Profesionalus interneto svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas

Technologijos jau užkariavo visą mūsų gyvenimą. Retas žmogus įsivaizduoja savo kasdienybę be kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų įrenginių. Viskas aplinkui tampa vis labiau kompiuterizuota: internetu galime sumokėti mokesčius, užsiregistruoti pas gydytoją, įsigyti reikalingų prekių ir pan. Dėl šios priežasties atsiranda vis didesnis interneto svetainių kūrimo poreikis. Profesionalus interneto svetainių kūrimas – darbas, kurį gali atlikti tik šios srities specialistai. Ilgai nesvarstykite ir pasirinkitę įmonę Studija 4 D ir mes sukursime Jums tokią interneto svetainę, kuri atitiks visus tokioms svetainėms keliamus reikalavimus.

Taigi, jeigu artimiausioje ateityje planuojate turėti interneto svetainę, svarbu suprasti pagrindines charakteristikas, kurios gali paversti Jūsų verslą sėkmingu ar atvirkščiai, vesti į nesėkmę. Nepatraukli ar blogai sukurta interneto svetainė padarys daugiau žalos verslui, nei padės. Šiame straipsnyje mes aptarsime penkis svarbiausius komponentus, lemiančius interneto svetainės sėkmingumą.

Visų pirma, interneto svetainė turi būti vizualiai patraukli ir profesionali. Atminkite, kad tai atspindi Jūsų įmonę, jos produktus ir paslaugas. Interneto svetainė – Jūsų įmonės vizitinė kortelė, pagal kurią žmonės susidaro pirmą įspūdį apie Jus.

Patraukli svetainė iš karto sudaro lankytojams teigiamą įspūdį ir skatina Juos čia vėl apsilankyti. Turint galvoje tai, kad konkurencija verslo pasaulyje yra didelė, Jūsų užduotis yra pritraukti ir išlaikyti vartotojų dėmesį. Idėjos, kaip tai padaryti ir yra įvaizdžio specialistų darbas. Būtent juos samdo verslininkai, norintys išlaikyti savo verslą sėkmingą ir konkurencingą. Kas vis dėlto yra svarbiausia?

Profesionalus interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas – kas svarbiausia?

  1. Tinkamas spalvų parinkimas. Interneto svetainėje turėtų vyrauti 2-3 pagrindinės spalvos, kurios sukurs tinkamą nuotaiką ir toną. Nepersistenkite su spalvomis. Jos neturėtų atitraukti dėmesio nuo rašytinio turinio.
  2. Lengvai skaitomas tekstas. Patogiausia skaityti baltame fone esančias juodas raides. Tačiau ir kiti spalvų deriniai yra galimi, svarbu, kad nebūtų per didelio kontrasto. Naudokite tokius šriftus, kad tekstą būtų patogu skaityti ir kuriuos galima rasti visuose kompiuteriuose. Šrifto dydis turėtų būti 10-12.
  3. Prasmingi grafiniai ženklai. Grafika yra svarbi, nes ji paįvairina, pagyvina nuobodžiai atrodantį teksto pilną interneto svetainę. Tačiau nereikėtų jų naudoti per daug, perkrauti puslapį grafiniais ženklais. Įsitikinkite, kad kiekvienas grafinis ženklas turi prasmę ir nėra įdėtas tik dėl grožio. Viename puslapyje neturėtų būti daugiau nei 3 ar 4 vaizdai.
  4. Kokybiškos nuotraukos. Paprastas būdas padidinti interneto svetainės populiarumą yra naudoti kokybiškas nuotraukas. Aukštos kokybės prekių nuotraukos yra ypač svarbios mažmenininkams.
  5. Paprastumas. Interneto svetainė turėtų būti kuo paprastesnė ir laisvesnė, t.y. neperkrauta nereikalingais elementais. Neperkrautas svetainės maketas leidžia lankytojams sutelkti dėmesį į tekstą. Neperkraukite savo internetinės svetainės pernelyg sudėtingomis konstrukcijomis, animacijos ar kitais elementais vien tam, kad nustebintumėte svetainės lankytojus. Nepamirškite, kad žmonės interneto svetainėse ieško jiems reikalingos informacijos, o ne užsuka pasigrožėti paveikslėliais. Taigi svarbiausia yra informatyvumas.

Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių reguliariai atnaujina informacija

Labai svarbu reguliariai atnaujinti informaciją interneto svetainėje. Juk niekas nemėgsta skaityti tuos pačius tekstus vėl ir vėl. Jeigu žmogus, kelis kartus užsukęs į Jūsų interneto svetainę, neras naujos informacijos, daugiau jis čia nesilankys. Tinklalapis atrodys staiškas ir apmiręs.

Kiekvienas svetainės komponentas turėtų greitai bei sklandžiai veikti. Užtikrinkite sklandų nuorodų, kontaktų formų, paieškos svetainėje, registracijos ir kt. elementų veikimą.

Įsitikinkite, kad interneto svetainėje pateikta informacija yra tiksli ir teisinga. Niekada nežinote, kas gali pasirinkti vieną ar kitą Jūsų tekstą kaip informacijos šaltinį ir jį cituoti. Juk nenorite, kad būtumėte atpažįstami bei prisimenami dėl gramatikos, rašybos klaidų.

Profesionalus interneto svetainių kūrimas

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Be abejo, labai svarbus interneto svetainės sėkmės komponentas – reklama. Efektyviausias interneto svetainės populiarinimo būdas yra SEO, padedantis pakelti Jūsų tinklalapį į kuo aukštesnę poziciją tarp interneto paieškos sistemų rezultatų. Kuo aukštesnė pozicija, tuo didesnis žinomumas ir pelnas. Aukštus reitingus interneto paieškos sistemose padeda pasiekti SEO straipsniai su ilgais raktiniais žodžiais, kurie yra konkurencingesni bei padeda padidinti tikslingą lankytojų srautą į interneto svetainę.

Taigi, dabar jau žinote, kokiomis savybėmis  turi pasižymėti gera interneto svetainė. Telieka susisiekti su mumis ir paversti viską, kas šiame tekste aprašyta, realybe.