Internetinių svetainių kūrimas verslui, dizainas ir SEO optimizacija

Interneto svetainė – tarsi įmonės vizitinė kortelė, pagal kurią žmonės susidaro pirminį įspūdį apie Jūsų plėtojamą verslą. Būtų klaidinga manyti, jog internetinė svetainė yra tik statiška įmonės vizitinė kortelė. Taip tikrai nėra. Iš tiesų, tai yra (turėtų būti) dinamiškas objektas, kuris padėtų pritraukti naujus klientus ir išlaikyti jau esamus, patraukliai pristatyti Jūsų įmonės parduodamas prekes ar teikiamas paslaugus, o, svarbiausia, padidinti užsakymų skaičių.  Taigi internetinės svetainės verslui pagrindinis tikslas ir paskirtis – didinti pelną. Internetinių svetainių kūrimas verslui yra tokia populiari paslauga todėl, kad tokios svetainės yra gana nebrangus ir paprastas būdas pasiekti kuo daugiau potencialių klientų.

Ne paslaptis, kad interneto svetainių kūrimo paslaugas siūlo daugybė šioje srityje dirbančių įmonių, todėl pasirinkimas vartotojams yra itin platus. Tačiau renkantis žmones, kurie kurs Jūsų įmonės internetinę svetainę reikėtų būti labai atidiems ir vengti skubotų sprendimų. Juk nuo šio pasirinkimo nemaža dalimi priklauso Jūsų verslo ateitis. Būtina atidžiai peržiūrėti pasirinktos įmonės anksčiau atliktų darbų pavyzdžius, perskaityti kitų žmonių atsiliepimus ir pan. Juk puikiai suprantate, kad savo įmonės vizitinės kortelės kūrimo negalite patikėti bet kam. Geriausias pasirinkimas – Studija 4 D, nes mūsų profesionali komanda tikrai Jūsų nenuvils. Pažadame, kad sukursime nuo a iki z tobulą internetinę svetainę, kuri pateisins ir net pranoks Jūsų lūkesčius. O, svarbiausia, nustebins Jūsų įmonės klientus šiuolaikišku dizainu, funkcionalumu ir naujausiomis technologijomis.

Taigi internetinės svetainės kūrėjai jau pasirinkti, todėl dabar norėtume pakalbėti apie tai, kas svarbiausia kiekvienai internetinei svetainei.

Skoningas dizainas ir profesionalus programavimas.

Svarbus internetinės svetainės elementas – dizainas. Juk tai yra pirmiausiai į akis krintanti tinklalapio dalis. Klientai gali pasirinkti iš daugybės šablonų, kuriuos, jiems pageidaujant, galima pakoreguoti pagal kiekvieno kliento poreikius. Pageidaujantiems  išskirtinio internetinės svetainės dizaino, jis yra sukuriamas individualiai. Žinoma, ši paslauga kainuoja kur kas daugiau nei internetinės svetainės kūrimas pagal turimą šabloną.

Kad ir kokį dizainą pasirinksite, atkreipkite dėmesį į tai, kad internetinė svetainė nebūtų perkrauta įvairiais efektais, nereikalingomis detalėmis ir pan. Spalvos neturėtų būti per daug ryškios, kontrastuojančios tarpusavyje, nes tai gali varginti Jūsų tinklalapyje besilankančius žmones.

Iš tiesų, interneto svetainės dizainas labai priklauso nuo verslo srities. Jeigu tai yra su menu, kūryba, saviraiška susijęs verslas, tuomet tinklalapyje gali dominuoti ryškesnės spalvos, įvairios iliustracijos, prekių ar paslaugų aprašymai gali būti kūrybiškesni. O kitų, su menine veikla nesusijusių,  sričių įmonių (statyba, pardavimai ir kt.) interneto svetainių, atvirkščiai, nereikėtų perkrauti nereikalingais, dėmesį blaškančiais dizaino elementais. Šiuo atveju tinkamiausias – minimalistinis dizainas, kuris padeda išryškinti turinį, o ne formą.

Dar vienas svarbus dalykas – interneto svetainės funkcionalumas. Ja naudotis turi būti paprasta ir patogu. Nepamirškite, kad Jūsų klientai prekes ar paslaugas nori įsigyti greitai, o ne klaidžioti interneto svetainės labirintuose, ieškodami norimos prekės, nesuprasdami apmokėjimo sistemos ir pan.  Jeigu Jūsų klientai ir mėgsta galvosūkius, bet juos spręsti įsigyjant prekes ar paslaugas tikrai nenori.

SEO optimizavimas paieškos sistemoms – parduodanti reklama

Anot marketingo specialistų, efektyviausias internetinių svetainių reklamavimo būdas yra SEO (optimizavimas paieškos sistemoms). Tai – geriausias būdas pritraukti tikslinius vartotojus. Atlikus svetainės SEO optimizaciją, potencialūs klientai galės Jus lengviau rasti pagal specialius raktažodžius, internetinė svetainė pakils tarp interneto paieškos sistemų rezultatų. Įdomu, kad buvimas pirmajame interneto paieškos sistemos (pavyzdžiui, Google) rezultatų puslapyje žymiai padidina įmonės pelną. Šio reiškinio priežastis yra ta, jog didžioji dalis interneto vartotojų, ieškodami tam tikrų prekių ar paslaugų, peržiūri tik pirmąjį interneto paieškos sistemos puslapį, kartais nepatingi užsukti ir į antrąjį. Tačiau giliau mažai kas kapsto. Taigi peršasi išvada, kad įmonės, esančios pirmajame interneto paieškos sistemos puslapyje, turi galimybių parduoti daugiau net ir už didesnę kainą.

SEO padeda padidinti įmonės prestižą, nes aukštą poziciją interneto paieškos sistemose užimantys tinklalapiai žmonėms atrodo patikimesni, galintys pasiūlyti kokybiškesnes prekes ar paslaugas. Juk jeigu jau užsitarnavote aukštą poziciją, vadinasi buvote jos verti ir jumis galima pasitikėti. Būtent taip mąsto dauguma žmonių. Taigi į SEO verta investuoti, nes šios investicijos tikrai su kaupu atsiperka. Be to, SEO kaina yra mažesnė nei kitų reklamos būdų. Tai – kokybė už prieinamą kainą.

error: