Verslo idėjos

Sukurti verslą gali kiekvienas, bet sukurti pelningą verslą yra talentas, kuris duotas toli gražu ne kiekvienam žmogui. Reikia pasakyti, kad verslas visų pirma yra kūrybinis procesas, kurio materialinė išraiška yra pinigai. Sėkmingą verslininką galima lyginti su geru muzikantu dailininku ir pan., nes sukurti ir plėtoti sėkmingą bei pelningą verslą yra ne mažesnis menas, nei nupiešti puikų paveikslą ar sukurti populiarų ir kokybišką muzikinį kūrinį.

Iš tiesų, norint sulaukti sėkmės, svarbu teisingai mąstyti. Verslo tikslas turėtų būti pats verslas, o ne pinigai. Pinigai – tik rezultatas, sėkmingo verslo pasekmė. Jeigu susikoncentruosite vien tik į pelną, didelė tikimybė, kad tuomet priimsite netinkamus sprendimus, kurie pakenks verslui. Per didelis godumas – tiesiausias kelias į nesėkmes.

Akivaizdus ir neginčijamas faktas, kad kiekvienas verslas prasideda nuo idėjos. Sugalvoti gerą, originalią idėją labai svarbu, bet ne mažiau svarbu žinoti, kaip tą idėją įgyvendinti. Prastas idėjos įgyvendinimas ją gali paversti niekam tikusia. Ir, atvirkščiai, vidutiniška verslo idėja gali tapti be galo sėkminga ir atnešti daug pelno, jeigu dirbsite nuosekliai ir organizuotai. Reikėtų pradėti nuo paprastos, lengvai įgyvendinamos idėjos, kuri padėtų žmonėms išspręsti konkrečią, kasdienišką  problemą.

Pateikiame keletą perspektyvių verslo idėjų, kurias gana nesudėtinga įgyvendinti. Tai gali tapti papildomu Jūsų pajamų šaltiniu, o gal net verslu, iš kurio gyvensite.

Kiemo priežiūros darbai

Ši paslauga, ypač pastaruoju metu, yra labai paklausi. Juk dauguma didelius ir prabangius namus  turinčių žmonių negali skirti pakankamai laiko kiemo priežiūrai. Geriausiu atveju savaitgaliais nupjauna žolę. Bet tai tik lašas jūroje. Žiemą reikia kasti sniegą, papuošti namo fasadą kalėdinėmis dekoracijomis, pavasarį – sodinti gėles  ir pan. Visi šie daug laiko reikalaujantys darbai patys nepasidarys. Tam reikia žmogaus, kurį Jūs įkurta įmonė gali surasti arba pats juo tapkite.

Valymo paslaugos

Jeigu esate žmogus, mėgstantis tvarkyti namus, tuomet šis verslas yra kaip tik Jums.  Visais laikais  atsiras žmonių, kuriems reikia padėti su namų ruoša. Kaip jau anksčiau minėjau, tai ypač aktualu didelius namus turintiems žmonėms. Tapkite patikimu jų pagalbininku ir savo hobį tvarkytis paverskite pelną nešančiu darbu.

Kompiuterių priežiūra

Jeigu nesate susipykęs su technologijomis, esate kruopštus, suprantate kompiuterių ir kitų išmaniųjų įrenginių sandarą, tuomet šis darbas kaip tik Jums. Programinės įrangos diegimas, kompiuterio veikimo pagreitinimas – tik kelios paslaugos, kurių gali prireikti kompiuterių naudotojams.

Virtualus asistentas

Dar viena puiki verslo idėja – tapti virtualiu asistentu. Tereikia išmanyti administravimo darbą ir turėti patirties šioje srityje. Ši veikla puiki ir dėl to, kad galite dirbti nuotoliniu būdu. Virtualūs asistentai už įmonės vadovą atlieka įvairius smulkius darbus: bendrauja su klientais, išrašo sąskaitas faktūras ir pan.

Buhalterijos paslaugos

Ne paslaptis, kad dėl ekonominės krizės kai kurios įmonės turėjo atleisti dalį darbuotojų, tarp kurių buvo ir buhalteriai. Tačiau įmonė sunkiai gali apsieiti be buhalterio. Puiki ir mažesnių investicijų reikalaujanti išeitis – pirkti buhalterijos paslaugas iš šalies. Būtent tokias paslaugas Jūs galite teikti.

Augintinių priežiūra

Jeigu mylite gyvūnus ir gyvūnai myli Jus, tuomet galite pasisiūlyti naminius gyvūnėlius auginantiems žmonėms prižiūrėti jų augintinius. Galite teikti šias paslaugas: gyvūnų priežiūra (pavyzdžiui, kai šeimininkai išvyksta atostogauti), kasdieninis vedžiojimas, dresavimas ir kt.

Sąnaudų mažinimo paslaugos

Iš pirmo žvilgsnio šios paslaugos gali pasirodyti gana keistos ir niekam nereikalingos. Tačiau labai klystate taip galvodami. Pateiksime konkrečią situaciją: Jūs esate verslininkas, dažnai bendraujate mobiliuoju telefonu, todėl gaunate dideles mobiliojo ryšio sąskaitas, tačiau žinote, kad už jas permokate. Esate labai užsiėmęs žmogus, todėl pats neturite laiko kreiptis į mobiliojo ryšio tiekėjus ir su jais aiškintis. Tada galite susitarti su sąnaudų mažinimo paslaugas teikiančiu žmogumi, kuris sutvarkys šį reikalą, o mainais gaus sutartą dalį sutaupytų pinigų.

Tekstų rašymo paslaugos

Jeigu mėgstate ir sugebate kokybiškai rašyti įvairaus pobūdžio tekstus, galite pasiūlyti tekstų rašymo paslaugas. Interneto svetainėms nuolat reikia naujo turinio, kuris ne tik išlaiko svetainės dinamiškumą, gyvybę, bet ir padeda aukščiau pakilti tarp interneto paieškos sistemų rezultatų. Kai kurie interneto tinklalapių savininkai patys kuria tekstus. Tačiau dauguma tokiam darbui neturi laiko ar įgūdžių. Tuomet į pagalbą ateina tekstų rašytojai. Specialistų teigimu, šių paslaugų paklausa ateityje dar labiau augs.

Vertimo paslaugos

Iš tiesų, samdyti vertėjus sau gali leisti tik stambios įmonės. Kitos įmonės vertėjus samdo konkrečiai užduočiai atlikti. Vertėjų paslaugų šiais laikais prireikia gana dažnai, nes įmonės turi užsienio partnerius, įsilieja į tarptautinę rinką. Tad jeigu esate geras vertėjas, galite būti tikras, kad darbo turėsite pakankamai.

Socialinių medijų konsultantas

Puiki verslo idėja – tapti socialinių medijų konsultantu. Jeigu esate aktyvus socialinių tinklų naudotojas ir gerai apie juos išmanote, galite padėti šio dalyko neišmanantiems žmonėms įsilieti į socialines medijas, išnaudoti jų teikiamas galimybes verslui ir kitoms sritims.

Jeigu nusprendėte pradėti verslą ir Jums reikia konsultacijų šia tema, kreipkitės į mus – Studiją 4 D. Patarsime, sukursime Jūsų verslą pristatančią interneto svetainę ir padėsime sėkmingai įžengti į verslo pasaulį.

error: