Programavimo paslaugos

Programuotojai, programavimo paslaugos

Programuotojai ir profesionalios programavimo paslaugos

Kompiuteriai, be kurių neįsivaizduojame savo kasdienės veiklos, iš tiesų yra tik žmogaus sukurtų programų vykdytojai. Jeigu norime kuo efektyviau naudoti kompiuterį, panaudoti visas jo turimas galimybes, neužtenka vien tik bazinių žinių, gebėjimo dirbti pačiomis paprasčiausiomis programomis. Kai kurioms problemoms spręsti prireikia parašyti vienokią ar kitokią programą. Šiuolaikinių taikomųjų programų galimybes galima išplėsti, pritaikyti konkrečiai užduočiai išspręsti naudojant tam tikras programavimo priemones.  Kiekvienas kompiuterio naudotojas turėtų mokėti savarankiškai sukurti nesudėtingas programas. Išmokti programuoti – ilgas ir labai sudėtingas procesas. Tai sugeba toli gražu ne kiekvienas žmogus.

Prieš kalbant apie programavimą plačiau, pirmiausia reikėtų aiškiai apibrėžti, kas yra programavimas, kas slepiasi po šiuo paprastam žmogui neaiškiu terminu?

Programavimas – kompiuterinėmis programomis atliekamas procesas, kai algoritmas užrašomas viena iš programavimo kalbų. Programavimas – matematikos, inžinerijos, mokslo ir  meno elementų derinys.

Išsiaiškinkime, kas yra algoritmas? Algoritmas  – veiksmų seka, atliekama norint pasiekti tam tikrą rezultatą. Programavime naudojamų algoritmų pavyzdžiai: Euklido algoritmas, kvadratinės šaknies algoritmas ir t.t.

Egzistuoja daug skirtingų programavimo kalbų, kurios tinka tam tikriems uždaviniams išspręsti. Pagal programų kūrimo principus programavimas skirstomas į kelis stilius: imperatyvinis ir deklaratyvusis programavimas.  Imperatyvinis programavimas dar skirstmas į nuoseklųjį, struktūrinį (procedūrinį) ir objektinį programavimą. Deklaratyvusis programavimas skirstomas į funkcinį ir loginį programavimą.

Programavimo kalbą(-as) kiekvienas programuotojas pasirenka pagal tikslus, kuriuos jis nori įgyvendinti, kokioje srityje dirba. Kalbant apie pelningumą, geriausią darbo vietą ir atlyginimą dažniausiai gauna su JAVA programavimo kalba dirbantys specialistai. Lengviausia įsidarbinti – programuojantiems  PHP kalba.

Išsiaiškinę, kas yra programavimas ir kaip jis skirstomas, pasvarstykime, kas yra geras programuotojas ir ką jis turi daryti, kad tokiu taptų? Programavimo specialistai teigia, kad programavimas – tam tikros rūšies menas. Kaip skambinti pianinu, groti smuiku ar tapyti paveikslus sugeba ne kiekvienas, taip ir sugebėjimas programuoti – išskirtinė duotybė. Kaip taisyklė, geri programuotojai šia sritimi susidomi dar vaikystėje ar paauglystėje ir bėgant metams tobulina savo žinias bei  gebėjimus. Tikras šios srities profesionalas tiesiog dega programavimu. Jam tai yra ir darbas, ir geriausias laisvalaikio praleidimo būdas, netgi gyvenimo būdas.

Programuotoju gimstama (kaip kompozitoriumi, dailininku, šokėju ir pan.). Programuotojai iš pašaukimo domisi naujausiomis technologijomis ir nuolat tobulėja, nes pasaulis nestovi vietoje ir savo srities profesionalai turi žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis. Kiekvienam programuotojui būtinas puikus loginis mąstymas, matematikos žinios, sugebėjimas tai pritaikyti rašant programas ir kuriant algoritmus. Taip pat jis turi būti smalsus, žingeidus, kantrus, norėti mokytis visą gyvenimą.

Jaunuolis, kuris pasirinko programuotojo specialybės dėl mados, gero atlgynimo ar todėl, kad kitur neįstojo, niekada netaps savo srities profesionalu, nes jam tai visada bus tik darbas. Tokius žmones galima pavadinti ne programavimo specialistais, profesionalais, o amatininkais. Formalus požiūris į savo darbą neleidžia gauti didelių pajamų, nes klientai laikui bėgant nusivilia tokių specialistų darbų kokybe ir jie iškrinta iš darbo rinkos.

Kalbant apie programavimo kalbas, geras programuojas turi mokėti bent vieną programavimo kalbą (idealiu atveju – kelias).

Reikia pasakyti, kad gerų programuotojų Lietuvoje tikrai nėra daug. Vieni iš jų – įmonės Studija 4D specialistai, kurių siūlomos programavimo paslaugos yra aukščiausios kokybės. Geriausias kokybiškai atliktų darbų patvirtinimas – puikūs mūsų įmonės klientų atsiliepimai. Turime daug pastovių klientų, kurie mūsų paslaugomis naudojasi jau ne vienerius metus ir niekada nenusivylė. Nes mūsų įmonės programuotojai – žmonės, gyvenantys programavimu ir tai atsispindi jų darbuose.

Programuojame PHP kalba. PHP – populiari programavimo kalba, kuri naudojama kuriant interneto svetaines. Tai gana nesudėtinga ir lanksti programavimo kalba, veikianti daugelyje operacinių sistemų

Duomenų bazė –  MySQL. Kiti techniniai įgūdžiai: HTML , CSS, XHTML, XML, XML Schema, JavaScript, jquery.

Mūsų įmonės interneto svetainių programavimo paslaugos apima ne tik Jūsų pageidaujamo pobūdžio interneto svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimą, bet ir jau sukurtų interneto svetainių, elektroninių parduotuvių tvarkymo, priežiūros paslaugas. Atsižvelgiame į individualius klientų poreikius ir esame pasirengę įgyvendinti pačius netikėčiausius jų sumanymus. Atliekame individualius programavimo darbus. Studijos 4D išskirtinumas – aukšta paslaugų kokybė, prieinamos kainos ir individualumas. Suprantame klientų norą būti individualiais ir padedame tai įgyvendinti. Juk dėmesio sulaukia tik išskirtiniai produktai bei paslaugos. Mes visa tai garantuojame.

Kaip matote, galime atlikti visus Jūsų pageidaujamus su programavimu susijusius darbus. Mūsų siūlomos programavimo paslaugos – itin plataus spektro. Sekame naujausias technologijas ir jas diegiame, todėl užsisakę mūsų paslaugas galite neabejoti, kad gausite produktą on top.

S-upratimas (kliento poreikių)

T-alentas

U-niversalumas

D-rąsūs sprendimai

I-šskirtinumas

J-aunatviškumas

A-tsakomybė

D-arbų kokybė