Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Elektroninės parduotuvės kūrimas

El parduotuvių kūrimas prasideda nuo kliento pageidavimų, lūkesčių išsiaiškinimo, idėjos aptarimo. Tik tiksliai žinant, ko siekiame, galime maksimaliai išpildyti pageidavimus, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Užsisakykite paslaugą elektroninių parduotuvių kūrimas, Studija 4D specialistai sukurs jums el parduotuvę nuo A iki Z. T.y. sukursime ne tik pačią internetinę parduotuvę, bet ir jai būtinas funkcijas. Užsisakęs paslaugą internetinės parduotuvės kūrimas klientas galės pasirinkti patogiausius prekių pristatymo būdus (per kurjerių tarnybą, paštą ir kt). Mes pasirūpinsime internetinės parduotuvės sistemos susiejimu su atsiskaitymais per banką ar kortelėmis. Paslaugos elektroninės parduotuvės kūrimas užsakovas bus apmokytas kaip pildyti produkciją, administruoti pardavimus, užsakymus.

Jeigu produkcija diegiama tiesiai iš tiekėjo, tuomet ji automatiškai atvaizduojama el parduotuvėje. Telieka reklamuoti internetinę parduotuvę, administruoti užsakymus, pasirūpinti produktais ir tiekėjais.  Žinoma, tam, kad galėtų legaliai prekiauti internete, mokėti mokesčius, verslininkas turi turėti įmonę arba dirbti su individualios veiklos pažyma.

Internetinių parduotuvių kūrimas – mūsų pagrindinė veikla. Dėl jos kreipiasi daug žmonių. Tačiau jiems kyla nemažai klausimų: pavyzdžiui, kaip susikurti internetinę parduotuvę, kokio tipo elektroninę parduotuvę rinktis, kiek kainuoja internetinė parduotuvė ir pan. Ne veltui iš dažniausių google paieškos sistemoje ieškomų frazių yra tokios kaip internetinių parduotuvių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas kaina, elektroninės parduotuvės nuoma, kaip atidaryti elektroninę parduotuvę ir pan. Į visus jums rūpimus klausimus atsakysime čia.

Elektroninės parduotuvės kūrimas šablono būdu ar individualus sprendimas?

E parduotuvė gali būti sukurta pagal iš anksto paruoštą  šabloną arba jai gali būti pritaikyti individualūs sprendimai. Kalbant apie šablonus, jie gali būti tiek dizaino, tiek programavimo. Atvirojo kodo e parduotuvės šaltinio kodas prieinamas visiems ir yra nemokamas. Tokias e parduotuves sukurti greičiau, tačiau jų didžiausi trūkumai – internetinės parduotuvės užsikrovimo greitis, pasikartojantys dizaino sprendimai, sudėtingesnė administravimo aplinka nei uždaro kodo sistemų, taip pat gali atsirasti saugumo spragos jei netinkamai atliekama atviro kodo internetinės parduotuvės priežiūra.

Uždarojo kodo sprendimai sukurti individualiai konkrečiam projektui, jie nėra platinami viešai, tad e parduotuvės šaltinio kodas yra unikalus, neprieinamas pašaliniams asmenims. Šiuo atveju el parduotuvė sukuriama bei pritaikoma pagal konkretaus kliento poreikius verslui. Tad tokia internetinė parduotuvė yra saugesnė, jos valdymas paprastesnis bei nereikės dažnai naujinti.

Elektroninės parduotuvės kūrimas neapsieina be dizaino klausimų aptarimo. Internetinės parduotuvės dizainas gali būti sukurtas pagal šabloną, nupirktas arba geriausias variantas, kurį siūlome – sukurtas specialiai projektui. Į tai svarbu atkreipti dėmesį, nes e parduotuves sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo dizaino.

Individualaus dizaino privalumai:

 • E parduotuvė bus visiškai unikalaus dizaino, deranti su jūsų įmonės prekės ženklu ir atspindinti jūsų verslo poreikius;
 • Internetinė parduotuvė bus draugiška interneto paieškos sistemoms, nes suprogramuoti švarūs dizaino sprendimai veikia daug greičiau, o paieškos sistemos vertina ne tik raktinių skaičių tekste, nuorodas, net ir el. parduotuvės užsikrovimo greitį;
 • Internetinė parduotuvė bus sukurta atsižvelgiant į verslo specifikacijas, todėl ji veiks taip, kad būtų užtikrinta geriausia naudotojo patirtis;
 • Nepamirškime atpažįstamumo, įmonės vardo kūrimo – šie marketingo dalykai labai priklauso nuo e parduotuvės išvaizdos.

Kodėl kartais verta rinktis šabloninį dizainą?

Iš tiesų, kartais šabloninis dizainas bei atviro kodo sprendimai puikiai tinka. Pavyzdžiui, jeigu projekto biudžetas mažas, rekomenduojame startuoti su paprasčiausiu sprendimu – kurti nesudėtingą atviro kodo el parduotuvę, susipazinti su sunkumais prekiaujant internete ir išmokti pamokas neišleidžiant per daug pinigu. Tada, įgijus patirties, vystyti projektą arba net perdaryti jį į uždaro kodo versiją, jei tam yra būtinybė.

Jeigu pasitarę su klientu nusprendžiame rinktis šablonus ir atviro kodo sprendimus, tuomet mes iš gausybės internete randamų šablonų padedame išsirinkti kokybiškiausią, ir jo pagrindu kuriame el parduotuvę.

Atminkite, kad geriausios internetinės parduotuvės nebūtinai yra pačios sudėtingiausios. Geriausios internetinės parduotuvės, nesvarbu ar tai lietuviškos interneto parduotuvės ar internetinės parduotuvės užsienyje savo veiklą pradėjo su pačiais paprasčiausiais sprendimais, o vėliau juos tobulino.

Pagrindiniai šabloninio dizaino trūkumai:

 • Daugelis kitų įmonių (jūsų konkurentų) gali naudoti tą patį šabloną, o tai reiškia, kad jūsų e parduotuvė neišsiskirs iš kitų. Tačiau, kita vertus, šabloninių dizainų yra prikurta daugybė – jie skaičiuojami dešimtimis tūkstančių ir kiekvieną dieną jų atsiranda vis naujų. Tad tikimybė, kad jūsų konkurentai išsirinks tokį pat – itin maža.
 • Tokią e parduotuvę galima labai mažai modifikuoti;
 • Kai kurie šablonai nėra draugiški paieškos sistemoms;
 • Šablonai gali veikti ne visose naršyklėse.

Internetinių parduotuvių kūrimas kaina

internetinių parduotuvių kūrimas kaina
Elektroninės parduotuvės kaina priklauso nuo projekto sudetingumo. Tai apima dizaino sprendimus, turinio valdymo sistemą. Uždaro kodo elektroninės parduotuvės kaina yra didesnė, nes kūrimas yra sudėtingesnis, reikalauja daugiau darbo ją įdiegti.

Kiti veiksniai, nuo kurių priklauso internetinių parduotuvių kūrimo kaina:

Pajungimai su trečiomis šalimis, t.y. bankai, finansiniai tarpininkai, kurjerių tarnybos.

Įvairios skaičiuoklės,

Klientų aptarnavimo bei marketingo moduliai,

Susiejimai su socialine medija ir kt.

Neįmanoma sudaryti konkretaus paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas kainyno, nes kiekvienas mūsų kuriamas projektas yra individualus. Priklausomai nuo pageidaujamos projekto sudėties ir sudėtingumo, mes kiekvieną kartą paskaičiuojame projekto elektroninių parduotuvių kūrimas sąmatą bei  terminus. Apskaičiavimo tvarką galima palyginti su statybomis, kur  skaičiuojama individualių namų statybos sąmata,  priklausanti nuo daugelio faktorių ir niuansų. Kaip orientyras yra pateikiama kaina už kv. metrą.

Mes taip pat visada nurodome orientacinę paslaugos el parduotuvių kūrimas kainą. Ją apskaičiuojame pagal kliento pateiktą projekto aprašymą, kurį galima atsiųsti el pastu info@studija4d.lt arba galime visas detales aptarti telefonu: +37068937799 bei per skype: studija4d. Pastebime, jog dažnas klientas nežino, kaip teisingai aprašyti projektą, kad galėtume įvertinti, nustatyti orientacinę kainą. Todel geriausia paskambinti nuorodytu telefonu, nes tokiu būdu greičiau viską išsiaiškinsime ir galėsime pradėti darbus.

El parduotuvės nuoma

Mūsų teikiama paslauga išperkamoji el parduotuvės nuoma – tai galimybė apmokėti už el parduotuvės kūrimą dalimis per tam tikrą laikotarpį. Internetinę parduotuvę sukuriame iš karto, o klientas už ją sumoka po truputį. el parduotuvių nuoma – puiki išeitis turėti internetinę parduotuvę ir pradėti verslą iš karto neturint reikiamos pinigų sumos.

El parduotuvių nuoma gali reikšti ne tik dalinį apmokėjimą už sukūrimą, bet ir tiesioginę elektroninių parduotuvių nuomą, kai el parduotuvės nuosavybė priklauso jos kūrėjui, o nuomininkas už panaudą moka nustatytą mėnesinį mokestį. Tai ypač tinka pradedantiems verslininkams, kurie nori pasitikrinti tam tikro produkto pardavimo galimybes.

Paslaugos elektroninių parduotuvių nuoma privalumai:

 • Nereikia mokėti už sukūrimo, projektavimo, paruošimo darbus;
 • Nenuskriaudžiate savo biudžeto, nes mokate nedidelį mėnesinį nuomos mokestį;
 • Pasikeitus aplinkybėms, galite bet kada nutraukti nuomą arba pakeisti jos sąlygas;
 • Paslauga internetinės parduotuvės nuoma yra greitesnis sprendimas nei elelktroninės parduotuvės kūrimas.

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai, kaip ir kaina, priklauso nuo projekto sudėtingumo. Kuo jis bus sudėtingesnis, tuo daugiau darbo valandų prireiks suteikti paslaugą elektroninės parduotuvės kūrimas, tuo ir sąmata bus didesnė. Jei paskaičiuota sąmata jums bus per didelė, visada galima pradėti nuo mažesnės apimties projekto ir jį palaipsniui vystyti. Gavus pirmus pelnus galima vis po truputį investuoti į projekto tobulinimą. Konsultuojame ir patariame kaip pradėti su mažesniu biudžetu, ką būtina sukurti projekto pradžioje, kad vėliau būtų lengviau projektą vystyti.

Internetinės parduotuvės užsienyje

Reikia pasakyti, kad Studija 4D teikia paslaugą internetinės parduotuvės užsienyje. Turime klientų įvairiose šalyse – Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Anglijoje, Švedjoje, Airijoje, Vokietijoe, Amerikoje ir kitur.

Taigi jeigu jums neduoda ramybės klausimai kaip atidaryti elektroninę parduotuvę, kokia paslaugos internetinių parduotuvių kūrimas kaina ir pan., kreipkitės į Studiją 4D. Atsakysime į rūpimus klausimus ir kartu priimsime geriausią sprendimą.

KONTAKTAI
UAB „Ateities centras”
Adresas: Antakalnio g. 62-32,
LT-10300 Vilnius, Lietuva.
Įmonės kodas: 300130018
PVM kodas: LT100001935513
Direktorius Ramūnas Pocius

Lauksime Jūsų skambučių:
Mob.: +370 689 37799
Jūsų laiškų: info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Jūsų virtualus partneris Studija 4D

Elektroninių parduotuvių kūrimas kaina

Elektroninių parduotuvių kūrimas kaina

Elektroninių parduotuvių kūrimas, kaina – kodėl tokios skirtingos kūrėjų kainos?

Reikia pasakyti, kad elektroninė prekyba kasdien tampa vis populiaresnė, vis labiau prisitaikanti prie klientų poreikių. Vis daugiau žmonių apsiperka internetinėse parduotuvėse, nes taip greičiau ir patogiau.  Džiugu, jog jau išnykę stereotipai, kad internetu pirkti nesaugu, rizikuojame gauti nekokybiškas prekes ir t.t. Elektroninė prekyba žengia koja kojon su naujovėmis ir siūlo klientams patogų apsipirkimą, galimybę netikusias prekes grąžinti arba pasikeisti, lanksčią atsiskaitymo už prekes sistemą ir daug kitų naudingų, apsipirkimą internetu palengvinančių funkcijų. Atsižvelgiant į elektroninių parduotuvių populiarumą, šio straipsnio objektas – elektroninių parduotuvių kūrimas kaina. Juk jeigu internetinių parduotuvių paklausa didėja, jų atsiranda vis daugiau, akivaizdu, kad vis dažniau kreipiamasi į tokių parduotuvių kūrėjus. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kiek kainuoja sukurti internetinę parduotuvę bei kas lemia didesnę ar mažesnę kainą?

Iš tiesų elektroninių parduotuvių sukūrimo kainos amplitudė yra gana didelė. Šios paslaugos kaina – nuo vos kelių šimtų iki kelių ar keliolikos tūkstančių eurų ir dar daugiau. Kaina priklauso nuo daugybės dalykų: specialisto patirties, būsimos elektroninės parduotuvės dizaino, funkcijų ir pan.

Specialisto patirtis ir kompetencija

Vienas iš internetinės parduotuvės kūrimo kainą lemiančių veiksnių, kaip jau anksčiau minėjau, yra pasirinkto specialisto patirtis ir kompetencija.  Jeigu pasirinksite pradedantį, ne itin patyrusį kūrėją, tuomet galite tikėtis mažesnių įkainių. Tačiau tokiu atveju negalite būti garantuoti dėl kokybės. Jeigu vis dėlto nusprendėte pasirinkti patyrusį, geras rekomendacijas turintį specialistą, tada nenustebkite, jog teks mokėti daugiau. Juk kokybė atitinkamai ir kainuoja.

Kaina priklauso ir nuo elektroninę parduotuvę kuriančių žmonių skaičiaus. Jeigu samdysite kūrėjų komandą, darbas kainuos daugiau, nors bus atliktas greičiau ir profesionaliau. Atitinkamai patikėdami šią užduotį vienam žmogui, mokėsite mažiau, tačiau rezultato turėsite laukti ilgiau, taip pat mažesnė tikimybė, kad bus geras šių skirtingų sričių specialistas (dizaineris, programuotojas, vadybininkas).

Taip pat elektroninės parduotuvės kūrimo kaina priklauso nuo norimo dizaino. Jeigu ji bus kuriama pagal jau esantį šabloną, tada ir kaina bus mažesnė. O norėdami individualaus, specialiai Jūsų interneto parduotuvei sukurto dizaino, turėsite plačiau atverti piniginę. Didžiausias individualaus dizaino privalumas yra tas, kad nerasite kitos tokio paties dizaino internetinės parduotuvės ir būsite išskirtiniai. Beje, originalus dizainas pritrauks daugiau klientų, nes žmonės mėgsta išskirtinumą, įdomius, netradicinius dizaino sprendimus. Įvairių tyrimų duomenimis, pirkėjams labai didelę įtaką daro interneto parduotuvės dizainas, todėl čia nereikėtų taupyti. Užėję į elektroninę parduotuvę, kurios dizainas yra skoningas ir patrauklus, žmonės dažniau susidomi jos siūlomomis prekėmis ir jas įsigyja net už didesnę kainą. Ne paslaptis, kad gražiai pateiktos ir originaliai aprašytos prekės yra patrauklesnės nei atmestinai sudėliotos, nors ir pigesnės prekės.

Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina

Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina labai priklauso nuo jos funkcionalumo: kokie bus naudojami tiesioginio atsiskaitymo būdai, prekių pristatymo, prekių sukėlimo būdai, socialiniai įskiepiai, SEO plėtiniai ir kitas papildomas funkcionalumas, kuris iš bazinės interneto parduotuvės komplektacijos gali būti išplėstas pagal konkretaus kliento poreikius ir verslo niuansus. Kuo daugiau klientams naudingų funkcijų turi elektroninė, parduotuvė, tuo ji bus populiaresnė ir pelningesnė. Todėl investuoti į funkcionalumo didinimą tikrai verta.

Svarbiausias dalykas didinant elektroninės parduotuvės žinomumą yra SEO optimizavimas. SEO padės išpopuliarinti Jūsų elektroninę parduotuvę, pakelti ją į kuo aukštesnę poziciją interneto paieškos sistemose. Tai pirminis ir svarbiausias darbas, kurį reikėtų atlikti sukūrus internetinę parduotuvę. Juk kad ir kokia funkcionali ir originalaus dizaino bus Jūsų elektroninė parduotuvė, bet jeigu ji neužims aukštos pozicijos interneto paieškos sistemose, tuomet tikrai nesulauksite daug klientų ir Jūsų verslas netaps pelningu.

Svarbu prisiminti, kad neužtenka tik sukurti internetinę parduotuvę, reikia ją nuolat tobulinti, įdiegti vis naujų funkcijų. Šios paslaugos taip pat kainuoja. Todėl patariame rinktis specialistus, kuriems patikėsite sukurti savo elektroninę parduotuvę, itin atsakingai. Juk su jais bendradarbiausite ilgai, jie taps neatsiejama Jūsų elektroninio verslo dalimi. Užtikriname, kad nesuklysite pasirinkę Studiją 4 D, nes mūsų specialistai turi ilgametę patirtį elektroninių parduotuvių kūrimo srityje. Mes siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Tad jeigu planuojate pradėti elektroninį verslą, kreipkitės į mus. Išklausysime Jūsų pageidavimus, duosime profesionalių patarimų, kartu sukursime būsimos Jūsų elektroninės parduotuvės viziją ir paversime visa tai realybe.