluose esančių skelbimų, lyginti kainas juose. Tai padės geriau suprasti būsto rinkos kainas ir išsirinkti geriausią kainos ir kokybės atžvilgiu būstą.

Žinoma, svarbiausia ir būtiniausia tokių portalų savybė yra funkcionalumas. Mažai tikėtina, kad žmonės užsuka į nekilnojamojo turto skelbimų portalus tik pasižvalgyti, pasigrožėti paveikslėliais ir kt. Visi nori kuo greičiau ir paprasčiau rasti tai, ko ieško, t.y. išsinuomoti/išnuomoti, parduoti/nusipirkti būstą. Patogumas čia svarbiausias.

Dar viena be galo svarbi nekilnojamojo turto skelbimų portalo sėkmės sąlyga – gera ir efektyvi reklama. Juk, akivaizdu, kad žmonės neužsuks į Jūsų portalą, jeigu nieko apie jį nežinos. Efektyviausias reklamos būdas – SEO. Pasitelkus svetainių optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) Jūsų interneto portalas užims aukštesnę poziciją tarp interneto paieškos sistemos rezultatų – taigi bus labiau pastebimas. Vienintelis trūkumas – SEO neatneša greitų rezultatų, nes tai yra ilgas ir tam tikro įdirbio reikalaujantis procesas. Tad kol pradės ryškėti SEO rezultatai, galite pasitelkti kitus klientų pritraukimo būdus: reklamuotis socialiniuose tinkluose ar tam tikrose interneto svetainėse, siųsti naujienlaiškius ir kt.

Apibendrinant galima teigti, kad nekilnojamojo turto skelbimų portalai – specifinė portalų rūšis, kurių kūrimas reikalauja specialių žinių ir įgūdžių. Pasirinkite Studiją 4 D, nes mes turime nekilnojamojo turto portalų kūrimui reikalingų žinių ir siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Jeigu Jums svarbi kokybė, operatyvumas, individualumas, tuomet mums pakeliui.

Programavimo verslas, kalbos, programuotojai

Programavimo verslas, kalbos, programuotojai

Programavimo verslas yra vienas iš sparčiausiai besivystančių verslų visame pasaulyje.  Savo darbą išmanantys programuotojai šiuo metu Lietuvoje yra paklausiausi darbuotojai, kurių nuolat trūksta. Skirtingai nei daugelio kitų profesijų atstovų, programuotojų paklausa vis dar viršija pasiūlą. Reikia pasakyti, kad rasti gerus programuotojus darbdaviams yra be galo sunku, nes vadinamieji perliukai greitai išgraibstomi (dažniausiai jie gauna darbą dar studijuodami) ir belieka rinktis iš mažesnių gabumų programuotojų arba programuotojų-mėgėjų. Pastarieji dažniausiai būna baigę vos kelių mėnesių programavimo kursus, tad akivaizdu, kad jie dar nėra pasiruošę profesionaliai dirbti. Žinoma, būna ir išimčių.

Programavimo verslas, programuotojai

Kalbant apie programuotojus iš pašaukimo, jie šia sritimi dažniausiai domisi nuo vaikystės, programuoti pradeda mokytis savarankiškai, iš draugų, lanko programavimo būrelius ir t.t. Žinoma, visų istorijos skirtingos, tačiau, galima teigti, jog programuotojus iš pašaukimo vienija viena savybė – nuolatinis žinių alkis. Kad ir kaip keistai tai skambėtų kalbant apie tiksliųjų mokslų atstovą, geras programuotojas turi būti kūrybingas, ne tik turėti puikų loginį mąstymą. Juk naujų kodų kūrimas reikalauja daug kūrybiškumo.  Kiekvieno programuotojo tikslas – sukurti tokį kodą, kuris leistų kuo greičiau ir paprasčiau pasiekti norimą rezultatą, t.y. atliekant kuo mažiau veiksmų pasiekti kuo geresnį rezultatą. Svarbu suprasti, kad net ir geriausi programuotojai neišvengia klaidų, susiduria su iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamomis užduotimis. Todėl šioje srityje dirbantys žmonės turi būti užsispyrę, sugebėti pasimokyti iš savo klaidų. Juk neveltui sakoma, kad tik iš nesėkmių galime pasimokyti!

Taip pat geram programuotojui be galo svarbu turėti daug kantrybės, nes programavimas – procesas, susidedantis iš daugybės smulkių, bet labai svarbių detalių. Pavyzdžiui, dėl mažiausios klaidelės gali tekti perdaryti jau sukurtą programą iš naujo. Dažnai net kelis kartus. Daug kantrybės kartais prireikia bendraujant su klientais: norint išsiaiškinti jų poreikius, tobulinant jiems neįtikusius darbus.

Programavimo verslas yra stabilus, kai įmonėje dirba geri programuotojai, kai užtikrinama paslaugos kokybė, o darbas atliekamas laiku. Kai klientas patenkintas, gaunama keleriopa nauda. Ypatingai svarbu yra gerai atlikti darbai, nes jie kalba už save patys ir yra garantas nenutrūkstamo klientų srauto ateityje.

Programavimo kalbos

Išsiaškinę, kokiomis savybėmis turi pasižymėti geras programuotojas, trumpai pakalbėkime apie programavimo kalbas. Iš tiesų, egzistuoja daug skirtingų programavimo kalbų, kurios skirtos tam tikroms užduotims atlikti. Gali kilti klausimas, kokios programavimo kalbos yra populiariausios ir labiausiai specialistų vertinamos? Patenkinsime Jūsų smalsumą ir atsakysime į šį aktualų klausimą.

PHP programavimo kalba

Viena iš populiariausių interneto svetainėms  kurti naudojamų kalbų yra PHP programavimo kalba. Šios kalbos kūrėjas – Rasmusas Lerdorfas. Ji buvo sukurta 1995 m. Pilnas pavadinimas – Personal Home Page Tools. Tai yra atviro kodo kalba, kuria naudojantis sukurta maždaug trečdalis interneto svetainių pasaulyje. Šios progrmavimo kalbos kokybę ir patikimumą patvirtina faktas, kad PHP naudoja net populiarusis Facebook. PHP programavimo kalba parašytų projektų srityje specializuojasi ir mūsų įmonės Studija 4 D programuotojai. Įdomu, kad būtent šia kalba programuojantiems specialistams lengviausia įsilieti į darbo rinką, nes jų paklausa yra didžiausia.

Java programavimo kalba

Java yra objektiškai orientuota, bendrosios paskirties programavimo kalba, kurios kūrėjas – kanadietis  Jamesas Goslingas kartu su kitais kompanijos Sun Microsystems inžinieriais. Pirminis šios programavimo kalbos pavadinimas buvo Oak. Java buvo sukurta tam, kad pakeistų C++ programavimo kalbą. Dabar ši programavimo kalba yra viena populiariausių versle naudojamų kalbų. Su Java kalba dirbantys programuotojai turi didžiausias galimybes gauti gerai apmokamą darbą.

JavaScript programavimo kalba

Dar viena populiari programavimo kalba yra JavaScript. Tai yra objektiškai orientuota programavimo kalba. JavaScript naudojama vadinamiesiems apsams (naršyklės pagrindu veikiančioms taikomosioms programoms) kurti, įvairių interneto svetainių ar puslapių interaktyvumo didinimui. Šios kalbos kūrėjas yra Brendanas Eichas, kuris prisidėjo ir prie populiarios naršyklės Mozilla kūrimo.

Go – tarp sparčiausiai populiarėjančių programavimo kalbų

Atviro kodo programavimo kalba Go buvo pristatyta 2009 m. (sukurta 2007 m.), todėl ją galima vadinti viena jauniausių programavimo kalbų. Jos kūrėjai yra Google inžinieriai Robas Pike‘as, Kenas Thompsonas ir Robertas Griesemeris. Specialistų nuomone, ši programavimo kalba vertinama dėl jos vientisumo ir patikimumo. Reikia pasakyti, jog Go šiuo metu yra tarp sparčiausiai populiarėjančių programavimo kalbų pasaulyje.

Kalbant apie mūsų įmonės partnerius, jie specializuojasi mobiliųjų aplikacijų kūrimo srityje ir dirba Android bei IOS aplinkose, (programavimo kalbos: java, c++, objective-c).  Studija 4 D programuotojai dirba PHP programavimo kalba. Taigi, kaip matote, mūsų paslaugų spektras yra itin platus. Todėl jeigu Jums reikia profesionalių programuotojų paslaugų, laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Mes visuomet pasiruošę padėti!

Magento sistema

Magento sistema

Magento sistema – internetinės parduotuvės su kokybės ženklu

Elektroninė prekyba Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, kasdien tampa vis populiaresnė. Tai lemia didėjantis žmonių kompiuterinis raštingumas, domėjimasis naujovėmis ir, svarbiausia, itin spartus gyvenimo tempas. Internetu kur kas greičiau ir patogiau įsigysite reikiamas prekes ar paslaugas nei vaikščiodami po parduotuves kokiame nors prekybos centre. Juk neveltui reklamos per televiziją ar internete siūlo stovint automobilių spūstyje negaišti laiko veltui ir internetinėje parduotuvėje įsigyti batus ar kitą reikalingą daiktą. Iš tiesų, šiais laikais neskaičiuodami valandų po parduotuves vaikščioti gali ne kiekvienas. Galima drąsiai teigti, kad elektroninės prekybos verslas dabar išgyvena itin gerus laikus. Todėl labai aktualus klausimas būsimiems ar esamiems verslininkams yra elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugos. Šio straipsnio objektas – Magento sistema.

Svarbu paminėti, kad Magento sistema yra skirta rimtiems projektams ir turi nemažus reikalavimus ir serveriui bei tolimesnei sistemos priežiūrai. Todėl šia elektroninės prekybos platforma sukurtos internetinės parduotuvės yra patikimos, pirkėjams gali pasiūlyti patogų apsipirkimą ir pan. Nors sukurti internetinę parduotuvę naudojantis Magento sistema yra sudėtingiau ir kūrimo procesas užtrunka ilgiau nei atliekant šį darbą pasitelkiant kitas platformas, tačiau rezultatas tikrai nenuvilia. Kokybė reikalauja kantrybės ir laiko.

Magento draugiška paieškos sistemoms

Vienas iš didžiausių šios sistemos privalumų yra tai, jog ji labai draugiška paieškos sistemoms, nes palaiko tokias svarbias funkcijas kaip Google Site Maps (puslapio žemėlapis), customizable URLs (kiekvienam elektroninės parduotuvės puslapiui individualūs, skirtingi adresai, kuriuose galima naudoti raktažodžius). Be to, Magento sistema leidžia lengvai ir greitai redaguoti  ir kitus duomenis paieškos sistemoms, yra galimybė aprašyti paveikslėlių metainformaciją, kategorijų, prekių metainformaciją, taip pat turėti sistemoje integruotą blogą, patogiai valdyti internetinę parduotuvę. Naudojant šią sistemą patogu atlikt vidinį seo.

Taigi didelis šios sistemos privalumas, ypač vartotojams, yra tas, kad Magento elektroninės parduotuvės yra patogios, turi aiškią  struktūrą. Norint padaryti prekes kuo labiau apčiuopiamas, klientai gali ne tik apžiūrėti prekių nuotraukas, bet ir jas išdidinti ir atidžiai apžiūrėti kiekvieną smulkmeną. Video, prekės aprašymas ir kita informacija pateikiama patogiai ir aiškiai. Taip pat galima išsaugoti patinkančias prekes, kad galėtumėte jas apžiūrėti vėliau, rašyti komentarus apie prekes.

Svarbu paminėti, jog populiariausi ir žinomiausi pasaulio prekės ženklai mėgsta Magento sistemą dėl jos lankstumo, nes šiandien vartotojai ir jų pirkimo įpročiai keičiasi kiekvieną minutę. Akivaizdu, kad šiandienos naujovės rytoj jau bus tapusios istorija. Reikia žengti koja kojon su naujovėmis ir nuolat tobulinti internetines parduotuves norint neprarasti klientų ir išlikti konkurencingais. Magento suteikia galimybę nuolat tobulinti internetines parduotuves, jas išplėsti. Magento gali pasiūlyti geriausius ir naujausius plėtinius, padėsiančius išplėsti internetinės parduotuvės funkcijas pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Reikia pasakyti, jog Magento yra daugiau nei tiesiog platforma arba produktas. Kvalifikuoti Magento specialistai padės Jūsų internetinei parduotuvei greitai įsilieti į rinką, tapti konkurencingais, suteikti savo klientams nepakartojamą apsipirkimo patirtį ir, be abejo, daugiau parduoti.

Neabejokite ir dėl internetinės parduotuvės sukūrimo kreipkitės į Studija 4 D specialistus, nes mes dirbame tam, kad Jūsų verslas visada būtų pranašesnis už konkurentus. Mes naudojame Magento elektroninės prekybos sistemą, nes tai yra teisingiausias pasirinkimas sėkmingam verslui.

Įdomus faktas, kad prekybininkų, naudojančių Magento platformą, verslas auga vidutiniškai 3 kartus  greičiau nei konkurencingų platformų naudotojų.

Apibendrinant, Magento yra populiariausia e-komercijos platforma pasaulyje, turinti didžiausias galimybes lyginant su konkurencingomis platformomis. Ji užtikrina didesnius pardavimus, suteikia galimybę diegti inovacijas ir tokiu būdu žengti koja kojon su naujovėmis.

Naudodami Magento platformą parduosite daugiau, sutaupysite daugiau ir visus darbus atliksite greičiau.

Programavimo verslas, kalbos, programuotojai

error: