Svetainių kūrimas yra tarptautinis, pasaulinis verslas. Nors puslapių kūrimo įmonės ir turi lokalias teritorijas, regionus į kuriuos stengiasi koncentruotis, tačiau nėra ignoruojamos ir kitos valstybės bei plačiojo pasaulio rinkos.
Mūsų neriboja vieta, sienos, pasitelkę proxy serverius, šiais laikais vos per kelias sekundes nusikeliame į bet kurią pasaulio šalį. Niekas nekliudo atlikti kitos šalies rinkos analizės internetu, sėdint patogiame fotelyje savo namuose ar ofise prie kompiuterio ekrano. Pasirinkus vietinį pageidaujamos šalies IP adresą, galime naršyti kaip tos šalies piliečiai beveik be jokių apribojimų. Interneto greitis truputi sulėtėja, tačiau tai tik nedidelė kaina už tokią prabangą.

Kiekvieną kartą naršant internete, Google, Bing ir kitos paieškos sistemos mums pateikia skirtingus rezultatus priklausomai nuo musų vietovės. Norėdami pamatyti kokią informaciją gauna tos šalies piliečiai, mes turime laikinai jais apsimesti. Tai galime padaryti per proxy serverį, belieka pasirinkti šalį.
Proxy serverių paslaugas teikia daug interneto kompanijų, pasitelkę Google į pagalbą tikrai nesunkiai rasite ir pasirinksite sau tinkamą.

Kurdami www svetaines mes visada naudojame šiuos įrankius. Prieš kiekvieną naują projektą atliekame raktažodžių bei rinkos konkurencingumo analizę, įsivertiname savo galimybes, diskutuojame ir ieškome sprendimų kaip sukurta interneto svetainė galėtų užsitikrinti pageidaujamą vietą paieškų rezultatuose, juk tai pirmoji svetainės užduotis – būti matomai.

Tai tiek, tik truputis informacijos apie tai, kaip rasti tikruosius paieškų rezultatus, tai padės jums suprasti kas yra proxy serveriai ir kaip gali būti pakeičiamas jūsų IP.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1