Svetainių kūrimas ir el parduotuvių kūrimas- Studija 4D

by

UAB „ATEITIES CENTRAS” (Studija 4D)

Informacinių paslaugų, inernetinių svetainių kūrimo įmonė

Svetainių kūrimas – Studija 4D | Mes kuriame internetines parduotuves kurimas svetainių įmonėms, verslui, biudžetinėms įstaigoms, organizacijoms ir fiziniams asmenims, internetines parduotuves, pažinčių, skelbimų bei naujienų portalus, mobiliąsias aplikacijas, kompiuterinius žaidimus, teikiame individualaus programavimo paslaugas.

Kodėl verta rinktis Studija 4D?

PROFESIONALUS INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

UAB „ATEITIES CENTRAS“ (STUDIJA 4D) – IT rinkoje dirbanti bendrovė, kurianti individualius programinius sprendimus, mobiliąsias aplikacijas, internetines parduotuves ir  prezentacines įmonių svetaines  klientams iš viso pasaulio.
Mes vertiname Jūsų laiką, todėl visos mūsų paslaugos apima visus svetainių kūrimo etapus vienoje vietoje per optimalų laiką.
Mūsų darbuotojai yra profesionalai, esame sukaupę ilgametę patirtį internetinių projektų kūrimo srityse.

Ieškote kas kokybiškai sukurtų internetinę svetainę ir už prieinamą kainą? Patikėkite šį darbą mums.
Interneto svetainių kūrimu užsiimame jau nuo 2004 metų, esame patyrę ir kompetetingi. Mūsų komandą sudaro visų būtinų svetainės sukūrimui sričių specialistai: web dizaineriai, programuotojai, tekstų rašytojai bei redaktorius, seo specialistai.

Jūsų įmonės internetinė svetainė turi tinkamai jus reprezentuoti, lyg suprogramuotas virtualus vadybininkas siekiantis parduoti. Kiekvienas interneto svetainės skyrelis, kiekviena svetainės deatalė yra svarbi. Net atrodytų nereikšminga smulkmena gali suerzinti klientą, neleiskite jūsų potencialiems klientams jumis abejoti.

Savo įvaizdį internete mums jau patikejo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių, atliktų darbų sarašą galite pažiūreti šioje svetainėje.

Kita nemažiau svarbi interneto svetainės detalė yra jos techninis įgyvendinimas, t.y. kodavimo darbai. Dar prieš patenkant į Jūsų interneto puslapį, didžioji lankytojų dalis naudosis paieškos sistemomis informacijos paieškai ir rezultatuose, tarp gausių jūsų kolegų ir konkurentų  esate ir jūs. Kaip atkreipti dėmesį į save ir kaip atsirasti Google pirmajame dešimtuke?

Jei svetainė suprogramuota pagal naujausius interneto standartus naudojama sintakse pagal kurią paieškos sistemos gali pateikti išplėstus rezultatus tokius kaip greitosios nuorodos pačiuose rezultatuose į jūsų svetainės vidinius puslapius, tinkamai optimizuotas svetainės turinys – tai gera pradžia, be kurios tolimesni Seo veiksmai būtų tiesiog beprasmiški.

Grafinio dizaino, web programavimo ir SEO profesionalų komandinis darbas kuriant Jūsų įmonės interneto svetainę, internetinę parduotuvę ar mobiliąja aplikaciją. Patikėkite savo imonės internetinius darbus mums, būkime partneriai ir aukime kartu!

SVETAINIŲ KŪRIMO KONKURENCINGOS KAINOS

Stengiamės visada pasiūlyti kuo patrauklesnias kainas atsižvelgiant į projekto sudėtingumą bei keliamus reikalavimus.

Techniniai įgūdžiai: PHP, Objective-C HTML , CSS, XHTML, XML, XML Schema, XSLT, JavaScript MS SQL, mySQL. Mobiliųjų platformos: Apple’s iPhone/iPod/iPad Android OS.

Programavimo paslaugos

Programinės įrangos kūrimas; individualūs programiniai sprendimai; interneto svetainių kūrimas; internetinių parduotuvių kūrimas; socialininių tinklų kūrimas; skelbimų portalų kūrimas; pažinčių svetainių kūrimas; žaidimų, simuliatorių kūrimas; aplikacijų mobiliesiems telefonams ir plančetiniams kompiuteriams kūrimas.

Svetainių kūrimas ir el parduotuvių kūrimas

Svetainių kūrimas ir el parduotuvių kūrimas

Jūsų virtualus partneris Studija 4D

Geriausia įmone kurianti el parduotuves ir internetines svetaines, ne ta kurioje dirba daug programuotojų, bet ta, kuri geba įsigilinti į projektą ir tinkamai jį suprogramuoti, sukurti, įgyvendinti kliento viziją arba dar geriau.

Internetines parduotuves kurime jau gera dešimtmetį, turime kuo pasidalinti ir pasididžiuoti. Mūsų įmonė nedidelė, komandoje dirbame penkiese, bet dirbame kokybiškai, greitai ir už sąžiningą atlygį.

error: