Mobiliųjų aplikacijų, programėlių kūrimas

Mobiliųjų aplikacijų, programėlių kūrimas

Mobiliųjų programėlių (aplikacijų, apps’ų) kūrimas

Norite pasiekti kuo didesnę vartotojų auditoriją per planšetinį kompiuterį ar išmanųji telefoną? Tuomet geriausias pasirinkimas – mobilioji programėlė, aplikacijų kūrimas. Mobilioji programėlė – tai produktas, kuris yra skirtas išmaniesiems įrenginiams ir leidžiantis greitai bei lengvai perduoti arba pasiekti dominančią informaciją.

Mobiliosios programėlės gali būti įvairių tipų. Dažniausiai parsisiunčiamos yra šios:

  • Žaidimų;
  • Kelionių (GPS, informacija apie viešbučius ir kt.);
  • Komunikacinės (jose publikuojamos naujienos, įvairių sporto šakų varžybų rezultatai ir pan.);
  • Multimedijos (vaizdo, muzikos failų grotuvai);
  • Pagalbinės (skaičiuotuvas, eismo tvarkaraščiai ir pan.)
  • Elektroninės prekybos programėlės.

Gera mobiliosios programėlės idėja

Svarbu turėti gerą mobiliosios programėlės idėją, nes nuo jos priklauso, ar programėlė bus naudinga ir sulauks vartotojų dėmesio.

Dar vienas svarbus veiksnys – mobiliosios programėlės, aplikacijos patogumas vartotojams. Ji turi būti paprastai valdoma, inovatyvi,  patrauklaus dizaino. Jūsų tikslas – suteikti programėlės naudotojams ne tik praktinę naudą, bet ir puikią naudojimosi patirtį. Juk patenkinti vartotojų poreikai – tiesus kelias į sėkmę.

Įdomus faktas, jog šiuo metu net 77% pasaulio gyventojų naudojasi internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Greitai tobulėjantys išmanieji įrenginiai suteikia verslininkams vis geresnes galimybes pristatyti ir populiarinti savo gaminamas prekes ar teikiamas paslaugas.

Mobilioji programėlė, aplikacija sukuria inovatyvios, šiuolaikiškos įmonės įvaizdį. Labai svarbu, kad ji būtų profesionaliai sukurta, tinkamai prižiūrima bei aktyviai naudojama. Visa tai – specialių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas, kurį gali atlikti tik šios srities profesionalai. Studijos 4 D komanda yra būtent tokie. Nedvejokite ir kreipkitės į mus, nes mes galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Reikia pasakyti, kad skirtingų gamintojų telefonuose diegiamos skirtingos operacinės sistemos, palaikančios sklandų mobiliųjų programėlių veikimą. Populiariausios – IOS ir Android.

Iš tiesų, mobiliosios programėlės yra kuriamos kiekvienai operacinei sistemai atskirai, todėl prieš kuriant būtina išanalizuoti savo tikslinę auditoriją bei išsiaiškinti, kurios mobiliosios aplikacijos būtų tinkamiausios ir naudingiausios Jūsų verslui.

App mobiliuju programeliu kurimas

Kodėl naudinga naudoti mobiliąsias programėles, aplikacijas?

Pirmiausia, klientams nereikia žaisti laukimo žaidimo. Mobiliosios programėlės garantuoja greitesnį naršymą nei naudojantis mobiliuoju internetu. Naršydami internete pirmiausia turite atidaryti interneto naršyklę, įvesti interneto svetainės adresą URL  formatu ir laukti, kol svetainė bus įkelta. Tuo tarpu, atidaryti mobiliąją programėlę užtrunka vos kelias sekundes, nes didžioji dalis informacijos yra saugoma pačiame ieškinyje, o tai leidžia naudotis ja neprisijungus prie interneto.

Antra, mobilioji programėlė yra nuolatinis priminimas vartotojams apie Jūsų verslą. Ji padeda sustiprinti prekės ženklą, padidinti Jūsų matomumą. Taip yra todėl, kad mobilioji programėlė, skirtingai nei naršyklės adresas, visada yra matoma telefono ekrane. Tai padeda sukurti lojalumą su klientais, nes Jūsų verslas visuomet yra su jais.

Trečia, kaip jau minėjau, apps’ai padidina klientų lojalumą, nes jie gali greitai ir patogiai gauti reikiamą informaciją čia ir dabar. Įmonės naudoja mobiliąsias  programėles, siekdamos  pagerinti savo vykdomus procesus ir padidinti paslaugų prieinamumą lygį savo klientams. Būtent jos padeda sklandžiai ir patogiai bendrauti su klientais, o tai versle yra be galo svarbu.

Ketvirta, mobiliosios programėlės padeda sumažinti išlaidas SMS žinutės ir popieriniams naujienlaiškiams. Jos leidžia saugiai, paprastai ir patogiai bendrauti su klientais siunčiant jiems nemokamas žinutes. Programėlės padeda sumažinti darbuotojų darbo krūvį ir laiką, kurį jie turėtų skirti  informacinių užklausų siuntimui ir telefono skambučiams.

Ką reikia apsvarstyti prieš kuriant mobiliąją programėlę?

Nustatyti, kiek populiari bus mobilioji programėlė

Ar apps’as bus naudingas klientams ir žmonės jį naudos? Apklauskite savo esamus klientus ir interneto svetainės lankytojus ir sužinosite atsakymą. Tai padės suprasti, ar programėlė yra reikalinga, ar tikslinga ją kurti.

Apibrėžti mobiliosios programėlės tikslą

Pirmas ir svarbiausias apps’o tikslas – būti naudingu ir pasitarnauti klientams. Pastatykite save į savo klientų vietą ir pagalvokite, ko jie tikisi iš mobiliosios programėlės? Kaip programėlė pagerins Jūsų teikiamas paslaugas? Kas joje patrauks vartotojų dėmesį?

 Laiko ir išteklių paskirstymas

Apps’as yra ne tik finansinė investicija, bet ir laiko investicija. Kad būtų naudinga Jūsų verslui, ji turi būti kokybiška, atitinkanti klientų poreikius ir nuolat tobulinama. O tai reikalauja nemažai laiko. Įvertinkite ar galėsite skirti pakankamai laiko ir pinigų programėlės priežiūrai bei tobulinimui. Nepamirškite, kad geriau jokio apps’o negu blogas apps’as.

Jūsų verslo poreikiai

Mobiliosios programėlės nėra reikalingos kiekvienam verslui, todėl prieš priimant sprendimą ją turėti, būtina atsižvelgti į verslo poreikius. Jos yra labai naudingos toms įmonėms, kurios glaudžiai bendradarbiauja su klientais.

Reikia sukurti mobiliąją programėlę? Jeigu taip, laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Studija 4 D – savo srities profesionalai, už kuriuos kalba jų kokybiški darbai.

 

Mobiliųjų programėlių kūrimas išmaniems telefonams ir planšetėms

Mobiliųjų programėlių kūrimas išmaniems telefonams ir planšetėms

Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms

Dabar, kai išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių vartotojų skaičius auga ne dienomis, o valandomis, neišvengiamai didėja šiems mobiliesiems įrenginiams skirtų programėlių  poreikis. Todėl sparčiai populiarėjanti paslauga  – Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms. Jeigu norite gauti kokybiškas mobiliųjų programėlių kūrimo paslaugas, turėtumėte kreiptis į Studijos 4 D specialistus. Galime pasigirti ilgamete darbo šioje srityje patirtimi ir puikiais klientų atsiliepimais. Mums svarbiausia – kokybė ir patenkinti klientai.

Kas yra mobiliosios programėlės?

Pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra tos mobiliosios programėlės? Mobilioji programėlė (mobilioji aplikacija) dar vadinama apps’u – išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei kitiems mobiliesiems įrenginiams skirta  taikomoji programinė įranga. Jos yra platinamos specialiose programėlių platinimo platformose, valdomose  mobiliųjų operacinių sistemų savininkų, tokių kaip  Google Play,  BlackBerry World,  Apple App Store ir  kt. Vienos mobiliosios programėlės yra nemokamos, o kitos – mokamos. Dažniausiai tokios programėlės yra parsisiunčiamos iš specialios platformos tiesiai į mobilųjį telefoną arba planšetę, o kartais jas galima parsisiųsti į stacionarų arba nešiojamąjį kompiuterį. Žinomiausios ir daugiausiai sėkmės sulaukusios mobiliosios programėlės yra Messanger, Spotify, Uber, WhatsApp, Yelp ir pan.

Iš tiesų, mobiliosios aplikacijos yra plačiai naudojamos ne tik smulkiųjų, bet ir stambiųjų kompanijų veikloje. Anot marketingo specialistų, dabar galima pastebėti didėjantį Lietuvos įmonių susidomėjimą mobiliųjų  aplikacijų kūrimu. Jų kuriama vis daugiau. Verslininkai pastebi ir pripažįsta mobiliųjų programėlių teikiamą naudą. Jas naudojant galima į mobilią erdvę perkelti visą interneto svetainės turinį. Taip pat – tam skirtoje programėlėje pristatyti savo siūlomas prekes ar paslaugas.

Pasitelkiant mobiliąsias aplikacijas tam tikros jas naudojančios įmonės klientai gali būti pasiekiami daug paprasčiau, patogiau, galima su jais bendrauti interaktyviai, informuoti apie specialius pasiūlymas, akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus ar kt.

Mobilioji aplikacija padeda susisiekti su klientais

Pakalbėkime apie konkrečią situaciją, kurioje mobilioji aplikacija padėjo susisiekti su klientais itin operatyviai. Įsivaizduokite, kad Jūs esate populiaraus restorano administratorius. Jūsų restorane šiandien užsakyti kelių stambių tarptautinių kompanijų atstovų verslo pietūs, kuriems rezervuoti keli staliukai patogiausioje vietoje, tačiau netikėtai verslo pietūs yra atšaukiami. Naudodami mobiliąją programėlę ją atsisiuntusiems lankytojams galite pranešti apie laisvas vietas ir taip sulaukti naujų svečių.

Tiesą sakant, net ir su verslu nesusiję žmonės susiduria su mobiliosiomis propgramėlėmis kasdieniame gyvenime. Vienos programėlės leidžia greitai ir paprastai atlikti tam tikras užduotis, kitos skirtos palengvinti komunikaciją, dar kitos skirtos sukurtos tiesiog smagiam laisvalaikio praleidimui (įvairūs žaidimai ir pan.)

Kalbant apie mobiliųjų aplikacijų kūrimą, šis darbas susideda iš dviejų svarbių komponenetų: techninės dalies ir dizaino sprendimų. Dizainas turi būti patogus programėlės naudotojams. Mobiliųjų aplikacijų kūrėjai turi būtinai atkreipti dėmesį į tai, kad šios aplikacijos yra naudojamos gana nedidelius ekranus turinčiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, t.y. mobiliuosiuose telefonuose bei planšetėse, todėl šiuo atveju itin svarbus tinkamas, patogus funkcijų išdėstymas. Norint suteikti vartotojams maksimalią naudą, programėlė turi būti funkcionali ir puikiai suprojektuota.

Taigi, jeigu nusprendėte, kad Jums reikia mobiliosios programėlės, esame pasiruošę padėti. Sukursime funkcionalią, paprastai naudojamą, šiuolaikiško dizaino mobiliąją aplikaciją, kuri pateisins ir net pranoks Jūsų lūkesčius. Laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Suderinkime visas smulkmenas ir mes pradėsime darbą.

error: