Prisitaikantis dizainas – responsive dizainas

Prisitaikantis dizainas (angl. responsive design) – tai interneto svetainių, internetinių portalų, elektroninių parduotuvių dizaino diegimo būdas. Prisitaikantis dizainas – Responsive dizainas – tai adaptyvus web dizainas, svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Interneto svetainės pritaikytos įvariems įrenginiams nekuriant tam atskiros versijos mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, bet kuriant vieną svetainės versiją, kuri automatiškai aptinka su kokiu įrenginiu yra atidaroma, o jos stilius prisitaiko prie skirtingų rezoliucijų. Tokiu būdu sukurta interneto svetainė naudoja tą patį svetainės turinį, duomenų bazę ir paveikslėlius. Taip taupomas laikas administruojant svetainės turinį, svetainės rezultatai paieškos sistemoje Google ir kitose būna kur kas geresni, nei svetainių nepritaikytų mobiliesiems įrenginiams.

Internetines parduotuves kurimas ir programavimas elektroniniu parduotuviu kurimas

Internetines parduotuves kurimas Magento

programavimo paslaugos, elektroniniu parduotuviu kurimas.


Dizainas
– pritaikome prie parduotuvės idėjos stilių iš nemokamų esamų šablonų arba siūlome visiškai naujo unikalaus dizaino sukūrimo paslaugą pagal jūsų poreikius.
Integracija – atliekame modulių bei aplikacijų diegimus pvz.: eBay , Amazon, Facebook, Google +1 ir pan.
Plėtra – kuriame pagal užsakymą dizaino šablonus, pritaikome naujiems jūsų internetinių parduotuvių projektams, arba esamo projekto vystymui, diegiame naujas funkcijas, modulius, programuojame individualiai.
Pagalba – apmokome kaip naudotis Magento prekybos sistema, suteikiame reikalingą pagalbą operatyviai, laiku.
Atnaujinimai – Magento sistema išleidžia naujas versijas, kurios ne tik patrauklios naujomis funkcijomis, atnaujintu sistemos dizainu, bet ir reikalingos svetainės saugumui bei stabiliam darbui užtikrinti.
SEO – Magento yra paieškos sistemoms draugiška elektroninės komercijos sistema, konsultuojame kaip pildyti teisingai informaciją bei administruoti svetainės turinį, kad jūsų Magento parduotuvės reitingai, SEO rezultatai atitiktų įdėtas pastangas.
Vienas iš didžiausių Magento sistemos privalumų yra tai, kad svetainės valdymą gali išmokti kiekvienas, tam nebūtinas ilgas ir varginantis mokymosi procesas, jau po kelių pamokų iškarto galite tvarkyti prekių kategorijas, kelti naujas prekes, priimti užsakymus ir valdyti klientus.
Didėjantis Magento sistemos populiarumas rodo, kad šių dienų interneto verslininkai tiki šia sistema ir kuria sėkmingus verslus interneto platybėse.

Taip pat siūlome individualaus programavimo paslaugas diegiant nestandartinius elektroninės komercijos sprendimus.
Teikiame el.parduotuvių optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas (Internetiniu parduotuviu kurimas, elektroninės parduotuvės kūrimas, elektronines parduotuves kurimas, el parduotuviu kurimas, internetine parduotuve kurimas su SEO). Daugiau apie SEO optimizavimą skaitykite SEO optimizavimas svetainės skyrelyje

Programavimo kaina priklauso nuo internetinės parduotuves sudėtingumo: dizaino sprendimų, administravimo galimybių, mokėjimo sistemų diegimo ir pan.

PROFESIONALUS INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Šiais laikas interneto svetaines kuria ir moksleiviai ir solidžią programavimo patirtį turintys specialistai (svetainiu kurimas).
Laisvai samdomi web dizaineriai retai būna geri tokių skirtingų sričių kaip dizainas ir programavimas specialistais. Dažniau tai programuotojas su pomėgiu į dizainą. Dizaineris, kuris atsakingas už svetainės dizainą taip pat turi gerai išmanyti šiuolaikinių tinklalapių kūrimo standartus, turėti ne mažą patirtį bendradarbiaujant su programuotojais. Todėl geros svetainės sukūrimui būtina gera, patyrusi šių sričių specialistų komanda, tai mes ir siūlome!

Panagrinėkime plačiau. Pagrindinės internetinių tinklalapių sudedamosios dalys yra: dizainas, programa ir turinys, kuris susideda iš teksto ir nuotraukų. Viskas patalpinama į serverį, kur svetainė tampa pasiekiama tam tikru www adresu, svetainės domenu.

Dizainas – tai tinklapio veidas, atpažįstamumas, nuotaika ir įspūdis. Dizaino kūrimo meno žmonės mokosi ne vienerius metus.
Išvada paprasta, svetainės dizainą turi kurti profesionalus dizaineris.

Programavimo dalis ypatingai yra svarbi. Prastai suprogramuotos svetainės sunkiai randamos paieškose Google, Bing ir pan. Jų užsikrovimo greitis būna lėtesnis, todėl prastesniu internetu besinaudojantys svetainės lankytojai bus nepatenkinti. Dėl galimų klaidų svetinė gali būti nulaužta, o jos vietoje patalpintas virusas, kuris gali padaryti didelę žalą tiek jūsų įvaizdžiui tiek potencialiems klientams, kurių kompiuteriai gali būti apkrėsti virusu po apsilankymo jūsų svetainėje.
Ir priešingai, kai darbas yra atliktas tinkamai, tinklapis korektiškai ir greitai veiks visose populiariausiose naršyklėse, tinklapio kūrimui pasirinktos technologijos bus optimaliai pritaikytos nūdienai, mobiliems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams. Mes suteikiame garantijas savo kūriniams, saugome jas nuo galimų nulaužimų, esant nelaimei skubiai sprendžiame problemas.

Svetainių kūrimas

Internetinės svetainės turinys. Tinklapio administratoriaus laikas keliant informaciją, straipsnius, nuotraukų galerijas yra ypatingai svarbus niuansas svetainės sėkmingam gyvavimui. Prastai suprogramuotoje turinio valdymo sistemoje šis darbas bus monotoniškas, sudėtingas ir varginantis, gali net strigti. Dėl šios priežasties grandine vilktųsi sekančios problemos tokios kaip nukentėjęs svetainės randamumas paieškose, dėl retesnio informacijos atnaujinimo lankytojai rečiau į ją užsuktų.
Kad interneto svetainė būtų įdomi, lengvai randama paieškose, kad būtų tikras potencialių klientų “siurblys”, turite ypatingą dėmesį skirti tekstams. Juos skaitys ir vertins ne tik žmonės, bet ir paieškų robotai.
Norėtusi galvoti, kad niekas kitas geriau neišmano jūsų veiklos srities nei jūs patys, bet geram teksto parengimui to neužtenka. Tekstų kūrimas yra taip pat menas, kurio žmonės mokosi ilgus metus, o parengti gražų, teisingą tekstą pagal šiuolaikinius SEO (svetainių optimizavimo paieškų sistemoms pvz: svetainiu kurimas, programavimas, interneto svetainiu kurimas, internetiniu svetainiu kurimas, tinklapiu kurimas, puslapiu kurimas, svetaines kurimas, internetiniu puslapiu kurimas, interneto svetainių kūrimas, programavimo paslaugos, internetinio puslapio kurimas, internetinių svetainių kūrimas, svetainių kūrimas.) principus, nėra paprasta.
Mes siūlome tekstų interneto svetainėms kūrimo paslaugas. Mūsų SEO specialistai bendradarbiaudami su tekstų rašymo meistrais kuria puikius puslapių turinius, kuriuos greitai pamėgsta ir paieškų robotai ir skaitytojas gauna naudingą informaciją, kuria mielai pasidalina su savo draugais.