Mobiliųjų (programėlių, apps’ų) aplikacijų kūrimas

Norite pasiekti kuo didesnę vartotojų auditoriją per planšetinį kompiuterį ar išmanųji telefoną? Tuomet geriausias pasirinkimas – mobilioji programėlė, aplikacijų kūrimas. Mobilioji programėlė – tai produktas, kuris yra skirtas išmaniesiems įrenginiams ir leidžiantis greitai bei lengvai perduoti arba pasiekti dominančią informaciją.

Mobiliosios programėlės gali būti įvairių tipų. Dažniausiai parsisiunčiamos yra šios:

  • Žaidimų;
  • Kelionių (GPS, informacija apie viešbučius ir kt.);
  • Komunikacinės (jose publikuojamos naujienos, įvairių sporto šakų varžybų rezultatai ir pan.);
  • Multimedijos (vaizdo, muzikos failų grotuvai);
  • Pagalbinės (skaičiuotuvas, eismo tvarkaraščiai ir pan.)
  • Elektroninės prekybos programėlės.

Gera mobiliosios programėlės idėja

Svarbu turėti gerą mobiliosios programėlės idėją, nes nuo jos priklauso, ar programėlė bus naudinga ir sulauks vartotojų dėmesio.

Dar vienas svarbus veiksnys – mobiliosios programėlės, aplikacijos patogumas vartotojams. Ji turi būti paprastai valdoma, inovatyvi,  patrauklaus dizaino. Jūsų tikslas – suteikti programėlės naudotojams ne tik praktinę naudą, bet ir puikią naudojimosi patirtį. Juk patenkinti vartotojų poreikai – tiesus kelias į sėkmę.

Įdomus faktas, jog šiuo metu net 77% pasaulio gyventojų naudojasi internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Greitai tobulėjantys išmanieji įrenginiai suteikia verslininkams vis geresnes galimybes pristatyti ir populiarinti savo gaminamas prekes ar teikiamas paslaugas.

Mobilioji programėlė, aplikacija sukuria inovatyvios, šiuolaikiškos įmonės įvaizdį. Labai svarbu, kad ji būtų profesionaliai sukurta, tinkamai prižiūrima bei aktyviai naudojama. Visa tai – specialių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas, kurį gali atlikti tik šios srities profesionalai. Studijos 4 D komanda yra būtent tokie. Nedvejokite ir kreipkitės į mus, nes mes galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Reikia pasakyti, kad skirtingų gamintojų telefonuose diegiamos skirtingos operacinės sistemos, palaikančios sklandų mobiliųjų programėlių veikimą. Populiariausios – IOS ir Android.

Iš tiesų, mobiliosios programėlės yra kuriamos kiekvienai operacinei sistemai atskirai, todėl prieš kuriant būtina išanalizuoti savo tikslinę auditoriją bei išsiaiškinti, kurios mobiliosios aplikacijos būtų tinkamiausios ir naudingiausios Jūsų verslui.

App mobiliuju programeliu kurimas

Kodėl naudinga naudoti mobiliąsias programėles, aplikacijas?

Pirmiausia, klientams nereikia žaisti laukimo žaidimo. Mobiliosios programėlės garantuoja greitesnį naršymą nei naudojantis mobiliuoju internetu. Naršydami internete pirmiausia turite atidaryti interneto naršyklę, įvesti interneto svetainės adresą URL  formatu ir laukti, kol svetainė bus įkelta. Tuo tarpu, atidaryti mobiliąją programėlę užtrunka vos kelias sekundes, nes didžioji dalis informacijos yra saugoma pačiame ieškinyje, o tai leidžia naudotis ja neprisijungus prie interneto.

Antra, mobilioji programėlė yra nuolatinis priminimas vartotojams apie Jūsų verslą. Ji padeda sustiprinti prekės ženklą, padidinti Jūsų matomumą. Taip yra todėl, kad mobilioji programėlė, skirtingai nei naršyklės adresas, visada yra matoma telefono ekrane. Tai padeda sukurti lojalumą su klientais, nes Jūsų verslas visuomet yra su jais.

Trečia, kaip jau minėjau, apps’ai padidina klientų lojalumą, nes jie gali greitai ir patogiai gauti reikiamą informaciją čia ir dabar. Įmonės naudoja mobiliąsias  programėles, siekdamos  pagerinti savo vykdomus procesus ir padidinti paslaugų prieinamumą lygį savo klientams. Būtent jos padeda sklandžiai ir patogiai bendrauti su klientais, o tai versle yra be galo svarbu.

Ketvirta, mobiliosios programėlės padeda sumažinti išlaidas SMS žinutės ir popieriniams naujienlaiškiams. Jos leidžia saugiai, paprastai ir patogiai bendrauti su klientais siunčiant jiems nemokamas žinutes. Programėlės padeda sumažinti darbuotojų darbo krūvį ir laiką, kurį jie turėtų skirti  informacinių užklausų siuntimui ir telefono skambučiams.

Ką reikia apsvarstyti prieš kuriant mobiliąją programėlę?

Nustatyti, kiek populiari bus mobilioji programėlė

Ar apps’as bus naudingas klientams ir žmonės jį naudos? Apklauskite savo esamus klientus ir interneto svetainės lankytojus ir sužinosite atsakymą. Tai padės suprasti, ar programėlė yra reikalinga, ar tikslinga ją kurti.

Apibrėžti mobiliosios programėlės tikslą

Pirmas ir svarbiausias apps’o tikslas – būti naudingu ir pasitarnauti klientams. Pastatykite save į savo klientų vietą ir pagalvokite, ko jie tikisi iš mobiliosios programėlės? Kaip programėlė pagerins Jūsų teikiamas paslaugas? Kas joje patrauks vartotojų dėmesį?

 Laiko ir išteklių paskirstymas

Apps’as yra ne tik finansinė investicija, bet ir laiko investicija. Kad būtų naudinga Jūsų verslui, ji turi būti kokybiška, atitinkanti klientų poreikius ir nuolat tobulinama. O tai reikalauja nemažai laiko. Įvertinkite ar galėsite skirti pakankamai laiko ir pinigų programėlės priežiūrai bei tobulinimui. Nepamirškite, kad geriau jokio apps’o negu blogas apps’as.

Jūsų verslo poreikiai

Mobiliosios programėlės nėra reikalingos kiekvienam verslui, todėl prieš priimant sprendimą ją turėti, būtina atsižvelgti į verslo poreikius. Jos yra labai naudingos toms įmonėms, kurios glaudžiai bendradarbiauja su klientais.

Reikia sukurti mobiliąją programėlę? Jeigu taip, laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Studija 4 D – savo srities profesionalai, už kuriuos kalba jų kokybiški darbai.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1