Kokybė už prieinamą kainą

Apie įmonę

UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) – įmonė, teikianti internetinių svetainių kūrimo ir kitas informacines paslaugas. Mūsų paslaugomis naudojasi ir atliktus darbus puikiai vertina ne tik lietuviai, bet ir klientai iš viso pasaulio. Mumis pasitikėjo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių. Tai – geriausias darbų kokybės įvertinimas.

Profesionalumas

Esame subūrę stiprią profesionalų komandą, kuri Jums suteiks kokybiškas internetinių projektų kūrimo paslaugas. Mums svarbi ne atliktų darbų kiekybė, o jų kokybė, todėl į mus besikreipiantys klientai gali būti tikri, kad pavestos užduotys bus atliktos kruopščiai, atsakingai ir, žinoma, kokybiškai. Mūsų kolektyvas nedidelis, bet dėl to nei kiek nenukenčia atliekamų darbų kokybė, nes įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius, nedirbame paskubomis, atsainiai. Tai dažnai būdinga didesnėms mūsų srities įmonėms, kurios siekia atlikti kuo daugiau darbų per kuo trumpesnį laiką. Tuomet neišvengiamai nukenčia kokybė. Mes atsakingai planuojame savo laiką ir priimame tiek užsakymų, kiek žinome, kad galėsime kokybiškai įvykdyti.

Studija 4D – tai įmonė, atliekanti visus su internetinių svetainių kūrimu susijusius darbus, todėl gausite nuo a iki z sukurtą svetainę, naujienų portalą ar kitokio pobūdžio produktą, kuriuo galėsite naudotis iš karto, nereikės kreiptis į kitas įmones ar privačius asmenis dėl papildomų su svetainių kūrimu susijusių paslaugų. Studija 4D komanda – web dizaineriai, SEO specialistai, tekstų kūrėjai, redaktoriai, programuotojai. Dėl darbų pasiskirstymo garantuojame kokybę ir kur kas  greičiau vykstantį procesą.

Klientų atsiliepimai

Mūsų įmonės patirtis svetainių kūrimo srityje – jau 16 metų (tuo užsiimame nuo 2004 m.). UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) klientai – BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA LIETUVOS KULTŪROS INSTITUTAS, Plieninis skydas UAB, Club Baltica UAB, Gamtos perlai UAB, Integre UAB, Fasadus UAB ir kt. Galime didžiuotis, kad būtent mūsų įmonei buvo patikėta sukurti pasaulinio garso tenoro Edgaro Montvido asmeninę svetainę.

Klientų teigimu, UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) sukurtos interneto svetainės yra itin šiuolaikiškos, jas lengva administruoti. Darbuotojai įvykdo visus, net ir netikėčiausius, klientų pageidavimus, yra atviri iššūkiams, visada pasiruošę padėti, pakonsultuoti iškilus problemoms, darbai visuomet atliekami laiku.

Studija 4D – aukšta kokybė, prieinama kaina, operatyvumas bei patenkinti kiekvieno kliento norai.

Lietuva

Lenkija

Danija

Latvija

Airija

Norvegija

Estija

Vokietija

Anglija

Suomija

Švedija

Amerika

error: