Pradėkite verslą internete – parduokite ir uždirbkte

Išbandykite 14 dienų nemokamai!

Ar norite išbandyti 14 dienų nemokamai elektroninės parduotuvės demonstracinę versiją prieš apsisprendžiant užsakyti paslaugas?

5 + 4 =

Užsakykite elektroninę parduotuve dabar ir gaukite gyvą pagalbą nuotoliniu būdu savo verslo pradžiai!

Esu dėkingas Studija 4D už profesionalumą – ne tik kuriant gražaus dizaino ir gero funkcionalumo elektroninę parduotuve, bet ir už konsultacijas SEO klausimais, kurios leido mūsų svetainei kilti Google paieškoje ir ženkliai padidino pardavimus. Operatyvumas diegiant atnaujinimus ir konsultacijos iškilus klausimams. Drąsiai rekomenduoju visiems 🙂

Andrius Simonaitis

Direktorius

Su šia komanda dirbu jau daugiau nei 10 metų. Esame vieni iš pirmųjų jų klientų ir bendradarbiavimu patenkinti. Studija 4 D mums sukūrė vestuvinių suknelių nuomos ir pardavimo svetainę. Kiekvienais metais jie atnaujina svetainės dizainą, diegia naujoves ir kitus sistemos atnaujinimus. Viskas puiku. Ačiū už ilgalaikį ir produktyvų bendradarbiavimą.

Tomas Kybartas

SANTA salono savininkas

Studijos 4D specialistai sukūrė mūsų įmonės internetinę svetainę, jos dizainą, atliko programavimo darbus. Be to, iki šiol ją prižiūri, reguliariai diegia svetainei reikalingus atnaujinimus. Pasitikime jais ir žinome, kad viskas bus atlikta laiku ir kokybiškai. Gyvuokite ilgai ir sėkmingai!

Saulius Karžinauskas

UAB Fasadus Pardavimų vadovas

Studio 4D pagal mūsų pageidavimus sukūrė mums nekilnojamo turto, trumplaikės ir ilgalaikės nuomos interneto portalą. Sukūrė profesionalų interneto puslapio dizainą, ypatingai atsižvelgdami į mūsų verslo tikslus, nuolat konsultavo ir gilinosi į projekto esmę. Atliko programavimo darbus ir bet kada prireikus mus konsultuoja ir padeda. Rekomenduojame Studio4d kaip puikų verslo partnerį virtualioje erdvėje.

Darius Jaraminas

UAB Flat4Rent direktorius

Jau ne pirmus metus bendradarbiauju su Studija 4D, ši kompanija buvo pirmoji sukūrusi mano asmeninę internetinę svetainę! Tai kūrybingų, lanksčių ir padėti pasiruošusių žmonių komanda. Net ir sukūrus naują dizainą bei pabaigus visus darbus, jie iki šiol padeda man iškilus problemoms. Atviri iššūkiams-turėjau susikūręs gana aiškią savo svetainės dizaino idėją, nebuvo jokių problemų įgyvendinant mano vizijas, anaiptol jie pasiūlė bei supažindino mane su naujausiomis technologinėmis galimybėmis apie kurias aš, žinoma nežinojau..
Manau mūsų bendradarbiavimas tęsis dar ilgai!

Edgaras Montvidas

Operos solistas

Savo internetinės svetainės www.viplangai.lt sukūrimą patikėjome Studio 4D kompanijai ir likome labai patenkinti mūsų bendradarbiavimu.  Studio 4D ne tik sukūrė mums logotipą, gražų ir šiuolaikišką svetainės dizainą, bet ir suprogramavo programavimo mūsų svetainę pagal visus mūsų pageidavimus. Dabar mes galime greitai ir paprastai pildyti svetainės turinį, kurti produkcijos katalogą ir optimizuotį svetainės turinį paieškos sistemoms tam pasitelkiant draugiškasias seo nuorodas ir kitus sprendimus. Mes patenkinti savo pasirinkimu ir linkime Studio 4D įmonei didelės sėkmės!

Andrej Novikov

UAB Družų medis direktorius

Studijos 4 D komanda ne tik sukūrė mūsų įmonės internetinę svetainę, bet ir suprogramavo statybinių darbų kainų skaičiuoklę, atliko pritaikymo prie mobiliųjų įrenginių darbus. Kitaip tariant, įgyvendino visus mūsų pageidavimus. Iš tiesų, interneto svetainių kūrimo specialistus rinkomės atidžiai, nes puikiai supratome, jog teks bendrauti ilgai. Darbų kokybe nenusivylėme, tad, akivaizdu, kad pasirinkome teisingai.

Drąsius Šarkauskas

UAB Sandex direktorius

Dirbame su Studija 4D įmone nuo 2009 metų dar iki šiol. Kūrėme ir pirmąją mūsų įmonės svetaine ir dabartinę, kuri yra atnaujinta, optimizuota paieškoms ir pritaikyta mobiliems. Periodiškai susitinkame ir aptariame tolimesnius svetainės tobulinimus, galimus naujovių diegimus. Taip, Studija 4D yra savo srities profesionalai, rekomenduojame.

Viačeslav Kliain

UAB Vilniaus betono gaminiai direktorius

Dėkojame Studijai 4D už profesionalumą, geranoriškumą ir sklandų bendradarbiavimą. Jie visada pasiruošę padėti, atsakyti į iškilusius klausimus. Ne paslaptis, kad visos įmonės skelbia, jog jiems svarbiausi klientai, bet skambūs šūkiai dažniausiai skiriasi nuo realybės. Tik ne Studijos 4 D atveju. Patys įsitikinome, kad jiems klientų norai yra patys svarbiausi. Sėkmės ir neblėstančios energijos!

Kristina Černiauskienė

UAB Integre Marketingo vadovė

Kreipėmės į Studijos 4D komandą norėdami, kad jie sukurtų mūsų kaimo turizmo sodybą pristatančią interneto svetainę. Jau anksčiau buvome girdėję gerų atsiliepimų apie šią įmonę, todėl nereikėjo svarstyti, kam patikėti sukurti mūsų verslą pristatančią interneto svetainę. Atliktu darbu esame patenkinti, o ir kainos čia nesikandžioja. Linkiu Studijai 4D sėkmės bei ilgo gyvavimo.

Leonarda Valikonienė

Vila Nora sodybos savininkė

Su įmone Studija 4 D bendradarbiaujame ilgai. Jie yra mums sukūrę jau ne vieną interneto svetainę ir nei karto darbo rezultatas nenuvylė. Džiaugiamės turėdami partnerius, kuriems iš tiesų rūpi mūsų verslas bei jo ateitis. Gera bendrauti su žmonėmis, kurie nuoširdžiai nori padėti. Linkiu klestėjimo dabar ir ateityje.

Arvydas Jurkaitis

UAB Sienojus direktorius

Užsakykite elektroninę parduotuve dabar ir gaukite gyvą pagalbą nuotoliniu būdu savo verslo pradžiai!

error: