Interneto svetainių kūrimas ir internetinių parduotuvių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas ir internetinių parduotuvių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas | Studija 4D komandą sudaro profesionalūs dizaineriai, programuotojai ir internetinio marketingo bei SEO specialistai. Interneto svetainių kūrimas su SEO tai svetainių optimizavimas paieškų sistemoms Google, Yahoo, Bing, Aol search, Ask. Svetainės pozicija google ir kitose paieškos sistemose priklauso nuo teisingai suprogramuoto tinklapio, bei gerai atlikto optimizavimo paieškos sistemoms.

Mes siūlome ne tik svetainės ir logotipo ar Internetinių parduotuvių sukūrimo paslaugą, bet mums taip pat yra svarbi Jūsų tinklapio pozicija Google paieškos rezultatuose. Mes ne tik prižiūrime, kad interneto svetainė ir internetinė parduotuvė veiktų puikiai pagal suteikiamas garantijas, bet taip pat suteikiame svetainei talpinimo ir elektroninių pašto dėžučių kūrimo bei konfigūravimo paslaugas. Taip pat svetainės administravimo paslaugas, apmokymus naudotis turinio valdymo sistema, konsultuojame internetinių svetainių kūrimo, optimizavimo ir reklamavimo internete klausimais.

Norint pasiekti gerų rezultatų reikalinga kiekvienos srities (dizaino, programavimo, SEO ir internetinio marketingo) specialistų komanda, turinti ne mažesnę nei penkerių metų svetainių kūrimo patirtį ir valdoma kompetetingo įmonės vadovo. Stduija 4D visa tai turi.

Jei nerimaujate, kad sukurtas svetainės dizainas gali jums nepatikti, pagal mūsų dizainerių portfolio galėsite išsirinkti jums patinkantį dizaineri, tiesiog nurodykite, kurie mūsų kurti darbai Jums patinka ir Jūs dirbsite su šias svetaines kūrusiu dizaineriu. Kuriami dizaino variantai aptariami komandoje, vėliau derinami su užsakovu, jei reikia kuriama daugiau svetainės maketų, ieškome tinkamiausio grafinio sprendimo.

Interneto svetainių kūrimas atviro kodo pagrindu, programuojame PHP kalba. Tai pati populiariausia interneto programavimo kalba. Su šia kalba sukurti tiek maži tinklapiai tiek didžiausi internetiniai portalai, svetainės, elektroninės parduotuvės. Studija 4D kuria interneto svetaines su bet kuria atviro kodo turinio valdymo sistema, kuri yra parašyta PHP kalbos pagrindu. Taip pat galime pasiūlyti ir mūsų sukurtą turinio valdymo sistemą arba individualios sistemos suprogramavimą Jūsų verslui.

Elektroninių parduotuvių kūrimas | Verslo valdymo sistemos

Profesionalios interneto svetainės kūrimas

Profesionalios interneto svetainės kūrimas prasideda nuo internetinio puslapio dizaino kūrimo strategijos.

Svetainės dizaino tikslas – įtikinti interneto svetainės lankytoją nusipirkti prekę ar paslaugą, susisiekti su pardavimo vadybininku ar atlikti kitus veiksmus, kurių pageidauja įmonės savininkai. Bet kokiu atveju pagrindinis tikslas yra, kad lankytojas taptų įmonės klientu ir įmonės pelnas augtų.

Kad suprastume, kokius tikslus interneto svetainė turėtų įgyvendinti reikia išsiaiškinti kokius veiksmus interneto svetainės lankytojai turėtų atlikti, kad jie būtų įtikinti tapti įmonės klientais.

Daugiau informacijos apie internetinių svetainių kūrimą ieškokite mūsų svetainėje. Stengsimės, kad visa naujausia informacija apie svetainių kūrimą, el parduotuvių kūrimą bei mobilias aplikacijas rastumėte Studija 4D puslapyje.

error: