Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Elektroninės parduotuvės kūrimas

El parduotuvių kūrimas prasideda nuo kliento pageidavimų, lūkesčių išsiaiškinimo, idėjos aptarimo. Tik tiksliai žinant, ko siekiame, galime maksimaliai išpildyti pageidavimus, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Užsisakykite paslaugą elektroninių parduotuvių kūrimas, Studija 4D specialistai sukurs jums el parduotuvę nuo A iki Z. T.y. sukursime ne tik pačią internetinę parduotuvę, bet ir jai būtinas funkcijas. Užsisakęs paslaugą internetinės parduotuvės kūrimas klientas galės pasirinkti patogiausius prekių pristatymo būdus (per kurjerių tarnybą, paštą ir kt). Mes pasirūpinsime internetinės parduotuvės sistemos susiejimu su atsiskaitymais per banką ar kortelėmis. Paslaugos elektroninės parduotuvės kūrimas užsakovas bus apmokytas kaip pildyti produkciją, administruoti pardavimus, užsakymus.

Jeigu produkcija diegiama tiesiai iš tiekėjo, tuomet ji automatiškai atvaizduojama el parduotuvėje. Telieka reklamuoti internetinę parduotuvę, administruoti užsakymus, pasirūpinti produktais ir tiekėjais.  Žinoma, tam, kad galėtų legaliai prekiauti internete, mokėti mokesčius, verslininkas turi turėti įmonę arba dirbti su individualios veiklos pažyma.

Internetinių parduotuvių kūrimas – mūsų pagrindinė veikla. Dėl jos kreipiasi daug žmonių. Tačiau jiems kyla nemažai klausimų: pavyzdžiui, kaip susikurti internetinę parduotuvę, kokio tipo elektroninę parduotuvę rinktis, kiek kainuoja internetinė parduotuvė ir pan. Ne veltui iš dažniausių google paieškos sistemoje ieškomų frazių yra tokios kaip internetinių parduotuvių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas kaina, elektroninės parduotuvės nuoma, kaip atidaryti elektroninę parduotuvę ir pan. Į visus jums rūpimus klausimus atsakysime čia.

Elektroninės parduotuvės kūrimas šablono būdu ar individualus sprendimas?

E parduotuvė gali būti sukurta pagal iš anksto paruoštą  šabloną arba jai gali būti pritaikyti individualūs sprendimai. Kalbant apie šablonus, jie gali būti tiek dizaino, tiek programavimo. Atvirojo kodo e parduotuvės šaltinio kodas prieinamas visiems ir yra nemokamas. Tokias e parduotuves sukurti greičiau, tačiau jų didžiausi trūkumai – internetinės parduotuvės užsikrovimo greitis, pasikartojantys dizaino sprendimai, sudėtingesnė administravimo aplinka nei uždaro kodo sistemų, taip pat gali atsirasti saugumo spragos jei netinkamai atliekama atviro kodo internetinės parduotuvės priežiūra.

Uždarojo kodo sprendimai sukurti individualiai konkrečiam projektui, jie nėra platinami viešai, tad e parduotuvės šaltinio kodas yra unikalus, neprieinamas pašaliniams asmenims. Šiuo atveju el parduotuvė sukuriama bei pritaikoma pagal konkretaus kliento poreikius verslui. Tad tokia internetinė parduotuvė yra saugesnė, jos valdymas paprastesnis bei nereikės dažnai naujinti.

Elektroninės parduotuvės kūrimas neapsieina be dizaino klausimų aptarimo. Internetinės parduotuvės dizainas gali būti sukurtas pagal šabloną, nupirktas arba geriausias variantas, kurį siūlome – sukurtas specialiai projektui. Į tai svarbu atkreipti dėmesį, nes e parduotuves sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo dizaino.

Individualaus dizaino privalumai:

  • E parduotuvė bus visiškai unikalaus dizaino, deranti su jūsų įmonės prekės ženklu ir atspindinti jūsų verslo poreikius;
  • Internetinė parduotuvė bus draugiška interneto paieškos sistemoms, nes suprogramuoti švarūs dizaino sprendimai veikia daug greičiau, o paieškos sistemos vertina ne tik raktinių skaičių tekste, nuorodas, net ir el. parduotuvės užsikrovimo greitį;
  • Internetinė parduotuvė bus sukurta atsižvelgiant į verslo specifikacijas, todėl ji veiks taip, kad būtų užtikrinta geriausia naudotojo patirtis;
  • Nepamirškime atpažįstamumo, įmonės vardo kūrimo – šie marketingo dalykai labai priklauso nuo e parduotuvės išvaizdos.

Kodėl kartais verta rinktis šabloninį dizainą?

Iš tiesų, kartais šabloninis dizainas bei atviro kodo sprendimai puikiai tinka. Pavyzdžiui, jeigu projekto biudžetas mažas, rekomenduojame startuoti su paprasčiausiu sprendimu – kurti nesudėtingą atviro kodo el parduotuvę, susipazinti su sunkumais prekiaujant internete ir išmokti pamokas neišleidžiant per daug pinigu. Tada, įgijus patirties, vystyti projektą arba net perdaryti jį į uždaro kodo versiją, jei tam yra būtinybė.

Jeigu pasitarę su klientu nusprendžiame rinktis šablonus ir atviro kodo sprendimus, tuomet mes iš gausybės internete randamų šablonų padedame išsirinkti kokybiškiausią, ir jo pagrindu kuriame el parduotuvę.

Atminkite, kad geriausios internetinės parduotuvės nebūtinai yra pačios sudėtingiausios. Geriausios internetinės parduotuvės, nesvarbu ar tai lietuviškos interneto parduotuvės ar internetinės parduotuvės užsienyje savo veiklą pradėjo su pačiais paprasčiausiais sprendimais, o vėliau juos tobulino.

Pagrindiniai šabloninio dizaino trūkumai:

  • Daugelis kitų įmonių (jūsų konkurentų) gali naudoti tą patį šabloną, o tai reiškia, kad jūsų e parduotuvė neišsiskirs iš kitų. Tačiau, kita vertus, šabloninių dizainų yra prikurta daugybė – jie skaičiuojami dešimtimis tūkstančių ir kiekvieną dieną jų atsiranda vis naujų. Tad tikimybė, kad jūsų konkurentai išsirinks tokį pat – itin maža.
  • Tokią e parduotuvę galima labai mažai modifikuoti;
  • Kai kurie šablonai nėra draugiški paieškos sistemoms;
  • Šablonai gali veikti ne visose naršyklėse.

Internetinių parduotuvių kūrimas kaina

internetinių parduotuvių kūrimas kaina
Elektroninės parduotuvės kaina priklauso nuo projekto sudetingumo. Tai apima dizaino sprendimus, turinio valdymo sistemą. Uždaro kodo elektroninės parduotuvės kaina yra didesnė, nes kūrimas yra sudėtingesnis, reikalauja daugiau darbo ją įdiegti.

Kiti veiksniai, nuo kurių priklauso internetinių parduotuvių kūrimo kaina:

Pajungimai su trečiomis šalimis, t.y. bankai, finansiniai tarpininkai, kurjerių tarnybos.

Įvairios skaičiuoklės,

Klientų aptarnavimo bei marketingo moduliai,

Susiejimai su socialine medija ir kt.

Neįmanoma sudaryti konkretaus paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas kainyno, nes kiekvienas mūsų kuriamas projektas yra individualus. Priklausomai nuo pageidaujamos projekto sudėties ir sudėtingumo, mes kiekvieną kartą paskaičiuojame projekto elektroninių parduotuvių kūrimas sąmatą bei  terminus. Apskaičiavimo tvarką galima palyginti su statybomis, kur  skaičiuojama individualių namų statybos sąmata,  priklausanti nuo daugelio faktorių ir niuansų. Kaip orientyras yra pateikiama kaina už kv. metrą.

Mes taip pat visada nurodome orientacinę paslaugos el parduotuvių kūrimas kainą. Ją apskaičiuojame pagal kliento pateiktą projekto aprašymą, kurį galima atsiųsti el pastu info@studija4d.lt arba galime visas detales aptarti telefonu: +37068937799 bei per skype: studija4d. Pastebime, jog dažnas klientas nežino, kaip teisingai aprašyti projektą, kad galėtume įvertinti, nustatyti orientacinę kainą. Todel geriausia paskambinti nuorodytu telefonu, nes tokiu būdu greičiau viską išsiaiškinsime ir galėsime pradėti darbus.

El parduotuvės nuoma

Mūsų teikiama paslauga išperkamoji el parduotuvės nuoma – tai galimybė apmokėti už el parduotuvės kūrimą dalimis per tam tikrą laikotarpį. Internetinę parduotuvę sukuriame iš karto, o klientas už ją sumoka po truputį. el parduotuvių nuoma – puiki išeitis turėti internetinę parduotuvę ir pradėti verslą iš karto neturint reikiamos pinigų sumos.

El parduotuvių nuoma gali reikšti ne tik dalinį apmokėjimą už sukūrimą, bet ir tiesioginę elektroninių parduotuvių nuomą, kai el parduotuvės nuosavybė priklauso jos kūrėjui, o nuomininkas už panaudą moka nustatytą mėnesinį mokestį. Tai ypač tinka pradedantiems verslininkams, kurie nori pasitikrinti tam tikro produkto pardavimo galimybes.

Paslaugos elektroninių parduotuvių nuoma privalumai:

  • Nereikia mokėti už sukūrimo, projektavimo, paruošimo darbus;
  • Nenuskriaudžiate savo biudžeto, nes mokate nedidelį mėnesinį nuomos mokestį;
  • Pasikeitus aplinkybėms, galite bet kada nutraukti nuomą arba pakeisti jos sąlygas;
  • Paslauga internetinės parduotuvės nuoma yra greitesnis sprendimas nei elelktroninės parduotuvės kūrimas.

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai, kaip ir kaina, priklauso nuo projekto sudėtingumo. Kuo jis bus sudėtingesnis, tuo daugiau darbo valandų prireiks suteikti paslaugą elektroninės parduotuvės kūrimas, tuo ir sąmata bus didesnė. Jei paskaičiuota sąmata jums bus per didelė, visada galima pradėti nuo mažesnės apimties projekto ir jį palaipsniui vystyti. Gavus pirmus pelnus galima vis po truputį investuoti į projekto tobulinimą. Konsultuojame ir patariame kaip pradėti su mažesniu biudžetu, ką būtina sukurti projekto pradžioje, kad vėliau būtų lengviau projektą vystyti.

Internetinės parduotuvės užsienyje

Reikia pasakyti, kad Studija 4D teikia paslaugą internetinės parduotuvės užsienyje. Turime klientų įvairiose šalyse – Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Anglijoje, Švedjoje, Airijoje, Vokietijoe, Amerikoje ir kitur.

Taigi jeigu jums neduoda ramybės klausimai kaip atidaryti elektroninę parduotuvę, kokia paslaugos internetinių parduotuvių kūrimas kaina ir pan., kreipkitės į Studiją 4D. Atsakysime į rūpimus klausimus ir kartu priimsime geriausią sprendimą.

KONTAKTAI
UAB „Ateities centras”
Adresas: Antakalnio g. 62-32,
LT-10300 Vilnius, Lietuva.
Įmonės kodas: 300130018
PVM kodas: LT100001935513
Direktorius Ramūnas Pocius

Lauksime Jūsų skambučių:
Mob.: +370 689 37799
Jūsų laiškų: info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Jūsų virtualus partneris Studija 4D

Internetinės parduotuvės kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas – terminas, kuris dar visai neseniai vartotas kaip naujovė, sensacija, šiandien yra neatsiejama verslo, prekybos dalis. Internetinės parduotuvės kūrimas informacinių technologijų specialistams – vis dažniau pasitaikantis, populiarėjantis, plačią paklausą turintis darbas, verslininkams, prekybininkams – galimybė pradėti arba plėsti, įtvirtinti verslą internetinėje erdvėje taip pritraukiant naujus klientus ir išlaikant senuosius, o paprastam žmogui, vartotojui internetinės parduotuvės kūrimas siejasi su atveriamomis galimybėmis supaprastinti apsipirkimą.
Sparčiai plečiantis visuomenės poreikiams, kartu tobulėja ir technologijos, jų pritaikymas kasdienybėje. XXI amžiaus visuomenės žmogus – reikli, skubanti, naujovių trokštanti asmenybė, todėl verslininkai, prekybinkai yra suinteresuoti patenkinti savo klientų poreikius, prisitaikyti prie jų gyvenimo ritmo, o informacinės technologijos ir jas išmanantys specialistai padeda tai padaryti. Būtent dėl besiplečiančių visuomenės poreikių internetinės parduotuvės kūrimas yra aktualus ir neatsiejamas nuo kasdienybės – šiandien tuo yra suinteresuoti verslininkai, informacinių technologijų specialistai ir vartotojai.

Internetinės parduotuvės kūrimas: fizinės ir internetinės parduotuvės sąsaja

Dar visai neseniai žmonijoje prekyba buvo įsivaizduojama tik „akis į akį“: pirkėjas tiesiogiai eina į vadinamąją fizinę parduotuvę (vietą, pastatą, prekyvietę, kur prekes tiesiogiai pardavinėja pardavėjas), ten ieško prekės, ją renkasi, apžiūri ir, galų gale, ją perka. Suvokiama, kad tai atima daug laiko ir jėgų. Šiuolaikinis skubantis, visur lekiantis žmogus negali sau leisti išeikvoti tiek daug laiko apsipirkimui. Internetinės parduotuvės kūrimas – išeitis sutaupyti pirkėjo laiką. Būtent dėl patogumo, paprastumo, galimybės apsiprekinti greitai, negaištant laiko vaikščiojimams, kurie sukelia nuovargį, stresą, internetinės parduotuvės pasiekė savo populiarumo viršūnę. Fizinė parduotuvė vis dar nepraranda aktualumo ir patrauklumo, tačiau internetinė parduotuvė šiandienos žmogui yra tikras išsigelbėjimas. Jei dar visai neseniai internetines parduotuves turėjo tik stambiojo verslo atstovai, dabar neturėti internetinės parduotuvės kiekvienam smulkiojo prekybos verslo atstovui būtų nuodėmė. Galima sakyti, kad pirkėjus darbar pritraukia ne fizinė parduotuvė, o atvirkščiai – internetinė parduotuvė gali pritraukti pirkėją ateiti į fizinę parduotuvę.
Suprantama, kad fizinės parduotuvės savininkui yra aktualus internetinės parduotuvės kūrimas, kad išlaikytų esamus klientus, kartu pritrauktų ir būsimus. Tačiau internetinės parduotuvės kūrimas nebūtinai turi sietis su fizine parduotuve. Dabar tai tapo labai populiariu būdu pradėti verslą. Taigi prekyba gali puikiai cirkuliuoti internetinėje erdvėje be jokios fizinės parduotuvės. Tai įrodo internetinės parduotuvės „pigu.lt“ atvejis. Ši internetinė parduotuvė yra viena populiariausių Lietuvoje. Įdomu tai, kad prekyba prasidėjo internetu ir tik visai neseniai buvo nuspręsta atidaryti „pigu.lt“ fizinę parduotuvę. Taigi internetinės parduotuvės kūrimas padeda ne tik plėtoti verslą turint fizinę parduotuvę, bet netgi atveria galimybes pradėti verslą iškart internetinėje erdvėje ir taip plėstis.

Internetinės parduotuvės kūrimas: poreikį ir naudą rodo statistika

Jeigu nepakanka įrodymų iš realaus gyvenimo, kad internetinės parduotuvės kūrimas yra sėkmingo verslo dalis, tai gali patvirtinti ir statistika. Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas, asmenų, pirkusių ar užsakiusių prekių ar paslaugų internetu per paskutinius šešerius metus, skaičius padidėjo daugiau nei du kartus! 2011 metais internetu prekinosi 15,7 proc. žmonių, o 2016 metų duomeninis – netgi 33,4 proc. Visose prekybos srityse prekyba internetu pasistūmėjo į priekį neįtikėtinai: pavyzdžiui, pastebėtina, kad drabužių, avalynės ir sporto prekių bei elektroninių prietaisų pirkimas internetu nuo 2006 padidėjo daugiau nei 3 kartus, maisto ir kasdienių prekių pirkimas išaugo 4 kartus, o vaistų ir vitaminų pirkimas – netgi 14 kartų. Statistika rodo, kad prekyba internetu vystosi nenumaldomu greičiu, o praktika byloja, kad vartotojai internetinėmis parduotuvėmis domisi vis labiau.

Internetinės parduotuvės kūrimas: nuo ko pradėti?

Pirmiausia, svarbu žinoti, ar internetinės parduotuvės kūrimas yra esamo verslo tąsa ar naujas verslas. Paprastai fizinę parduotuvę ar parduotuvių turintis verslininkas daug dalykų natūraliai nujaus: ko siekiama internetinės parduotuvės sukūrimu, kokie tikslai turėtų būti pasiekti internetinės parduotuvės kūrimu, kokius esamų pirkėjų lūkesčius norima pateisinti internetinės parduotuvės sukūrimu, kaip ir kodėl norima pritraukti klientų per internetinę parduotuvę. Žmogui, norinčiam pradėti verslą kuriant internetinę parduotuvę, turėtų kilti daugiau neaiškumų, klausimų, abejonių. Geriausia žinių būtų pasisemti iš patyrusių internetinių parduotuvių savininkų, jų klaidų, pastebėjimų, įvairių patirčių.
Antra, nepriklausomai nuo to, ar norima tęsti verslą internetinėje erdvėje ar jį tik pradėti, reikia turėti idėjų. Svarbu apsvarstyti, kaip įsivaizduojama internetinė parduotuvė, koks turėtų būti jos dizainas, kaip internetinė parduotuvė turėtų pasitarnauti pirkėjui ir panašiai.
Trečia, jau turint idėją, apsvarsčius internetinės parduotuvės galimą dizainą, apipavidalinimą, reiktų susigalvoti funkcijas, kurias turėtų atlikti internetinės parduotuvės tinklalapis.
Ketvirta, reiktų surasti kompetetingus specialistus, kuriems drąsiai būtų galima patikėti išpuoselėtas idėjas ir sumanymus. Jie turėtų ne tik automatiškai atlikti darbą, bet kartu ir patarti, pasiūlyti, prisitaikyti, išsakyti savo pastebėjimus. Internetinės parduotuvės kūrimas turi būti patikėtas profesionalų komandai, kuri galėtų pasiekti pačių geriausių rezultatų. Internetinės parduotuvės kūrimui svarbūs tokie specialistai, kaip dizaino, programavimo, SEO ir internetinio marketingo. Kiekvienas specialistas įneša didelį indelį į internetinės parduotuvės kūrimą.
Svarbu pažymėti ir tai, kad internetinės parduotuvės veikimas neužsibaigia jos sukūrimu. Svarbu ją prižiūrėti, nuolat tikrinti, atnaujinti. Tai atlikti padeda specialistai.

Taigi puoselėkite savo idėjas, drąsiai kelkite prekybos verslą į virtualią erdvę ir internetinės parduotuvės kūrimą patikėkite atsakingiems specialistams!

Elektroninės prekybos tendencijos Lietuvoje

Elektroninės parduotuvės kūrimas – svarbiausi etapai

Elektroninės parduotuvės kūrimas – svarbiausi etapai

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Itin populiari tema Elektroninės parduotuvės kūrimas atrodo jau yra šimtus kartų apkalbėtas reikalas, tačiau pagaliau apsisprendus žengti pirmąjį žingsnį el parduotuvės sukūrimo link iškyla nauji klausimai, nauji įšūkiai ir toliau grįžtame į interneto platybes ieškoti daugiau informacijos mūsų verslo pradžiai. Šiame tekste norime Jums pateikti konkrečius elektroninės parduotuvės kūrimo etapus, kurie padės suprasti kokie esminiai žingsniai yra žengiami pradedant savo verslą internetinėje erdvėje. Tad linkime Jums, jog elektroninės parduotuvės kūrimas būtų nesudėtingas ir lengvai įgyvendinamas tikslas.

1 etapas – dizainas

Elektroninės parduotuvės kūrimas yra neatsiejamas nuo dizaino, kadangi šioje plotmėje dizainas yra atsakingas už pirmąjį Jūsų potencialaus kliento įspūdį ir tai ar jis norės pas Jus sugrįžti. Jokiais būdais nereikėtų nurašyti šio etapo kaip mažiausiai svarbaus, kadangi pirmasis įspūdis atmintyje įstringa labiausiai. Ar Jums būtų malonu naršyti svetainėje, kurioje sunku matyti vieną ar kitą paveikslėlį, aprašymai būtų netvarkingi, o prekė ar paslauga, kurią atėjote įsigyti pateikta klaidingai ir neskaniai?

Galbūt ne kiekvienas vartotojas pripažins, jog produkto pakuotė gali paskatinti pirkti, tačiau net patys nepajausdami susiviliojame blizgiais popierėliais, gėlėtais maišeliais ar spalvotomis dėžutėmis. Būtent pakuotė, šiuo atveju, atlieka pirmąjį ir vieną svarbiausių žingsnių skatinančių vartotoją pirkti. Lygiai tokia pati situacija su elektroninės parduotuvės dizainu: jeigu pirmasis įspūdis bus efektingas ir įsimintinas – Jūsų klientas visuomet norės pas Jus grįžti.

2 etapas – turinio valdymo sistema – Magento?

Antrą etapą ne veltui dedikavome Magento turinio valdymo sistemai, kadangi anokia čia naujiena, jog būtent ši sistema yra populiariausia visame pasaulyje. Elektroninės parduotuvės kūrimas neišvengiamai reikalauja pasirinkti tam tikrą turinio valdymo sistemą, kuri bus tarsi Jūsų el parduotuvės pamatas. Magento tai e komercijos platforma, kuri yra skirta stambesnėms įmonėms, tačiau taip pat gali pasiūlyti ir nemokamą atvirojo kodo sistemą.

Magento turinio valdymo sistema ne šiaip yra viena populiariausių visame pasaulyje,  o šios sistemos gerųjų savybių krepšelis išties nemažas. Magento išsiskiria įvairiais rinkodaros įrankiais, klientų segmentavimo galimybe, paieškos sistemos optimizavimu, mobilia versija ir daugybe kitų privalumų. Taip pat ši sistema suteikia galimybę sukurti daugiau kaip vieną elektroninę parduotuvę. Jeigu siekiate rimtesnių ir sudėtingesnių sprendimų – Magento turinio valdymo sistema turėtų būti Jūsų sąrašo viršuje.

3 etapas – apmokėjimų diegimas

Jeigu elektroninės parduotuvės kūrimas jau galutinai užvaldė Jūsų mintis ir pradedate įsibėgėti, siūlome Jums apgalvoti kaip klientas galės atsiskaityti už savo prekę ar paslaugą. Tęsiant Magento sistemos temą, galime pabrėžti, jog kalbant apie mokėjimų diegimą ši turinio valdymo gigantė yra išties dėkinga, kadangi ji gali pasiūlyti kelis mokėjimo ir atsiskaitymo būdus. Nepamirškite, jog prekės ar paslaugos apmokėjimas yra vienas svarbiausių elementų, kadangi Jūsų klientas turi būti užtikrintas, jog jo pinigai pasieks Jus ir jais bus apmokėta įsigyta prekė ar paslauga.

Atsiskaitymų būdai dažniausiai būna grupuojami į 4 kategorijas: Merchant (kreditinės, debetinės kortelės ir pan. Labiausiai paplitęs atsiskaitymo būdas, kuomet mokėjimas fiksuojamas automatiškai ir nedelsiant); Payment gataway – apima įvairius mokėjimo būdus. Gali būti PayPal, mokėjimai.lt, foxtransfers ir kt.; Banklink – bankinis pavedimas, kuomet mokėjimas el parduotuvėje fiksuojamas automatiškai ir nedelsiant; Pusiau automatiniai – atsiskaitymo būdai, kuomet pirkėjas už prekę atsiskaito vėliau.

4 etapas – pristatymo kurjerių diegimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas pareikalaus iš Jūsų apgalvoti ir pristatymo kurjerių paslaugas, kurių dėka Jūsų klientas gaus savo užsakytą prekę. Turite pagalvoti apie tai, kad Jūsų klientą prekė pasiektų greitai, o jos atsiėmimas būtų patogus ir nesudėtingas. Šiandieninės prekių pristatymo galimybės yra neribotos ir pasirinkimų yra labai daug: tai ir kurjerių tarnybos, pristatymai į namus, prekių atsisėmimas paštomatuose ir kt.

Pristatymo funkcijos Jūsų elektroninėje parduotuvėje nebus iki tol, kol joje nebus įdiegiamas atitinkamas modulis. Dauguma elektroninių parduotuvių kūrėjų Jums gali pasiūlyti platų prekių pristatymo pasirinkimą, todėl Jūsų klientui  prekės bus pristatytos jam patogiausiu būdu. Tai gali būti fiksuoto mokesčio pristatymo paslauga (kurjerių tarnybos, LP express terminalai ar Lietuvos paštas), taip pat nemokamą pristatymą nuo atitinkamos sumos, prekių atsiėmimą parduotuvėje ar paštomatuose ir kt.

5 etapas – buhalterinės sistemos diegimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas taip pat yra neatsiejamas nuo buhalterinės sistemos diegimo. Tam, kad galėtumėte sklandžiai kontroliuoti  savo sąskaitas-faktūras, mokėjimus, valdyti įmonės finansus bei tvarkyti apskaitą, be šios paslaugos Jūs tiesiog neįsiversite. Taip pat buhalterinės sistemos diegimas suteiks Jums galimybę sekti įmonės veiklos analizę, matyti ir kontroliuoti prekių judėjimą ar tiesiog atnaujinti parduotuvių prekių likučius.

Buhalterinė sistema Jums reikalinga ir dėl tokių elementarių dalykų kaip, kad patikrinimai ar tam tikras mokėjimas jau atliktas, kokia to mokėjimo būsena, kokiame sandėlyje yra atitinkama prekė, kokios sąskaitos-faktūros ir kada atėjo iš tiekėjo ir pan. Sklandus buhalterinių operacijų apdorojimas ir ataskaitų pateikimas leis efektyviai veikti Jūsų elektroninei parduotuvei ir sėkmingai progresuoti elektroninių parduotuvių erdvėje.

error: