Internetinių parduotuvių nuoma

Internetinių parduotuvių nuoma, kūrimas ar pirkimas? Kuris sprendimas  yra geresnis Jūsų verslui?

Internetinių parduotuvių nuoma 1​Turbūt nesuklysime sakydami, kad šiomis dienomis aktyvesnis gyvenimas vyksta internetinėje erdvėje negu realybėje. Internetu bendraujame su svetur esančiais draugais ir artimaisiais, mokame mokesčius, imame greituosius kreditus, apsiperkame internetinėse parduotuvėse ir t.t. Turėdami kompiuterį bei interneto prieigą galime neišėję iš namų sutvarkyti didžiąją dalį reikalų, pramogauti (žaisti kompiuterinius žaidimus, žiūrėti filmus, klausytis muzikos). Tiesa ta, kad prisitaikydami prie sparčiai besikeičiančių žmonių vartojimo įpročių vis daugiau verslininkų perkelia parduotuves į internetinę erdvę, o pradedantieji verslininkai kuria internetines parduotuves, užuot atidarę parduotuvę kokiame nors dideliame prekybos ir pramogų centre ar judrioje senamiesčio gatvėje.

Be to, kad žmonės mėgsta apsipirkti internetu, dar vienas tokių parduotuvių privalumas yra mažesnės investicijos jų atidarymui/sukūrimui ir išlaikymui. Ne paslaptis, kad realioms parduotuvėms reikia ne tik daugiau personalo, bet ir patalpų pačiai parduotuvei, patalpų prekių sandėliavimui. Turėdami elektroninę parduotuvę daugumos šių problemų išvengsite.

Iš tiesų, yra trys būdai pradėti prekiauti internetu: galite susikiurti, nusipirkti arba išsinuomoti elektroninę parduotuvę. Tai priklauso nuo projekto biudžeto, individualių verslininko poreikių, e-parduotuvės kūrimo laiko ir kt.

Internetinių parduotuvių nuoma verslui

e-parduotuves nuomaInternetinių parduotuvių nuoma – tai paslauga, skirta tiems verslininkams, kurie žengia pirmuosius žingsnius prekyboje, kurie nėra tikri, ar ši verslo rūšis jiems tinka, ar sugebės prekiauti internetu. Internetinės parduotuvės nuoma taip pat yra puikus būdas verslininkams, norintiems pasitikrinti savo sukurto naujo rinkoje produkto pardavimo galimybes.

Internetinių parduotuvių nuoma yra paslauga, kai parduotuvės nuosavybė priklauso jos kūrėjui, o už panaudą nuomininkas moka nustatytą mėnesinį mokestį, kuris priklauso nuo pageidaujamos elektroninės parduotuvės sudėtingumo ir kt.

Internetinių parduotuvių nuoma ir techninė parduotuvės priežiūra

Nuomos paslauga susideda iš konkretaus kliento poreikių išsiaiškinimo, prekių pristatymo ir atsiskaitymo būdų nustatymo, prekių pobūdžio, šalies, kurioje planuojama prekiauti nustatymo.  Pagal tai sukuriama elektroninė parduotuvė, kurios nuosavybė lieka paslaugos teikėjo rankose, o nuomininkas už tam tikrą mėnesinį mokestį  gali ja naudotis. Be to, jam yra teikiamos konsultacijos ir užtikrinama techninė parduotuvės priežiūra. Jeigu  po tam tikro laiko verslininkas nusprendžia įsigyti elektroninę parduotuvę, jis gali tai nesunkiai padaryti. Kaip jau anksčiau minėjome, kiekviena parduotuvė pagal jos sudėtingumą yra įvertinama vos ją sukūrus, todėl verslininkas iš anksto žino jos kainą ir gali spręsti, ar ji yra priimtina, atitinkanti elektroninės parduotuvės kokybę.

Internetinių parduotuvių nuoma tai paprasta

Internetinių parduotuvių nuoma 2Iš tiesų, pasitaiko nemažai atvejų, kai internetinės parduotuvės nuomojimas padeda žmogui galutinai  apsispręsti, kad ši verslo šaka ne jam: trūksta pardavimo įgūdžių, nepatinka pardavimo procesas ir pan. Tuomet galite nutraukti jos nuomą ir ieškoti jums primtinesnės verslo nišos. Turint nuosavą elektroninę parduotuvę viskas nebūtų taip paprasta kaip nuomos atveju: turėtumėte surasti kas norėtų pirkti jūsų verslą, susitarti dėl jums ir pirkėjui priimtinos kainos. Ne paslaptis, kad tai gana ilgai užtrunka ir kainuoja nemažai nervų. Todėl pradedantiesiems verslininkams, neturintiems patirties internetinės prekybos versle patariama pirmiausia nuomotis elektroninę parduotuvę ir tik nusprendus, kad šioje srityje norite ir galite save realizuoti, ją nusipirkti.

Internetinių parduotuvių nuomos ir kūrimo pagrindiniai skirtumai

Kokie gi yra pagrindiniai skirtumai tarp nuomojamos ir savos elektroninės parduotuvės? Tai ne tik nuosavybės teisės, bet ir funkcionalumo plėtimo galimybės bei dizaino sprendimai. Žinoma, daugiau privalumų yra nuosavos internetinės parduotuvės pusėje. Tačiau net ir nuomojamoje parduotuvėje, suderinus su savininku, galima atlikti nemažai pakeitimų, atnaujinimų. Pavyzdžiui, norint, kad elektroninė parduotuvė atrodytų profesionaliai, galima koreguoti dizaino šablonus, diegti  ją nuomojančio prekės ženklo firminį stilių, tobulinti, spartinti  parduotuvės veikimą.

Tad jeigu norite pradėti elektroninės prekybos verslą, bet neturite pakankamai patirties šioje srityje, nežinote, ar toks verslas yra jums tinkamas, kreipkitės į mūsų įmonę Studija 4 D. Mes teikiame kokybiškas internetinių parduotuvių nuomos paslaugas. Bendradarbiaukime ir kartu siekime verslo aukštumų!

Apie mus rašo:  15min.lt

Visais su interneto svetainių kūrimu susijusiais klausimais kreipkitės į Studiją 4D.

Užsakykite elektroninę parduotuve dabar ir gaukite gyvą pagalbą nuotoliniu būdu savo verslo pradžiai!

error: