REKLAMA INTERNETE

Google Ads reklama, Facebook reklama, Instagram reklama, reklama turinyje.

Efektyvi reklama internete. Kodėl verta reklamuotis internete?

Reklama internete 1

Internetas tapo neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalimi. Čia skaitome naujienas, ieškome informacijos, bendraujame su draugais, netgi mokomės. Kadangi žiniatinklis yra toks svarbus, reklama internete tapo esmine sėkmingo reklamos komplekso dalimi ir yra ypač ekonomiškas būdas pasiekti pasaulinę ar vietinę auditoriją. Interaktyvus interneto reklamos pobūdis suteikia galimybę ją parodyti tiesiogiai tikslinei auditojai ir nukreipti susidomėjusius klientus tiesiai į jūsų svetainę. Juk reklamuojant savo prekes ar paslaugas internete svarbiausia yra matomumas bei lengvas pasiekiamumas.

Reklama internete galima įvairiose platformose: Youtube kanale,  Facebook, Bing, Google Adwords, vaizdo reklamos tinkle, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat bei pasitelkiant remarketingo strategiją.

Iš tiesų, reklama internete turi daugybę privalumų, apie kuriuos pakalbėsime šiame straipsnyje.

Įžvalgumas

Reklamuodamiesi internete galite sekti, kurie skelbimai sulaukė daugiausiai potencialių klientų dėmesio. Kiek kartų tam tikras skelbimas buvo parodytas ir kada. Matysite, kurioje platformoje reklama sulaukia daugiausia dėmesio (jeigu reklamuojatės keliose), konversijų rodiklį ir taip nuspręsite, kur verta investuoti. Reklama internete teikia begalę įžvalgų, leidžiančių jums tapti efektyvesniu rinkodaros specialistu. Tačiau turint daug įvairios informacijos, reikia mokėti ją tinkamai apdoroti. Nepatyrusio žmogaus rankose ji nebus naudinga. Tai bus kaip gražiai atrodantis, bet nevalgomas obuolys.

Taikymas

Reklama internete suteikia jums galimybę nustatyti tuos žmones, kurie anksčiau jau domėjosi jūsų reklama ir būtent jiems vėl ją parodyti. Tai vadinama remarketingu – pakartotiniu taikymu. Žinodami, kaip atrodo jūsų klientai, lengviau rasite panašius į juos vartotojus ir nukreipsime savo reklamą jiems. Kai reklamuojatės internete, turite galimybę nusitaikyti į konkrečią auditoriją, pavyzdžiui, 18-35 m. Vyrai, gyvenantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir pan. Kaip jau anksčiau minėjome, svarbu, jog jūsų reklama būtų parodyta tinkamiems žmonėms tinkamu laiku.

Kūrybingumas

Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad internetinės reklamos yra prastos kokybės, bet tai toli gražu neatspindi realybės. Kokybiškai sukurtos internetinės reklamos stebina puikia vaizdo kokybe, spalvų raiška ir kt. Animacijos ir panašių vaizdo sprendimų naudojimas reklamjuostėse gali padidinti prekės ženklo žinomumą ir pabrėžti jūsų konkurencinį pranašumą. Tinkamai suprojektuota reklaminė juosta gali pakylėti jūsų skaitmeninę kampaniją nuo gero iki puikaus lygio.

Prekės ženklo žinomumas

Reklama internete gali būti naudojama srautui į jūsų svetainę nukreipti ir prekės ženklo žinomumui didinti. Efektyviai nukreiptos kampanijos gali išpopuliarinti prekės ženklą ir padėti pasiekti papildomą auditoriją. Internetinės reklamos raktas yra SEO, kuris yra būtinas jūsų svetainės sėkmei. Taigi svarbi ne tik vaizdinė reklama, bet ir tekstinė informacija (SEO tekstų pavidalu).

Lankstumas

Internetinės reklamos kampanijas galima pakoreguoti keliais  klavišų paspaudimais. Galite lanksčiai reaguoti į gaunamus duomenis ir iškart atlikti pakeitimus. Taip pat jūs turite galimybę pristabdyti kampanijas arba per kelias minutes pakoreguoti savo strategiją, atsižvelgdami į klientų poreikius ir pan.

Kaina

Skaitmeniniai kanalai yra labai ekonomiška reklamos terpė. Įkainiai paprastai nustatomi derinant skelbimo dydį, skelbimo vietą, našumą ir paklausą. Atsižvelgiant į skaitmeninių kanalų pasiekiamumą, kampanijų perkėlimas internete dažnai yra daug pigesnis nei tradicinių neskaitmeninių kanalų, tokių kaip radijas, televizija ar laikraščiai atveju. Be to, skaitmeninės kampanijos yra skaidresnės, nes kaina koreguojama atsižvelgiant į našumą. Įprastos reklamos atveju sumokėję už vietą spausdintame leidinyje ar laiką radijo eteryje, rizikuojate patirti nuostolių, nes neaišku ar reklama sulauks sėkmės, kokios tikitės. O  kainos koreguoti nebus galimybės.

Pasiekiamumas

Pastaruoju metu skelbiama, kad žmonės daug rečiau savo mėgstamas laidas žiūri per televizorių nei internetu. Tai puiki žinia internetinės rinkodaros dalyviams, nes didėja šansai pasiekti didesnę klientų auditoriją. Internetas suteikia prieigą prie pasaulinės auditorijos, o tai reiškia, kad jūsų skelbimai gali būti jums naudingi 24 valandas per parą. Pasirinkimo galimybės yra praktiškai neribotos, kai kampaniją vykdote internete.

Įsitraukimas

Internetinė reklama leidžia sužinoti tikslų kliento įsitraukimo lygį, t.y. kiek laiko klientai praleido jūsų svetainėje, kokias prekes apžiūrinėjo, ar tas skelbimas lėmė konversijas ir kt. Taip pat suteikia jums galimybę sužinoti, kur gyvena jūsų labiausiai įsitraukę klientai.

Internetinė erdvė – plačios reklamos galimybės. Išnaudokite ją maksimaliai – kurkite paveikią vaizdinę reklamą, užmegzkite emocinį ryšį su klientais, suaktyvinkite juos, įgykite pasitikėjimą. Kuo dažniau žmonės girdės apie jūsų prekes ar paslaugas, tuo geriau prisimins ir, tikėtina, daugiau pirks.

Sužinojote apie internetinės reklamos privalumus, o dabar belieka sužinoti, kas galėtų jums sukurti kokybišką, efektyvią, paveikią reklamą internete. Atsakymas paprastas – Studija 4D. Čia dirbantys reklamos specialistai ne tik sukurs, bet ir prižiūrės Facebook bei Google reklamos kampanijas.

Elektroninių parduotuvių kūrimo ir reklamos internete agentūra Studija 4D

  • Dizaino darbai;
  • Programavimo paslaugos;
  • Internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas bei techninė prieziūra;
  • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO);
  • Profesionalus reklamos pirkimas internete (Facebook, Instagram, Google), reklamos kampanijų kūrimas ir jų priežiūra.

 

Elektroninės parduotuvės kūrimas – tinklapio kūrimas

error: