Ne paslaptis, kad elektroninių parduotuvių populiarumas auga ne dienomis, o valandomis. Jos dažnai laimi konkurencinėje kovoje su realiomis parduotuvėmis, nes tokiose parduotuvėse galima apsipirkti greičiau, patogiau, neišeinant iš namų.  Todėl pastaraisiais metais vis labiau populiarėjanti paslauga yra internetinių parduotuvių kūrimas UK. Šią tendenciją lemia didelė lietuvių emigracija į Didžiąją Britaniją. Žmonės nori realizuoti savo idėjas, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje tuo metu gyvena. Neretai nuo minties turėti internetinę parduotuvę gyvenant svetur mūsų tautiečius atbaido baimė būti nepastebėtiems didelėje UK internetinių parduotuvių rinkoje, nesuprasti kitos šalies žmonių poreikių ir pan. Taip pat lietuviai baiminasi, jog norėdami turėti savo internetinę parduotuvę turės kreiptis į UK specialistus dėl jos sukūrimo. Jeigu dėl kalbos barjero nepavyks tiksliai paaiškinti, ko noriu, susitarti dėl įvairių su būsima parduotuve susijusių smulkmenų? Tokie ir panašūs klausimai kankina svetur gyvenančius lietuvius svarstant, ar verta pradėti internetinę prekybą UK.

Galime užtikrinti, kad visi šie nuogąstavimai nepagrįsti. Galite kreiptis į šios srities specialistus Lietuvoje nebijodami, kad atstumas Jums sutrukdys sėkmingai bendrauti ir bendradarbiauti. Juk šiame interneto amžiuje dauguma reikalų tvarkomi nuotoliniu būdu. Tereikia turėti kompiuterį ir internetą. Ir Jūs jau galite  pradėti savo verslą. Net ir gyvendamas atokiausiame pasaulio kampelyje internetu galite susisiekti, tvarkyti reikalus su žmonėmis iš viso pasaulio. O ką jau kalbėti apie tokią netolimą šalį kaip UK.

Taigi nenukrypstant nuo mūsų temos apie internetinių parduotuvių kūrimą UK, galime jus paraginti kreiptis į Lietuvos specialistus ir būtent jiems patikėti sukurti jūsų elektroninę parduotuvę. Dėl to, kad neturėsite galimybės matytis ir bendrauti akis į akį, rezultatas tikrai nebus blogesnis. Šiuolaikinės technologijos leidžia sėkmingai perduoti savo idėjas nuotoliniu būdu. Juk daugybė žmonių plėtoja verslą kartu su partneriais, gyvenančiais skirtingose pasaulio šalyse. Ir tai jau nieko nestebina. Pasaulis traukiasi ir šiuolaikinės technologijos prie to labai prisideda.

Internetinių parduotuvių kūrimas UK paslauga

Viena iš mūsų įmonės Studija 4D paslaugų yra internetinių parduotuvių kūrimas UK. Akivaizdu, kad UK rinka daug didesnė negu Lietuvos, todėl ir konkurencija čia žymiai didesnė. Prieš apsisprendžiant turėti internetinę parduotuvę, reikia gerai apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Visa tai žino ir Jums patarti gali tik žmonės, išmanantys elektroninės prekybos tendencijas, ilgus metus dirbantys šioje srityje. Rinkitės Studiją 4D, nes mes turime patirties šioje srityje ir galime Jums padėti.

Reikia pasakyti, kad trečdalį dabartinių mūsų klientų sudaro klientai iš UK. Klientai mus rekomenduoja vieni kitiems. Galime pasidžiaugti, kad tampame vis populiaresni UK. Klientų patogumui dirbame nuotoliniu būdu, projektus deriname skype, el paštu bei telefonu.

Kiekvieno projekto talpinimui individualiai parenkame geriausiai jam tinkantį serverį, patariame kaip nusipirkti ir kaip apsispręsti dėl domeno pasirinkimo, pavadinimo ir pan.

Taip pat padedame Lietuvos gamintojams išeiti į UK rinkas; analizuojame konkurencines sąlygas, ieškome būdų, kaip įsiterpti į rinką ir pan.

Nors kiekvienoje šalyje kuriant verslą, reikia atkreipti dėmesį į vis kitus dalykus (atsižvelgiant į rinkos situaciją), tačiau egzistuoja ir tam tikros bendros taisyklės.

Internetinių parduotuvių SEO – gera reklama UK

Svarbiausias dalykas, kuriuo turi pasirūpinti pradedantieji elektroninės prekybos verslą, yra reklama UK. Anot marketingo specialistų, pats efektyviausias reklamavimosi būdas yra optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). SEO – tai būdas padaryti Jūsų internetinę parduotuvę kuo labiau matoma tarp interneto paieškos sistemų rezultatų, pakelti ją į kuo aukštesnę poziciją tarp paieškos rezultatų. Tai labai padidina galimybę būti pastebėtiems, pritraukti klientų. Juk žmonės, ieškodami prekių ar paslaugių, dažniausiai peržiūri tik keletą aukščiausiai esančių paieškos rezultatų. Tik kantriausieji nepatingi kapstytis giliau. O, kaip žinia, nekantrieji sudaro daugumą, todėl į juos ir turėtumėte orientuotis.

Be to, aukšta pozicija paieškos sistemose didina internetinės parduotuvės prestižą ir žmonių pasitikėjimą. Jeigu jau ši internetinė parduotuvė yra paieškos sistemos viršuje, reiškia, kad ji tikrai gera ir patikima, o jos siūlomos prekės – kokybiškos. Būtent taip galvoja dauguma žmonių.

SEO naudingas ir viešųjų ryšių prasme. Įsivaizduokite, jeigu internete yra neigiamų komentarų apie Jūsų internetinę parduotuvę. Tokiu atveju SEO gali labai padėti nustumti blogus komentarus žemyn, o pozityvią informaciją pakelti į viršų.

Dar vienas SEO privalumas yra mažesnė nei kitų reklamos būdų kaina. Galima teigti, jog SEO – maksimalūs rezultatai už minimalią kainą.

Projektams, kurie yra  orientuoti į konkrečią rinką, Studija 4D specialistai  gali nustatyti  tikslinę parduotuvės klientų auditoriją, parinkti raktines frazes, optimizuoti elektroninę parduotuvę pagal kliento tipą.

Apibendrinant galima teigti, kad nesvarbu, kur gyvenate, elektroninį verslą galite vystyti visur. Jeigu planuojate jį pradėti, susisiekite su mumis ir kartu pasieksime puikius rezultatus.

Magento sistema