Automobilių skelbimų portalų kūrimas

Automobilių skelbimų portalų kūrimas

Automobilių pramonė per pastarąjį dešimtmetį sparčiai vystėsi. Dėl reikšmingo faktorių, tokių kaip technologijos, inovacijos, augimo, pakito žmonių pirkimo įpročiai – tyrimų duomenimis, net 59% automobilių pirkėjų dabar jų ieško internete. Taigi, automobilių pardavėjams teko prie to prisitaikyti.

Kaip pirkėjai ieško automobilių internetu?

Automobilio pirkimas – ilgas procesas (palyginus su įvairių kitų prekių įsigijimu). Nors klientai vis dar perka savo transporto priemones prekybos atstovybėse, vis tiek dažniausiai pirmiausia paieška, apžiūrėjimas, palyginimas vyksta internete.

Pasak „Google“, 95% transporto priemonių pirkėjų skaitmeninius duomenis naudoja kaip informacijos šaltinį, o 65% pirkėjų prireikia vos 3 savaičių, kad atliktų research internete. 

Kai automobilių pirkėjai pradeda paiešką, 6 iš 10 nėra apsisprendę, kokio modelio automobilio nori ir pan. Lemiamą sprendimą priimti padeda skelbimai internete. Neretai, net jeigu žmogus būna apsisprendęs pirkti tam tikros markės automobilį, radęs internete puikų pasiūlymą (kainos bei kokybės atžvilgiu), pakeičia nuomonę ir nusprendžia pirkti kitokį automobilį.

Kodėl verta rinktis automobilį internetu?

  • Jums nereikia susidurti su profesionaliais pardavėjais. O, kaip žinote, jie būna itin įkyrūs ir moka įsiūlyti tai, ko nesiruošėte pirkti. 
  • Galite palyginti neribotą skaičių automobilių, kol susiaurinsite paiešką iki kelių geriausių variantų. Internete galite naršyti po įvairius skelbimų portalus, lyginti ten parduodamus automobilius, jų kainas, techninę būklę ir kt. Ir visa tai prieinama neiškeliant kojos iš namų, atostogų metu ar bet kada, kai jums patogu.
  • Neužkibsite ant pardavėjų masalo, kai pasakojama apie vieną automobilį ir staiga peršokama prie kito, brangesnio, ir išryškinami jo privalumai. Profesionalūs pardavėjai yra puikiai išstudijavę žmonių psichologiją, todėl moka taip gudriai įtikinti, kad žmogus nusiperka ne tai, ko ieškojo ir dar stipriai permoka.
  • Galite išsamiai ištyrinėti automobilį pardavėjui nekvėpuojant jums į nugarą. Juk žinote tą jausmą, kai nuvykę apžiūrėti automobilio, negalite jo gerai apžiūrėti, išbandyti, nes iš paskos nuolat sekioja pardavėjas. Žinoma, perkant dėvėtą automobilį su pardavėju susidurti vis tiek teks, tačiau prieš tai jau būsite apžiūrėję norimą įsigyti transporto priemone internete. Tad kils mažiau klausimų.
  • Jei perkate iš privataus pardavėjo, jums nereikės mokėti paslėptų automobilių prekybos atstovų mokesčių. Tai taip pat didelis privalumas, nes paprastai šie mokesčiai būna gan dideli.

Automobilių skelbimų portalų kūrimas 1

Automobilio pirkimo internetu trūkumai:

  • Jei perkate iš privataus pardavėjo, turėsite sumokėti visą sumą iš karto, t.y. negalėsite imti paskolos, mokėti kas mėnesį dalimis.
  • Automobilio pirkimas iš privataus pardavėjo reiškia, kad perkate „kaip yra“, o tai apsaugo pardavėją nuo teisinių priemonių, jei automobilis pasirodys nekokybiškas. Štai kodėl prieš perkant automobilį svarbu įsigyti transporto priemonės istorijos ataskaitą. 
  • Jei norimas automobilis yra kitame mieste, gali būti sunkiau nuvykti jį pamatyti, arba gali tekti samdyti patikimą mechaniką toje vietoje, kad jį apžiūrėtų.

Taigi, kaip matote, automobilio pirkimas internetu turi trūkumų, tačiau tai galioja daugiausia naujiems automobiliams. O pirkti naudotą automobilį internete – puikus sprendimas. Plačias pasirinkimo galimybes suteikia internetiniai skelbimų portalai.

Į ką atkreipti dėmesį kuriant automobilių skelbimų portalą?

Automobilių skelbimų portalų konkurencija yra nemaža. Tad būtina sukurti aukštos kokybės, patogų lankytojams naršyti, tvarkingai atrodantį skelbimų portalą. Ir, be abejo, nepagailėti pinigų reklamai, kad kuo daugiau žmonių jį rastų interneto paieškos sistemoje. Ypač tai svarbu pradžioje, kai dar nesate žinomi ir įvertinti.

Tikrai nesvarbu, kokio tipo skelbimą skelbiate: absoliučiai visų jų misija yra priversti žmones juos spustelėti ir nukreipti į jūsų pasirinktą puslapį. Štai kodėl turėtumėte įsitikinti, kad turite gerą svetainę, ji greitai įkeliama, yra gerai suprojektuota ir garantuojama gera vartotojo patirtis.

Skirkite reikiamą laiką, kad apibrėžtumėte, kokią informaciją vartotojas pamatys atvykęs į puslapį, ir įsitikinkite, kad ji yra pakankamai naudinga ir patraukli, kad sukeltų konversijas.

Specialistai pataria, jog norint pritraukti daugiau žmonių, kurie norėtų parduoti savo automobilį būtent jūsų svetainėje, reikėtų leisti pirmąjį ar kelis skelbimus įdėti nemokamai. Žinoma, norint jį iškelti į viršų ar paryškinti, reikėtų susimokėti. Taip pat labai svarbu, kad pardavėjas galėtų įdėti pakankamai kokybiškų automobilio nuotraukų, jį išsamiai aprašyti.

Automobilių skelbimų portalų kūrimas 2

Jeigu nusprendėte, kad atėjo laikas turėti tokį portalą, dėl sukūrimo kreipkitės į Studiją 4D.

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas. Turbūt geriausia vieta reklamuotis šiais laikais yra internetas, ypač jei esate asmuo, norintis ką nors parduoti (priešingai nei įmonės, kurios turi daugiau įvairių reklamos galimybių). Skelbimų portalas yra vieta, kur pardavėjai gali reklamuoti savo produktus, o suinteresuoti pirkėjai gali peržiūrėti klasifikuotus sąrašus pagal atitinkamas kategorijas ir susisiekti su pardavėju, kad įsigytų produktų. Sąvoka „klasifikuota“ reiškia, kad tos prekės ir paslaugos yra suskirstytos į skirtingas  kategorijas. Pavyzdžiui: nekilnojamasis turtas, transportas, technika, kompiuterija ir kt.

Reikia pasakyti, kad profesionaliai sukurtose klasifikuotų skelbimų svetainėse naršyti itin patogu, nes skelbimai čia suskirstyti kategorijomis ir reikiamus daiktus lengva rasti. Tarkime, pirkėjai, ieškantys tam tikros rūšies elektroninės įrangos, gali tiesiogiai pereiti prie reikiamos kategorijos ir rasti visus klasifikuotus skelbimus, paskelbtus šiame sąraše.

Klasifikuotų skelbimų portaluose dažniausiai parduodami panaudoti arba nauji, bet tam tikram žmogui netinkantys, nenaudojami daiktai. Pavyzdžiui, jei asmuo nori persikelti gyventi į kitą miestą ar šalį, jis gali norėti parduoti savo baldus ar televizorių. Klasifikuotų skelbimų svetainės – tinkamiausia platforma tokiems žmonėms, nes čia įdėję skelbimą, turės realią galimybę parduoti daiktus tiems, kurie jų ieško. Jokių tarpininkų, greita, patogu ir paprasta.

Lankytojų kuriamas turinys

Skelbimų portalų turinį, kaip žinome, kuria jo lankytojai, kurie deda skelbimus, teiraujasi dėl norimų įsigyti prekių. Taigi tokiai interneto svetainei reikia minimalios priežiūros. 

Kaip teigia interneto svetainių kūrėjai, klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas nėra sudėtingas procesas, tačiau svarbiausia jį išpopuliarinti. Juk didžiausias tokių portalų turtas yra lankytojai, kurie ne tik kuria turinį, bet ir populiarina portalą: rekomenduoja savo aplinkos žmonėms ir taip jį kelia į aukštesnes pozicijas interneto paieškos sistemoje.

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Kaip skelbimų portalai generuoja pajamas?

Paprasčiausias būdas tokioms svetainėms uždirbti pajamas yra mokami skelbimai. Tai reiškia, kad norėdami įdėti klasifikuotą skelbimą, portalo lankytojai turi sumokėti tam tikrą, iš anksto nustatytą, pinigų sumą. Tam galite sukurti pateikimo paketus pagal skirtingus kriterijus (pvz: pagal tai, kiek laiko skelbimas bus matomas lankytojams ir pan.). Taigi skelbimo autorius galės pasirinkti mokėjimo paketą, kuris geriausiai atitiks jo poreikius. 

Kitas būdas yra mokamas iškėlimas, kai pardavėjai moka mokestį už tai, kad jų skelbimai būtų paryškinti ar labiau matomi paieškos rezultatuose.

Jei jūsų klasifikuotų skelbimų svetainė generuoja didelį lankytojų srautą, taip pat galite uždirbti pajamų iš nesudėtingų „Google AdSense“ skelbimų blokų.

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas kaina

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Reklamjuostės jūsų skelbimų svetainėje

Skelbimų rodymas yra paprasčiausias ir efektyviausias būdas užsidirbti iš jūsų svetainės. Turite daug pasirinkimo laisvės, nes skelbimus galite rodyti beveik bet kurioje savo svetainės vietoje. Taigi, viskas, ką jums reikia padaryti, yra surasti rėmėjus, norinčius reklamuotis jūsų svetainėje.

Būkite tikri, kai tik jūsų svetainė pradės pritraukti pakankamai lankytojų, atsiras daugybė žmonių, kurie norėtų joje reklamuotis.

Trumpas patarimas: galite nustatyti skirtingas skelbimų rodymo skirtingose ​​svetainės vietose kainas. Pavyzdžiui, pagrindinis puslapis pritraukia daugiau dėmesio nei bet kuris kitas puslapis, todėl reklama čia gali būti brangesnė nei reklama kategorijos puslapyje arba išsamios informacijos puslapyje. Panašiai reklamjuostė tiesiai po antrašte pritraukia daugiau lankytojų dėmesio nei šoninė juosta ar poraštė. Taigi kainas galima atitinkamai nustatyti.

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas

Klasifikuotų skelbimų portalo kūrimas ir kaip populiarinti klasifikuotų skelbimų svetainę?

Tinklalapius reikia prižiūrėti, stebėti jų našumą ir pan. Juk konkurentai nesnaudžia ir, jeigu nežengsite koja kojon su naujovėmis, jus pralenks ir pervilios lankytojus. Juk akivaizdu, kad šiuolaikinės priemonės leidžia lengvai sukurti svetainę, tačiau jos veikimas priklauso tik nuo to, kaip gerai ją prižiūrite. Taigi tam reikia skirti pakankamai dėmesio.

Reklamuokite savo skelbimų portalą įvairiais kanalais. Lygiai taip pat, kaip kita įmonė gali pasinaudoti jūsų svetaine, norėdama parodyti savo reklamjuostes, jūs taip pat galite pasinaudoti šia galimybe.

Pasirinkite atitinkamą platformą savo skelbimams rodyti. Jei jūsų skelbimų portalas yra vietinės reikšmės, galite reklamuotis vietinėje žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose. Reklamos būdai priklauso nuo jūsų veiklos srities, tikslinės auditorijos, svetainės tipo ir svetainės turinio tipo.

Reikia sukurti kokybišką ir konkurencingą skelbimų portalą? Kreipkitės į Studiją 4D, nes mes turime ką Jums pasiūlyti. Sukursime skelbimų portalą ir pasirūpinsime jo priežiūra.

Skelbimų portalų kūrimas

Skelbimų portalų kūrimas

Skelbimų portalų kūrimas, nišinės pažinčių svetainės

Skelbimų portalų Lietuvoje yra tikrai daug, tačiau vis dar atsiranda naujų. Vadinasi, yra jų poreikis, nes būtent nuo paklausos priklauso ir pasiūla. Skelbimų portalai būna specializuoti (auto, nekilnojamojo turto skelbimai ir pan.) ir tokie, kur talpinami įvairūs skelbimai pagal kategorijas (Skelbiu.lt, Alio.lt ir kt.) Anot specialistų, skelbimų verslas yra toks populiarus todėl, kad skelbimų portalai nereikalauja daug priežiūros administravimui (svetainės turinį kuria lankytojai). Skelbimų verslas – puiki galimybė uždirbti nemažai pinigų investuojant gana nedidelę pinigų sumą. Dėl vis didėjančio jų populiarumo, populiarėja ir skelbimų portalų kūrimo paslaugos. Tiesą sakant, tokia svetainė sukuriama greitai ir gana paprastai. Tačiau tai galioja tik mažiems skelbimų portalams. Didelių skelbimų portalų kūrimas – kur kas sudėtingesnis ir ilgiau trunkantis darbas. Juk tokiuose skelbimų portaluose įdiegiami sudėtingi techniniai sprendimai, įvairios funkcijos, reikalingos dėl didelio lankytojų kiekio, duomenų srauto. Todėl privalote atsakingai pasirinkti specialistus, kurie kurs Jūsų skelbimų portalą, nes nuo jų darbo kokybės priklauso didelė dalis Jūsų verslo sėkmės. Nereikėtų susigundyti mažesne paslaugos kaina, nes taip rizikuojate gauti nekokybišką paslaugą. Geriau vieną kartą sumokėti brangiau, nei leisti pinigus nekokybiško produkto tobulinimui.

Skelbimų portalų kūrimas, nišinės pažinčių svetainės

Portalų populiarinimas

Kalbant apie skelbimų portalų populiarinimą, reikia pasakyti, jog tai ne tokia paprasta užduotis, kaip sukurti tokio pobūdžio portalą. Tiesą sakant, išpopuliarinti skelbimų portalą yra kur kas sunkiau nei bet kokią kitą interneto svetainę. Juk tokiems portalams svarbiausi būtent lankytojai, kurie dėtų skelbimus, juos skaitytų, rekomenduotų konkretų skelbimų portalą savo draugams, pažįstamiems. Skamba negailestingai, bet naujokai skelbimų versle turi tikrai nedideles galimybes išpopuliarėti, nes itin sunku laimėti konkurencinėje kovoje su šio verslo grandais. Todėl skelbimų rinkos lyderiai nesikeičia jau ilgus metus.

Didesnes galimybes konkuruoti šioje rinkoje turi nišiniai skelbimų portalai, kurios yra skirti specifiniam, siauram žmonių ratui, kokiai nors siaurai sričiai (darbui skirti rūbai, daiktai, reikalingi tam tikrų pomėgių turintiems žmonėms ir kt.) Iš tiesų, tai nėra tik skelbimams skirtos svetainės, o tam tikrą žmonių bendruomenę suburiantys portalai, kuriuose galimybė talpinti skelbimus yra tik viena iš funkcijų.

Nišinių skelbimų portalų kūrimas

Galima teigti, kad vienas iš dažniausiai pasitaikančių nišinių skelbimų portalų pavyzdžių yra nišinės pažinčių svetainės. Jos yra skirtos tam tikrai grupei žmonių (ūkininkams, vegetarams bei veganams, mokslinės fantastikos kūrinių gerbėjams, gėjams ir kt.). Akivaizdu, kad tokių interneto svetainių nėra daug, todėl ir konkurencija joms kur kas mažesnė. Šiuo atveju itin maža tikimybė, kad nepatenkintas vartotojas pasirinks konkurentus (kaip internetinių parduotuvių, bendro pobūdžio pažinčių svetainių atveju). Nišinių svetainių lankytojams beveik nėra iš ko rinktis.

Pažinčių svetainės

Pažinčių svetainės

Kalbant apie bendresnio pobūdžio pažinčių svetaines, jos kuo toliau, tuo labiau populiarėja. Juk kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties, norisi bendrauti, turėti artimą žmogų, su kuriuo galėtų kartu žengti gyvenimo keliu. Jeigu nepavyksta susirasti antrosios pusės realiame, tuomet vienintelė viltis – internetinės pažintys. Turbūt nesuklysime pasakę, kad tokio pobūdžio svetainių paklausa visada išliks didelė, nes žmogiškųjų santykių nepakeis jokios technologijos. Keisis tik lyderiaujantys rinkos žaidėjai.

Svarbu paminėti, jog interneto pažinčių svetainės yra nuolat tobulinamos ir siūlo vartotojams vis patogesnį bendravimą jose, diegiamos naujos funkcijos. Pažinčių svetainėse užsiregistravę žmonės gali su bendraminčiais patogiai ir lengvai dalintis nuotraukomis, video įrašais, tekstiniais failais. Taip pat siūloma galimybė su norimu žmogumi  ar keletu žmonių bendrauti privačiomis žinutėmis, bendrauti realiu laiku. Galite draugų ieškoti, įvedę jų vardą, pavardę, miestą, elektroninio pašto adresą. Paprastas svetainės valdymas ypač aktualus vyresnio amžiaus žmonėms, kurių kompiuterinės žinios nėra tokios ištobulintos kaip jaunosios kartos atstovų.

Nekilnojamojo turto portalų kūrimas Studija 4D

Svarbu paminėti, kad skelbimų portalų kūrimas yra viena iš mūsų įmonės Studija 4 D paslaugų. Užtikriname, kad mūsų profesionalų komanda sukurs Jums tokį skelbimų portalą, kuris patrauks interneto vartotojų dėmesį ir išsiskirs iš pilkos masės. Studijos 4 D specialistų darbų kokybe neleidžia suabejoti mūsų klientų komentarai. Ne paslaptis, kad daugiausiai apie žmogų pasako jo darbai. Džiaugiamės, jog mūsų komandos atlikti darbai sulaukė daugybės gražių žodžių.

error: