Priežastys, kodėl smulkiajam verslui reikia internetinės užsakymo sistemos

Priežastys, kodėl smulkiajam verslui reikia internetinės užsakymo sistemos

Darbas paslaugų sektoriuje suteikia daug galimybių automatizuoti verslo procesus. Paaiškinsime, kaip galite sutaupyti laiko, padidinti pajamas naudodami paprastą rezervavimo integravimą ir susitikimų planavimo programėles bei jų naudingas funkcijas.

Lengvesnis susitikimų rezervavimas

Kuo paprasčiau klientai galės rezervuoti susitikimus su jumis, tuo daugiau susitikimų bus užsakyta. Tai tikrai taip paprasta. Šiais laikais žmonės nemėgsta ieškoti jūsų darbo valandų, telefono numerio ir rezervuoti susitikimą, todėl galimybė sutaupyti laiko yra esminė savybė.

Turint omenyje, kokie užsiėmę yra šiuolaikiniai žmonės ir koks greitas gyvenimas, prasminga pasiūlyti rezervavimo sistemą, kurią galima pasiekti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tokiu būdu žmonės gali susitarti dėl verslo susitikimų kada nori, o tai labai patogu ir veikia kartu su mokėjimais internetu.

Be to, rezervavimo sistema leidžia akimirksniu susitarti dėl susitikimo, nereikia laukti atsakymo el. paštu, atgalinio skambučio ar ko nors panašaus. Užimtiems verslo savininkams tai didžiulis privalumas. Klientai gali pasirinkti vieną iš susitikimo laikų ir gauti užsakymo patvirtinimo el. laišką.

Lengvai tvarkykite savo darbo krūvį

Naudodami internetinę rezervavimo sistemą, pamatysite, kiek žmonių mėgsta planuoti susitikimus ne darbo valandomis. Tyrimai rodo, kad 90 % klientų mieliau rezervuoja susitikimus internetu, o 35 % jų mėgsta planuoti susitikimus ne darbo valandomis. Jei nesiūlote tokios paslaugos, galite prarasti daugybę potencialių klientų.

Be to, susitikimų planavimo programos gali padėti jūsų darbuotojams geriau organizuoti savo darbo krūvį (galite atlikti darbuotojų apklausas, kad tai patikrintumėte). Jie gali lengvai pamatyti, kada turite laisvų vietų ir kada jūsų dienos yra užpildytos.

Jei jie žino, kada turite laisvų vietų, gali kurti socialinių tinklų įrašus, kad paskatintų žmones užsisakyti paslaugas tam tikromis dienomis siūlydami nuolaidas ir pan. Be to, jei turite kelias vietas, galite nukreipti žmones į kitą biurą, atsižvelgdami į laisvas darbo vietas. Šios papildomos susitikimų programų funkcijos gali labai palengvinti jūsų gyvenimą. Galite sukurti skirtingus el. pašto šablonus įvairiems naudojimo atvejams ir leisti visų tipų klientams lengvai rezervuoti susitikimus su jumis.

Surinkite vertingus duomenis

Automatizuodami užsakymo programinę įrangą, galėsite surinkti daug informacijos, pvz.:

 • Kada žmonės atlieka didžiąją dalį mėnesio užsakymų? Kuriomis savaitės dienomis, kokiu paros metu ir pan.?
 • Kodėl jie atšaukia savo susitikimus?
 • Kurios iš jūsų paslaugų populiariausios?
 • Kokias paslaugas derina asmenys susitarę dėl susitikimų?
 • Kiek žmonių skiria susitikimus kas mėnesį?
 • Kiek žmonių užsisako susitikimą internetu?
 • Kurios jūsų paslaugos visai nepopuliarios?
 • Kokias paslaugas žmonės perka kaip dovanas kitiems?
 • Ar jūsų paslaugos sezoniškai populiarios?

Automatinė užsakymo paslauga taip pat gali padėti surinkti el. pašto adresus ir telefonų numerius, todėl galite lengvai susisiekti su savo klientų baze naujienlaiškiais ir SMS žinutėmis. Turėdami savo kortelę, galite per kelias minutes išsiųsti jiems pranešimus nenaudodami sudėtingų projektų valdymo įrankių ar sudėtingų priėmimo formų.Tokiu būdu galite puoselėti santykius su klientais ir paversti juos lojaliais naudodami vartotojo sąsają.

Suteikite privatumą ir puikų klientų aptarnavimą

Jei vadovaujate grožio salonui, žmonės gali nedrąsiai jaustis skambindami jums dėl tam tikrų procedūrų, pavyzdžiui, depiliacijos, riebalų mažinimo ir kt. Naudodami internetinę užsakymo sistemą jūsų klientai jausis patogiau, nes galės pasirinkti procedūrą ir ją rezervuoti internetu.

Be to, naudodami tokio tipo užsakymo sistemą, automatiškai sukursite geresnę patirtį savo klientams. Jiems nereikės laukti, kol atsiliepsite telefonu ar el. paštu, ir galės patys įsitikinti, kada turite laisvą vietą, užuot laukę pokalbio su pardavimų komandomis.

Papildomos informacijos apie paslaugą galite įtraukti ir į savo rezervavimo sistemą. Tai gali būti:

 • Kaina;
 • Paslaugos aprašymas;
 • Ar klientai turi ateiti šiek tiek anksčiau prieš procedūrą;
 • Ar siūlote nuolaidą užsakant didesnį procedūrų kiekį ir pan.

Leiskite savo klientams sumokėti iš anksto

Tam tikros internetinės užsakymo sistemos leis paprašyti apmokėti iš anksto naudojant kredito kortelę arba mokėjimo apdorojimo integraciją. Galite paprašyti užstato arba visos kainos ir taip dar labiau pagreitinsite užsakymo procesą, taip pat padėsite savo klientams įgyti geresnę patirtį. Tai viena iš tinkintų funkcijų, dėl kurių visas jūsų verslas veiks sklandžiau.

Taip jiems nereikės tikrinti, kokius mokėjimo būdus naudojate, ir laukti pakeitimų poilsio dieną. Ši strategija taip pat sumažins klientų neatvykimų skaičių.

Sumažinkite žmogiškąsias klaidas

Klysti yra žmogiška, tiesa? Bet žmogiškųjų klaidų skaičių galite sumažinti integravę internetinę užsakymo sistemą. Tai padės jums organizuoti mėnesinius užsakymus be persidengimo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nustatyti laiko limitą visoms savo paslaugoms.

Pavyzdžiui, jei esate restorano savininkas, galite nustatyti laiko limitą pietų rezervacijai, vakarienės rezervacijai. Tokiu būdu jūsų sistema žinos, kada atidaryti kitą tos lentelės laiko tarpą. Svečiai kiekvieną kartą automatiškai gaus užsakymo patvirtinimus, kurie pagerins jų užsakymo patirtį.

Užsakymo sistema taip pat leidžia jūsų darbuotojams bet kuriuo metu pasiekti duomenis, o tai tikrai patogu verslo savininkams. Jie neturi fiziškai būti šalia jūsų ir viską stebėti. Ši sistema padidins teigiamų atsiliepimų skaičių ir pagerins jūsų klientų pasitenkinimą net ir paskutinės minutės susitikimų metu.

Verslo valdymo sistemų programavimas

Verslo valdymo sistemų programavimas

Verslo valdymo sistemų CRM, VVS programavimas

Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad sunku būtų  rasti tokį verslininką, kuris nežinotų, kas yra verslo valdymo sistemos, verslo valdymo sistemų programavimas. Jų naudą įmonės veiklai pripažįsta daugelis, tačiau ne visi ryžtasi jas įsidiegti. Viena iš priežasčių gali būti aiškios informacijos apie VVS trūkumas. Todėl šio straipsnio tikslas – suteikti žmonėms daugiau informacijos apie verslo valdymo sistemas. Pirmiausia, turėtume išsiaiškinti, kas gi yra tos verslo valdymo sistemos? Verslo valdymo sistema (VVS) – tai programinė įranga, kuri yra skirta įmonės valdymo kompiuterizavimui. Ji apima visus tam tikros įmonės verslo procesus. Labai padeda palengvinti įmonės apskaitos vedimą, efektyviai panaudoti resursus, valdyti kontaktus, užtikrinti efektyvų tiekimo grandinės veikimą ir kt.

Verslo valdymo sistemų dažniausi moduliai

Verslo valdymo sistemą sudaro atskiri moduliai, kurie yra parenkami individualiai pagal kiekvienos įmonės poreikius. Iš tiesų, dažniausi VVS moduliai yra šie, juos pavardinsime. Tai didžioji knyga, mokėtinos sumos, gautinos sumos, ilgalaikis turtas, pinigų valdymas, finansinės ataskaitos, personalo valdymas, projektų apskaita, atsargų valdymas, gamybos valdymas, pirkimų valdymas, pardavimų valdymas, kokybės valdymas. Verslo valdymo sistemos padeda stebėti, valdyti, kontroliuoti įmonėje vykstančius procesus ir į juos operatyviai reaguoti. Šiomis dienomis, kai konkurencija verslo pasaulyje yra didžiulė ir dažnai sėkmę lemia greitas sprendimų priėmimas, verslo valdymo sistemos gali būti drąsiai vadinamos Jūsų įmonės sėkmės garantu.

Dėl spartaus VVS populiarėjimo verslo pasaulyje, itin paklausia paslauga tampa verslo valdymo sistemų programavimas. Tai yra labai sunkus ir atsakingas darbas, nuo kurio didele dalimi priklauso įmonės sėkmė. Patariame atsakingai rinktis įmonę, kuriai pavesite atlikti šį darbą. Tikrai nesigailėsite pasirinkę mūsų įmonės Studija 4 D programuotojus, kurie šia veikla užsiima jau ne vienerius metus ir yra savo srities profesionalai. Pagal Jūsų įmonės poreikius parinksime tinkamiausius ir reikalingiausius VVS modulius, kurie palengvins bei žymiai pagreitins bendravimą su klientais, darbo rezultatų analizavimą, padidins darbuotojų darbo našumą. Neabejokite, kad į VVS kūrimą ir diegimą investuoti tikrai verta. O geriausią kainos ir kokybės santykį siūlome mes – Studija 4 D.

Verslo valdymo sistemų pagrindinės funkcijos

Turbūt daugeliui su verslo valdymo sistema nesusidūrusių žmonių įdomu, kokios yra pagrindinės jos funkcijos. Iš tiesų, pagrindinėmis VVS funkcijomis laikomos šios: projektų valdymas, ryšių su klientais valdymas (CRM), darbuotojų kontrolė ir darbo optimizavimas, finansų valdymas, dokumentų valdymas (DMS) bei rinkodaros valdymas. Kaip jau anksčiau minėjau, verslo valdymo sistemos apima visas įmonės veiklos sritis ir joje vykstančius procesus: gamyba, marketingas, finansai, žmogiškieji ištekliai, ryšių su klientais valdymas ir kt. Todėl, akivaizdu, kad ji reikalinga kiekvienai įmonei, nes žymiai palengvina, pagreitina darbą visose srityse. Visos grandys įmonėje turi veikti taip tiksliai, kaip šveicariškas laikrodis. Prastas vienos iš jų veikimas sutrikdys viso mechanizmo veikimą. Taigi galima drąsiai teigti, kad VVS įdiegimas – nepriekaištingai, kaip šveicariškas laikrodis veikianti įmonė. Kad ir kaip patosiškai šie žodžiai skambėtų, bet tai yra tiesa.

Didelis VVS privalumas yra tas, kad jos apsaugo nuo klaidų, pasitaikančių dėl žmogiškojo faktoriaus. Verslo valdymo sistemos – nauda ne tik įmonės vadovams, bet ir darbuotojams, nes jiems sutrumpėja darbų atlikimo laikas, verslo valdymo sistemos dėka jie gali lengviau ir greičiau keistis informacija tarpusavyje, greičiau sutvarkyti įvairius dokumentus ir pan.

Tiesą sakant, visus VVS privalumus net sunku išvardinti, nes jų yra daugybė. Aišku viena, kad šios sistemos neabejotinai palengvina kiekvienos įmonės (nesvarbu, kokioje srityje ji vysto savo veiklą) darbą, padeda sutaupyti pinigų, laiko ir padidinti darbo našumą.

Verslo valdymo vistemos VVS ir jų rūšys

Verslo valdymo vistemos VVS ir jų rūšys

Verslo Valdymo Sistemos (VVS)

Ar galite įsivaizduoti, jog visus Jūsų įmonės procesus galėtų valdyti ne galybė aplikacijų ir programinių įrankių, o viena verslo valdymo sistema? Kadangi pasaulinis konkurencingumas sparčiai auga, o greitas sprendimų priėmimas yra neatsiejama sėkmingo verslo sąlyga, verslo valdymo sistemos yra tarsi stebukladarės, kurios padeda realiu laiku stebėti įmonėse vykstančius procesus, sklandžiai juos valdyti bei kontroliuoti. Ar tai neatrodo tarsi sėkmingo verslo formulė?

Mes manome, jog tai yra labai veiksmingas ir efektyvus įrankis padėsiantis užauginti Jūsų verslui sparnus. Taigi būkite pasiruošę, kadangi verslo valdymo sistemų programavimas, tarsi galinga jėga, sėkmingai žengia į rinką ir greitai taps neatsiejama Jūsų verslo valdymo dalis.

Verslo Valdymo Sistema – kas tai?

Paprastesniais žodžiais tariant, verslo valdymo sistemos (VVS) tai tam tikros programinės įrangos, kurių paskirtis optimizuoti įmonės veiklą ir taip užtikrinti sklandų ir paprastą Jūsų verslo valdymą, kuris nereikalaus galybės skirtingų aplikacijų, o taupys Jūsų bei Jūsų darbuotojų laiko ir energijos sąnaudas. Verslo valdymo sistemos tai tarsi stebuklingas raktas į darnų, kompiuterizuotą įmonės valdymą ir visus įmonės procesus, kurie yra neatsiejami nuo sėkmingo Jūsų įmonės portreto.

Verslo valdymo sistemos skirtos visus įmonės valdymo veiksnius įgyvendinti vienos programinės įrangos  pagalba ir taip palengvinti  įmonės gyvavimą bei sėkmingą jos veiklą. Gamyba, prekyba, apskaita, ryšiai su klientais, sandoriai, žinių, projektų, kokybės ar personalo valdymui dabar nėra reikalingi skirtingi programavimo įrankiai ar aplikacijos, tam užtenka turėti verslo valdymo sistemą, kuri pasirūpins vieningu Jūsų įmonės kopimu į Olimpo kalno viršūnę. Patikėkite verslo valdymas dar niekada nebuvo toks paprasta ir efektyvus!

Verslo Valdymo Sistemos – kokios jos gali būti?

Verslo valdymo sistema gali būti skirtingų rūšių ir turėti skirtingas misijas šioje žemėje, todėl jos yra suskirstytos į dvi kategorijas. Tai universalios ir specializuotos verslo valdymo sistemos.  Verslo valdymo sistemos pasirinkimas priklauso nuo to, kokios programinės įrangos reikia Jūsų įmonei. Atlikus tikslingą ir išsamią  savo įmonės veiklos analizę galėsite daryti išvadas, kokios verslo valdymo sistemos Jums reikia tam, kad būtų sukurtos visos sąlygos sėkmingai Jūsų verslo plėtrai bei įmonės konkurencingumui.

Taigi trumpai tariant, universalios verslo valdymo sistemos tai moduliniai programų kompleksai, kurie optimizuoja įmonės valdymą ir dėka tų modulių įvairovės viena ir ta pati sistema gali būti naudojama įvairių sričių įmonėse. Jos gali būti naudojamos ir paslaugas teikiančiose, ir gamybinėse, ir prekybinėse ar kitose įmonėse. Įsigydama verslo valdymo sistemą kiekviena įmonė ją susikomplektuoja priklausomai nuo to kokią veiklą vykdo ir kokie yra naudojami verslo procesai.

Kalbant apie specializuotas verslo valdymo sistemas galime iš karto daryti išvadą, jog viena tam tikra verslo valdymo sistema gali būti naudojama tik tam tikros srities įmonėse. Tai gali būti finansų ir draudimo įmonės, medicinos ir farmacijos, energetikos ir komunalinės įmonės, kompiuteriai ir IT, pramonė, gamyba, reklama, leidyba, ryšiai internetas, paslaugas teikiančios įmonės ir t.t. Šiuo atveju viskas labai paprasta ir aišku: universalios verslo valdymo sistemos yra didelės ir orientuotos į įvairių sričių įmonės, o specializuotos verslo valdymo sistemos turi atitinkamus modulius, kurie yra sukurti valdyti tik tam tikrų, skirtingų sričių įmones.

Verslo Valdymo Sistemos ir jų nauda įmonei

Pagrindinis veiksnys kodėl verslo valdymų sistemų programavimas yra toks dažnas svečias kalbant apie sėkmingą įmonės veiklą ir jos valdymą, tai minėtų verslo valdymo sistemų teikiama nauda įmonei. O ji išties didžiulė. Tikriausiai nė neverta paminėti to, kad Jums nebereikės kovoti su galybe aplikacijų ir įrankių, kurie buvo reikalingi norint užtikrinti visus įmonės valdymo procesus, o ką jau kalbėti apie verslo valdymo sistemų suteikiamą galimybę tinkamai įvertinti įmonės situaciją, priimti tinkamus sprendimus ir visa tai atlikti neįtikėtinai greitai.

Be sprendimų greičio, kas šiuolaikiniame pasaulyje yra viena esminių sėkmingo verslo sąlygų, verslo valdymo sistemos apsaugo nuo galimų klaidų, kurios dažnai pasitaiko įmonėse dėl žmogiškojo faktoriaus. Verslo valdymo sistema taip pat sutaupo daugybę darbuotojų darbo valandų, optimizuoja darbo procesus, apsaugo nuo informacijos praradimo, užtikrina optimalią vidinę komunikaciją ir darbo kontrolę, pateikia automatines ataskaitas, kaupia duomenis vieningoje duomenų bazėje, pasižymi patogia ir vieninga dokumentų sistema ir kt.

Kalbant apie verslo valdymo sistemų privalumus bei teikiamą naudą įmonėms galima kalbėti ir kalbėti, tačiau prieš įsigyjant verslo valdymo sistemą reikėtų pasikliauti specialistais, kurie suteiktų Jums pakankamai informacijos apie tai kokios verslo valdymo sistemos reikia Jūsų verslui ir sėkmingam Jūsų įmonės augimui. Kiekviena įmonė yra individuali ir turi skirtingas sėkmingo verslo vizijas, tačiau neabejotinai verslo valdymo sistemos gali įnešti didelį indėlį į Jūsų verslo plėtrą bei konkurencingumą ir padėti sėkmingai vykdyti bei optimizuoti visus įmonės veiklos procesus.

Programavimo paslaugos – plačiau.

Verslo valdymo sistemos gamybai

Verslo valdymo sistemos gamybai

Verslo valdymo sistema (VVS) (angl. ERP – Enterprise Resource Planning) – programinė įranga, skirta kompiuterizuoti įmonės valdymą. Verslo valdymo sistemos gamybai.

Pristatome UAB „Ateities centras” sukurtą programą, Verslo valdymo sistemos gamybinėms įmonėms pardavimų procesų automatizavimui ir pardavėjų (partnerių) plėtrai, kontrolei.

Programa AC GAMYBA

AC GAMYBA programos aprašymas

Žingsnis po žingsnio pasirenkami norimi produkto parametrai ir komplektuojamosios dalys. Žingsniai susieti loginiais ryšiais, vienas nuo kito priklausomi. Kiekviename žingsnyje matomos pasirinkimų kainos (pvz., matoma kiekviena produkto parametro kaina). Baigus komplektaciją suformuojamas Word dokumentas – pasiūlymas klientui (Galutinio produkto komplektacija ir kiekvienos produkto sudedamosios dalies kainos). Gavus užsakymo patvirtinimą generuojamas užsakymo lapas ir konvertuojamas paleidimui į gamybą PDF formatu.

 1. Galimybė kiekvienam autorizuotam naudotojui nustatyti po du kainų lygius – didmeninį ir mažmeninį. Naudotojų skaičius neribojamas.
 2. Galimybė skaičiuoklėje bazinę kainą padidinti procentine išraiška skirtingoms klientų grupėms.
 3. Klientų grupes gali kurti ar redaguoti tik administratorius ir priskirti klientus prie vienos ar kitos grupės. Grupių ir klientų skaičius neribojamas.
 4. Klientus registruoja taip pat administratorius ir suteikia jiems prisijungimo kodą, kurį pats sugalvoja.
 5. Klientai patys registruotis negali, gali tik prisijungti kai gauna prisijungimus iš administratoriaus.

Programos pagalba galima:

 1. Skaičiuoti produkto kainą
 2. Suformuoti pasiūlymą klientui (PDF dokumentas)
 3. Paleisti užsakymą į gamybą (PDF dokumentas)
 4. Galimybė redaguoti jau paruoštus ir sistemoje išsaugotus pasiūlymus.
 5. Automatiškai išversti užsakymą į lietuvių k. ir paleisti į gamybą.
 6. Registruotas klientas, suskaičiavęs kainą ir suformavęs pasiūlymą klientui turi tokius pasirinkimus:
  1. Prašymas peržiūrėti (jam priskirtas įmonės vadybininkas gauna el.laišką su nuoroda peržiūrėti ir patikrinti konkretų skaičiavimą);
  2. Patvirtinti gamybai (jam priskirtas įmonės vadybininkas gauna el.laišką su patvirtinimu gaminti konkretų užsakymą).

Programa turi tris kalbos versijas: lietuvių, anglų ir rusų. Valiuta – eurai.

Programa pritaikyta dideliam naudotojų skaičiui, atitinka aukštus saugumo reikalavimus.

Programą galime pritaikyti individualiems Jūsų įmonės poreikiams.

Susisiekite el. paštu: info@ateitiescentras.lt ; telefonu: +370 689 37799

Programavimo paslaugos – plačiau.

error: