Elektroninės parduotuvės kūrimas

elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas (elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroniniu parduotuviu kurimas)

„Tas, kuris nori daug pasiekti, turi kelti didžius reikalavimus“. Johanas Volfgangas Gėtė.
„Gerai tvarkomas laikas yra gerai sutvarkyto proto požymis“. Izaokas Pitmanas.
„Savo sugebėjimus žmogus gali pažinti tik juos išbandęs“. Seneka.

Ieškote kas kokybiškai sukurtų internetinę svetainę ir už prieinamą kainą? Patikėkite šį darbą mums.
Interneto svetainių kūrimu užsiimame jau nuo 2004 metų, esame patyrę ir kompetetingi. Mūsų komandą sudaro visų būtinų svetainės sukūrimui sričių specialistai: web dizaineriai, programuotojai, tekstų rašytojai bei redaktorius, seo specialistai.

Jūsų įmonės internetinė svetainė turi tinkamai jus reprezentuoti, lyg suprogramuotas virtualus vadybininkas siekiantis parduoti. Kiekvienas interneto svetainės skyrelis, kiekviena svetainės deatalė yra svarbu. Net atrodytų nereikšminga smulkmena gali suerzinti klientą, neleiskite jūsų potencialiems klientams jumis abejoti.

Savo įvaizdį internete mums jau patikejo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių, atliktų darbų sarašą galite pažiūreti šioje svetainėje.

Programavimas

Kita nemažiau svarbi interneto svetainės detalė yra jos techninis įgyvendinimas, elektroninės parduotuvės kūrimas tai teisingai atlikti kodavimo darbai. Dar prieš patenkant į Jūsų interneto puslapį, didžioji lankytojų dalis naudosis paieškos sistemomis informacijos paieškai ir rezultatuose, tarp gausių jūsų kolegų ir konkurentų esate ir jūs. Kaip atkreipti dėmesį į save ir kaip atsirasti Google pirmajame dešimtuke?

Jei svetainė suprogramuota pagal naujausius interneto standartus naudojama sintakse pagal kurią paieškos sistemos gali pateikti išplėstus rezultatus tokius kaip greitosios nuorodos pačiuose rezultatuose į jūsų svetainės vidinius puslapius, tinkamai optimizuotas svetainės turinys – tai gera pradžia, be kurios tolimesni Seo veiksmai būtų tiesiog beprasmiški.

Grafinio dizaino, web programavimo ir SEO profesionalų komandinis darbas kuriant Jūsų įmonės interneto svetainę, internetinę parduotuvę ar mobiliąja aplikaciją. Patikėkite savo imonės internetinius darbus mums, būkime partneriai ir aukime kartu!

Profesionalus interneto svetainių kūrimas – Studija 4D

Internetinių svetainių kūrimas

www kūrimas, aplikacijos mobiliesiems.

Internetinės parduotuvės – puikus įrankis praplėsti esamą prekybą ar pradėti naują verslą. Internetinių parduotuvių kūrimas yra viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. Interneto svetainių kūrimas bei elektroninių parduotuvių kūrimas tai sritys, kurių neriboja nei vieta nei valstybių sienos. Galime sukurti Jums internetinę parduotuvę atitinkančią šiuolaikinius technologinius sprendimus. Kuriame internetines parduotuves tinkančias telefonams, planšetiniams ir paprastiems kompiuteriams.

Magento elektroninė komercijos sistema, elektroninės parduotuvės kūrimas Magento dizaino kūrimas ir programavimo paslaugos. Magento yra atviro kodo elektroninės prekybos sistema, kurią sudaro daug naudingų funkcijų bei modulių. Nusprendus kurti internetinę parduotuvę su šia sistema belieka tik užsakyti dizaino sukūrimo, sistemos diegimo ir konfigūravimo paslaugas, o pačią sistemą nemokamai siūlo Magento kūrėjai. Magento eCommerce internetinėje svetainėje www.magentocommerce.com yra daugybė modulių. Juos programuoja nepriklausomi programuotojai, įvairios įmonės. Tai užtikrina saugią ateitį jūsų investicijai. Mūsų specialistai atliks Magento dizaino kūrimo darbus, kurie atitiks jūsų poreikius šiandien ir vystant projektą ateityje.

Internetinių svetainių kūrimas, www kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas magento: profesionaliai kuriame internetines parduotuves, interneto svetaines, elektronines parduotuves. Tinklapiai, web dizainas, svetainės dizainas – mūsų profesionalai Jūsų paslaugoms!

  • Elektroninių parduotuvių kūrimas ir dirbtinis intelektas
  • Interneto svetainių dizaino kūrimo strategija
  • Svetainių kūrimas ir proxy serveriai
  • Pasiūlymas įmonėms

Lauksime Jūsų skambučių: Mob.: +370 689 37799

Jūsų laiškų: info@studio4d.lt

Internetinių svetainių kūrimas

UAB „Ateities centras”

Jūsų virtualus partneris – Studija 4D

Internetinių svetainių kūrimas
Studija 4D
Mob.: +370 689 37799
www.studija4d.lt

error: