ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Pradėkite verslą internete – parduokite ir uždirbkite.

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS – dizaino ir programavimo dirbtuvės Studija 4D.

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS 1

Jau nemaža Lietuvos dalis jaunų ir vyresnio amžiaus žmonių yra pabandę ir sėkmingai prekiauja internetu iš namų ne tik Lietuvoje, bet ir po visą pasaulį. Tai greičiausias, patikimiausias ir labiausiai prieinamas būdas kiekvienam užsidirbti pinigų neišeinant iš namų!

Ar pagalvojote kada, kaip būtų nuostabu ryte ilgiau pamiegoti? Arba tiesiog turėti galimybe laisvai planuoti savo laiką ir dirbti iš namų arba iš savo nuosavo ofiso. O gal būt mėgstate keliauti ir negalite pakęsti minties, kad vėl reikės grįžti namo ir dirbti įprastus nemėgiamus darbus kiauras dienas. Parduoti savo neįkainojamą gyvenimo laiką ir gražiausias dienas už pinigus darbdaviui, kuris bet kada jus gali atleisti ir jūs vėl galite likti tuščiomis, kai tuo tarpu galėtume dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurio pasaulio kampelio, bet kokiu paros metu su savo nešiojamu kompiuteriu.

O gal tiesiog trūksta pinigų ir norite papildomai užsidirbti, bet darbo dienos nepakanka, kad dar dirbtumėte ir antrą darbą, gal jums tai tiesiog fiziškai neįmanoma.

Išeitis yra. Iki šiol elektroninė prekyba buvo prieinama tik siaurai grupei žmonių, internetinių parduotuvių kūrėjams, marketingo ir pardavimo sričių specialistams. Bet dėka atsiradusių elektroninės parduotuvės turinio valdymo sistemos galimybių, užsidirbti internete jau gali kiekvienas.

Galima pradėti kurti el. parduotuvę su mažesniu biudžetu, o vėliau tobulti. Yra daug automatizavimo galimybių, kad jums liktų kuo daugiau laisvo laiko, kurį turite skirti neatidėliotinai svarbiems reikalams, darbui, šeimai, ar savo pomėgiams.

KAS YRA ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ gali būti verslas, hobis ir gali būti darbas. Didelė, maža ar vidutinė, viskas priklauso nuo jūsų tikslų. Galite turėti elektroninę parduotuvę, kuriai periodiškai skirsite nedaug savo laiko, pvz tik savaitgaliais naujų prekių papildymui. Vakarais atrašysite klientams laiškus ar „mesendžerio“ žinutes ir kartą per savaitę išsiųsite prekes. Arba jei jūsų ambicijos yra gerokai didesnės, žiūrėkite tai kaip į rimtą verslą su neribotomis galimybėmis, atsakingai analizuokite rinką, organizuokite darbus ir stebėkite kaip augą jūsų pinigai.

Ką bepasirinktumėte, didelis ar mažas būtų tikslas, pradėti reikia nuo mažų žingsnių. Taip kaip mama mus mokė vaikščioti prieš tai kai pradėjome bėgioti, taip ir prekiauti internete pradėti reikia nuo nedidelės apimties elektroninės parduotuvės, kurią pilnai gali administruoti vienas žmogus. Kad dirbti būtų įdomiau susiraskite partnerį, arba dirbkite su draugu. Pasidalinę darbus ir išlaidas su savo verslo partneriu net nepajusite kaip tapsite sėkmingai veikiančios elektroninės parduotuvės savininkais. Partneris jums padės ne tik apmokėti pirmąsias išlaidas, bet ir padės morališkai susidūrus su pirmais sunkumais.

O jei esate intravertiškas, mėgstate viską daryti pats ir norite už savo paties padarytas klaidas tik pats ir atsakyti. Nesidalinti savo paties uždirbtais pinigais ir turėti šimtaprocentinę kontrolę ir sprendimo laisvę. Tai ši sritis yra būtent jums. Elektroninės parduotuvės priežiūrai pilnai užtenka ir vieno žmogaus.

Stebėkite pinigų įplaukas ir naujus užsakymus kur bebūtumėte!

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS 2

KAIP JI VEIKIA?

Elektroninė parduotuvė veikia kaip virtualus vadybininkas, kuris už jus pasisveikina su potencialiu klientu ir padeda jam išsirinkti prekes bei už jas atskaityti. Automatiniais pranešimais bei laiškais komunikuodama su pirkėju elektroninė parduotuvė palydi pirkėją nuo pirmo puslapio aplankymo iki prekės įsigijimo bei sumokėjimo. Elektroninės parduotuvės savininkui arba paskirtam parduotuvės administratoriui lieka pasirūpinti nupirktos prekės pristatymu.

Jei preke yra virtuali, tai automatizuotas gali būti ir pilnas procesas, kuris veiktų be didelio administratoriaus įsikišimo.

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS NUOMA ar KŪRIMAS?

Pradėkite nuo elektroninės parduotuvės nuomos jei el. parduotuvė jums yra visiškai nesuprantama verslo rūšis. Taip jūs turėsite galimybė arčiau susipažinti su sistema. Bet vėliau vis tiek rekomenduojame el. parduotuvės sukūrimą. Pradėkite nuo nebrangios, nedidelio funkcionalumo, nesudėtingo dizaino. Jei verslas seksis, vadinasi uždirbsite pinigų, kuriuos vėliau galėsite panaudoti internetinės parduotuvės vystymui arba naujos elektroninės parduotuvės sukūrimui jau pagal visus jūsų norus ir visus techninius pageidavimus bei dizaino sumanymus. Reikia laiko ir patirties kaip ir kiekviename versle taip ir interneto prekyboje tam, kad suprastumėte, kas ištikro veikia ir kur reikia skirti didelį dėmesį, o kur ne.

Būtinai konsultuokitės su elektroninės parduotuvės kūrėju kaip teisingai reikia dirbti su elektronine parduotuve, kaip reklamuotis, kad jau per pirmą mėnesį matytumėte ir pirmus pardavimus, pirmus uždarbius internetu.

Kaip užsakyti?

Jūs galite UŽSAKYTI E-parduotuvės sukūrimo paslaugas telefonu +370 689 37799 arba el. paštu: [email protected].

Kokią naudą dar galiu gauti iš el parduotuvės?

Be to, kad turėsite naują pajamų šaltinį, laisvą darbo grafiką bei mobilią darbo vietą. Ši sritis yra labai įdomi ir įtraukianti. Didelės bendruomenės internete, Facebook grupės elektronine prekyba užsiimančių verslininkų, organizuojami įvairūs seminarai ir suvažiavimai pripildys jūsų gyvenimą naujomis spalvomis ir galimybėmis.

Užsakykite elektroninę parduotuve dabar ir gaukite gyvą pagalbą nuotoliniu būdu savo verslo pradžiai!

error: