Kokybė už prieinamą kainą

Apie įmonę

UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) – įmonė, teikianti internetinių svetainių kūrimo ir kitas informacines paslaugas. Įmonės Studija 4D teikiamų paslaugų spektras – itin platus: elektroninių parduotuvių, mobiliųjų aplikacijų, įvairaus pobūdžio interneto svetainių, kompiuterinių žaidimų, naujienų, skelbimų, pažinčių portalų kūrimas, programavimo paslaugos ir pan. Mūsų paslaugomis naudojasi ir atliktus darbus puikiai vertina ne tik lietuviai, bet ir klientai iš viso pasaulio. Mumis pasitikėjo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių. Tai – geriausias darbų kokybės įvertinimas.

Profesionalumas

Esame subūrę stiprią profesionalų komandą, kuri Jums suteiks kokybiškas internetinių projektų kūrimo paslaugas. Mums svarbi ne atliktų darbų kiekybė, o jų kokybė, todėl į mus besikreipiantys klientai gali būti tikri, kad pavestos užduotys bus atliktos kruopščiai, atsakingai ir, žinoma, kokybiškai. Mūsų kolektyvas nedidelis, bet dėl to nei kiek nenukenčia atliekamų darbų kokybė, nes įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius, nedirbame paskubomis, atsainiai. Tai dažnai būdinga didesnėms mūsų srities įmonėms, kurios siekia atlikti kuo daugiau darbų per kuo trumpesnį laiką. Tuomet neišvengiamai nukenčia kokybė. Mes atsakingai planuojame savo laiką ir priimame tiek užsakymų, kiek žinome, kad galėsime kokybiškai įvykdyti.

Studija 4D – tai įmonė, atliekanti visus su internetinių svetainių kūrimu susijusius darbus, todėl gausite nuo a iki z sukurtą svetainę, naujienų portalą ar kitokio pobūdžio produktą, kuriuo galėsite naudotis iš karto, nereikės kreiptis į kitas įmones ar privačius asmenis dėl papildomų su svetainių kūrimu susijusių paslaugų. Studija 4D komanda – web dizaineriai, SEO specialistai, tekstų kūrėjai, redaktoriai, programuotojai. Dėl darbų pasiskirstymo garantuojame kokybę ir kur kas  greičiau vykstantį procesą.

Klientų atsiliepimai

Jeigu norite turėti internetinę svetainę, sugalvojote pradėti savo verslą ir atidaryti internetinę parduotuvę, bet vis dar svarstote kam patikėti šiuos darbus, nedvejodami rinkitės įmonę Studija 4D. Tikrai nesigailėsite šio sprendimo, nes atliksime darbą kokybiškai per Jūsų nurodytą laiką. Mūsų įmonės patirtis įmonių kūrimo srityje – jau 12 metų (tuo užsiimame nuo 2004 m.). UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) klientai – Ballet institute of San Diego, Plieninis skydas UAB, Club Baltica UAB, Gamtos perlai UAB, Integre UAB, Fasadus UAB ir kt. Galime didžiuotis, kad būtent mūsų įmonei buvo patikėta sukurti pasaulinio garso tenoro Edgaro Montvido asmeninę svetainę.

Svetainės randamumas, rekomendacijos dizainui

Nesunku suprasti, kad Jūsų asmeninė ar įmonės interneto svetainė – tarsi vizitinė kortelė, galinti apie Jus gana daug pasakyti. Ji turi tinkamai reprezentuoti Jus ar Jūsų įmonę, tik taip galite tikėtis sėkmės. Svarbu kruopščiai apgalvoti kiekvieną svetainės smulkmeną, pagalvoti apie kiekvieną detalę. Interneto svetainė negali būti perkrauta įvairiais efektais, venkite ryškių, kontrastingų, itin intensyvių spalvų, kurios ilgainiui gali pradėti varginti žmones. Saikingumas ir skoningumas – pagrindiniai interneto svetainės dizaino principai.

Taip pat be galo svarbios Jūsų svetainės techninės charakteristikos, sklandus veikimas net esant dideliam lankytojų srautui.

Norint pritraukti kuo daugiau klientų, pats svarbiausias dalykas yra padaryti taip, kad Jūsų interneto svetainė būtų kuo labiau pastebima ir nepaskęstų konkurentų sraute. Ieškodami vienokių ar kitokių prekių, paslaugų, potencialūs Jūsų klientai naudojasi interneto paieškos sistemomis ir Jūsų įmonė yra tik vienas iš daugelio paieškos rezultatų. Tad ką daryti, kad ji nebūtų 20-oji, 33-ioji įmonė paieškos sraute, o atsidurtų tarp Google 10-ies pirmųjų? Atsakymo šiame straipsnyje nepateiksime, nes paprastam interneto vartotojui savo jėgomis tai atlikti būtų be galo sunku. Geriausias sprendimas – kreiptis į įmonę Studija 4D ir mūsų komanda užtikrins Jūsų interneto svetainės pasiekiamumą bei pastebimumą.

Klientų teigimu, UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) sukurtos interneto svetainės yra itin šiuolaikiškos, jas lengva administruoti. Darbuotojai įvykdo visus, net ir netikėčiausius, klientų pageidavimus, yra atviri iššūkiams, visada pasiruošę padėti, pakonsultuoti iškilus problemoms, darbai visuomet atliekami laiku. Tenoras Edagaras Montvidas tvirtina jau ne pirmus metus bendradarbiaujantis su Studija 4D ir mus apibūdina kaip kūrybingų, lanksčių ir padėti pasiruošusių žmonių komandą bei žada dar ilgus metus bendradarbiauti būtent su mūsų įmone.

Neginčijama tiesa, kad gyvenime kiekvienas žmogus turi dirbti tai, ką geriausiai moka. UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) darbuotojų talentas –  su internetinių svetainių kūrimu susiję darbai, todėl nedvejodami patikėkite juos mums. Nes Studija 4D – aukšta kokybė, prieinama kaina, operatyvumas bei patenkti kiekvieno kliento norai.

RINKITĖS MUS IR AUKIME DRAUGE.

error: