Verslo valdymo sistemų CRM, VVS programavimas

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad sunku būtų  rasti tokį verslininką, kuris nežinotų, kas yra verslo valdymo sistemos, verslo valdymo sistemų programavimas. Jų naudą įmonės veiklai pripažįsta daugelis, tačiau ne visi ryžtasi jas įsidiegti. Viena iš priežasčių gali būti aiškios informacijos apie VVS trūkumas. Todėl šio straipsnio tikslas – suteikti žmonėms daugiau informacijos apie verslo valdymo sistemas. Pirmiausia, turėtume išsiaiškinti, kas gi yra tos verslo valdymo sistemos? Verslo valdymo sistema (VVS) – tai programinė įranga, kuri yra skirta įmonės valdymo kompiuterizavimui. Ji apima visus tam tikros įmonės verslo procesus. Labai padeda palengvinti įmonės apskaitos vedimą, efektyviai panaudoti resursus, valdyti kontaktus, užtikrinti efektyvų tiekimo grandinės veikimą ir kt.

Verslo valdymo sistemų dažniausi moduliai

Verslo valdymo sistemą sudaro atskiri moduliai, kurie yra parenkami individualiai pagal kiekvienos įmonės poreikius. Iš tiesų, dažniausi VVS moduliai yra šie, juos pavardinsime. Tai didžioji knyga, mokėtinos sumos, gautinos sumos, ilgalaikis turtas, pinigų valdymas, finansinės ataskaitos, personalo valdymas, projektų apskaita, atsargų valdymas, gamybos valdymas, pirkimų valdymas, pardavimų valdymas, kokybės valdymas. Verslo valdymo sistemos padeda stebėti, valdyti, kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus ir į juos operatyviai reaguoti. Šiomis dienomis, kai konkurencija verslo pasaulyje yra didžiulė ir dažnai sėkmę lemia greitas sprendimų priėmimas, verslo valdymo sistemos gali būti drąsiai vadinamos Jūsų įmonės sėkmės garantu.

Dėl spartaus VVS populiarėjimo verslo pasaulyje, itin paklausia paslauga tampa verslo valdymo sistemų programavimas. Tai yra labai sunkus ir atsakingas darbas, nuo kurio didele dalimi priklauso įmonės sėkmė. Patariame atsakingai rinktis įmonę, kuriai pavesite atlikti šį darbą. Tikrai nesigailėsite pasirinkę mūsų įmonės Studija 4 D programuotojus, kurie šia veikla užsiima jau ne vienerius metus ir yra savo srities profesionalai. Pagal Jūsų įmonės poreikius parinksime tinkamiausius ir reikalingiausius VVS modulius, kurie palengvins bei žymiai pagreitins bendravimą su klientais, darbo rezultatų analizavimą, padidins darbuotojų darbo našumą. Neabejokite, kad į VVS kūrimą ir diegimą investuoti tikrai verta. O geriausią kainos ir kokybės santykį siūlome mes – Studija 4 D.

Verslo valdymo sistemų pagrindinės funkcijos

Turbūt daugeliui su verslo valdymo sistema nesusidūrusių žmonių įdomu, kokios yra pagrindinės jos funkcijos. Iš tiesų, pagrindinėmis VVS funkcijomis laikomos šios: projektų valdymas, ryšių su klientais valdymas (CRM), darbuotojų kontrolė ir darbo optimizavimas, finansų valdymas, dokumentų valdymas (DMS) bei rinkodaros valdymas. Kaip jau anksčiau minėjau, verslo valdymo sistemos apima visas įmonės veiklos sritis ir joje vykstančius procesus: gamyba, marketingas, finansai, žmogiškieji ištekliai, ryšių su klientais valdymas ir kt. Todėl, akivaizdu, kad ji reikalinga kiekvienai įmonei, nes žymiai palengvina, pagreitina darbą visose srityse. Visos grandys įmonėje turi veikti taip tiksliai, kaip šveicariškas laikrodis. Prastas vienos iš jų veikimas sutrikdys viso mechanizmo veikimą. Taigi galima drąsiai teigti, kad VVS įdiegimas – nepriekaištingai, kaip šveicariškas laikrodis veikianti įmonė. Kad ir kaip patosiškai šie žodžiai skambėtų, bet tai yra tiesa.

Didelis VVS privalumas yra tas, kad jos apsaugo nuo klaidų, pasitaikančių dėl žmogiškojo faktoriaus. Verslo valdymo sistemos – nauda ne tik įmonės vadovams, bet ir darbuotojams, nes jiems sutrumpėja darbų atlikimo laikas, verslo valdymo sistemos dėka jie gali lengviau ir greičiau keistis informacija tarpusavyje, greičiau sutvarkyti įvairius dokumentus ir pan.

Tiesą sakant, visus VVS privalumus net sunku išvardinti, nes jų yra daugybė. Aišku viena, kad šios sistemos neabejotinai palengvina kiekvienos įmonės (nesvarbu, kokioje srityje ji vysto savo veiklą) darbą, padeda sutaupyti pinigų, laiko ir padidinti darbo našumą.