Kokybė už prieinamą kainą

Apie įmonę

UAB „ATEITIES CENTRAS“ (Studija 4D) – įmonė, teikianti internetinių svetainių kūrimo, reklamos internete ir kitas informacines paslaugas. Mūsų paslaugomis naudojasi ir atliktus darbus puikiai vertina ne tik lietuviai, bet ir klientai iš viso pasaulio. Mumis pasitikėjo virš 300 Lietuvos ir užsienio įmonių. Tai – geriausias darbų kokybės įvertinimas.

Profesionalumas

Esame subūrę stiprią profesionalų komandą, kuri Jums suteiks kokybiškas internetinių projektų kūrimo ir internetinės reklamos paslaugas. Mums svarbi ne atliktų darbų kiekybė, o jų kokybė, todėl į mus besikreipiantys klientai gali būti tikri, kad pavestos užduotys bus atliktos kruopščiai, atsakingai ir, žinoma, kokybiškai. Mūsų kolektyvas nedidelis, bet dėl to nei kiek nenukenčia atliekamų darbų kokybė, nes įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius, nedirbame paskubomis, atsainiai. Tai dažnai būdinga didesnėms mūsų srities įmonėms, kurios siekia atlikti kuo daugiau darbų per kuo trumpesnį laiką. Tuomet neišvengiamai nukenčia kokybė. Mes atsakingai planuojame savo laiką ir priimame tiek užsakymų, kiek žinome, kad galėsime kokybiškai įvykdyti.

Studija 4D – tai įmonė, atliekanti visus su internetinių svetainių kūrimu susijusius darbus, todėl gausite nuo a iki z sukurtą svetainę, naujienų portalą ar kitokio pobūdžio produktą, kuriuo galėsite naudotis iš karto, nereikės kreiptis į kitas įmones ar privačius asmenis dėl papildomų su svetainių kūrimu susijusių paslaugų. Studija 4D komanda – web dizaineriai, SEO specialistai, reklamos internete specialistai, tekstų kūrėjai, redaktoriai, programuotojai. Dėl darbų pasiskirstymo garantuojame kokybę ir kur kas  greičiau vykstantį procesą.

Mūsų įmonės patirtis svetainių ir internetinės reklamos kūrimo srityje – jau daugiau nei 15 metų.

Lietuva

Lenkija

Danija

Latvija

Airija

Norvegija

Estija

Vokietija

Anglija

Suomija

Švedija

Amerika