Elektroninės parduotuvės el. pašto marketingas

Elektroninės parduotuvės el. pašto marketingas

Elektroninės parduotuvės el pašto marketingas

Pripažinkite, jog labai sunku visus verslo reikalus sutvarkyti patiems. Net jeigu esate smulkusis verslininkas, kartais prireikia pagalbos. Laimei, šiais laikais yra daug puikių rinkodaros automatizavimo įrankių, skirtų šiuolaikinėms internetinėms įmonėms. Vienas iš jų – automatinis email marketingas. Rinkodaros automatizavimas yra svarbi priemonė, padedanti internetiniam verslui augti ir generuoti pajamas. Tai ne tik profesionalu, bet ir taupo jūsų brangų laiką. Taigi, papildykite savo elektroninės prekybos verslą marketingo automatizavimu.

Šiame Email marketingo automatizavimo vadove aptarsime:

  • Kaip marketingo automatizavimas gali padėti padidinti nepastebėtas pajamas?
  • Kodėl kliento išlaikymas turėtų būti pagrindinis jūsų rinkodaros strategijos akcentas?
  • Kaip išplėsti sąrašą ir pasiekti daugiau klientų?
  • Kaip parengti individualizuotas ir tikslines el. pašto rinkodaros kampanijas?
  • Taip pat pateiksime automatinių rinkodaros kampanijų, kurias galite ir turėtumėte pridėti dabar, pavyzdžių.

Elektroninės parduotuvės automatinis Email marketingas

Naujų kontaktų pritraukimas

Klientai – kiekvieno verslo didžiausias turtas. Tad reikia stengtis į savo elektroninę parduotuvę pritraukti kuo daugiau naujų žmonių. Kai žmones domina jūsų siūlomas turinys ir produktai, yra didelė tikimybė, kad jie norės iš jūsų nuolat gauti naujienas.

Bet jei norite, kad nauji žmonės duotų jums savo kontaktinę informaciją, turite pasiūlyti jiems tai padaryti. Remiantis mūsų patirtimi, aktualus ir tinkamai pateiktas turinys yra geriausias būdas tai pasiekti.

Elektroninės parduotuvės automatinis Email marketingas

Padidinkite klientų skaičių pirkimo metu

Naujos elektroninės parduotuvės pritraukia daug smalsuolių, kurie užsuka į jūsų svetainę pažiūrėti ką parduodate, kokios kainos ir pan. Nesvarbu, ar jie ateina per paiešką, ar per mokamus skelbimus, ar sužino apie jus socialiniuose tinkluose, pirkimo metu nepamirškite jų įtraukti į savo kontaktų sąrašą. Tokiu būdu sužinosite kiekvieno pirkėjo vardą, gyvenamąją vietą, elektroninio pašto adresą ir galėsite ateityje jiems siųsti informaciją apie nuolaidas, naujienlaiškius. Didelė tikimybė, jog šie žmonės taps nuolatiniais, grįžtančiais klientais.

Elektroninės parduotuvės automatinis Email marketingas

Paskatinkite prenumeruoti naujienlaiškį

Dar vienas puikus būdas naujus klientus paversti nuolatiniais yra paskatinti juos užsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį, kuriame pateikiama informacija apie viešai neskelbiamas nuolaidas, įvairūs patarimai, gudrybės ir dar daugiau.

Geriausia siųsti tikslines reklamas, t.y. tokią informaciją, kuri konkrečiam žmogui yra aktualiausia. Suteikite savo klientams galimybę pasirinkti, ką jie norėtų iš jūsų gauti. Ar informaciją apie nuolaidas? Ar juos domina konkreti produktų kategorija?

Sukurkite prenumeratos registracijos magnetus

Geriausias būdas išplėsti savo elektroninės parduotuvės kontaktų sąrašą yra kurti įdomų, patrauklų bei aktualų turinį, kuris pritrauktų naujus prenumeratorius. Prisiminkite, kad žmonės nedalina savo kontaktinės informacijos bet kam. Turite jiems pasiūlyti ką nors vertingo, pavyzdžiui, specialias nuolaidas naujienlaiškio prenumeratoriams, nemokamą konsultaciją ir pan. Tai vadinamaprenumeratos registracijos magnetais. Tai lyg savotiški mainai: vartotojai suteikia savo kontaktinę informaciją mainais į tam tikrą naudą sau.

Jie skirti žmonėms, kurie dabar dar nėra nusiteikę pirkti, tačiau galbūt bus ateityje. Tai yra pirmas momentas, kai auditorija įvertins jūsų prekės ženklą pagal gautą vertę. Jei norite juos paversti klientais, tai turi būti aukštos kokybės patirtis.

Nustatykite nukreipimo puslapį

Tai yra tinklalapis, sukurtas tik prenumeratos registracijos magnetui. Kad lankytojai galėtų spustelėti norimą šaltinį, pareikalaukite, kad jie pateiktų savo kontaktinę informaciją. Svrabu neprašyti per daug duomenų, nes žmonės gali prarasti susidomėjimą. Tikslingiausia papršyti dviejų kontaktinių duomenų: vardo ir elektroninio pašto. O pasinaudodami šia informacija, surinkti daugiau duomenų apie lankytojus. 

Naudokite segmentavimą, suasmeninkite el. pašto pranešimus

Kiekvienas žmogus yra unikalus, tačiau visi turime ir panašumų. Tai žinodami, galite suskirstyti savo sąraše esančius žmones į grupes ar segmentus pagal jų pomėgius, kilmę ir pan. Taip kiekvienam savo elektroninės parduotuvės lankytojui suteiksite labiausiai jį dominančią informaciją.

Kaip pavyzdį pateikiame įmonę „Billabong“, kuri paskelbė rudeninę vilnos gaminių akciją. Jie siuntė savo elektroninės parduotuvės klientams el. laiškus, kuriuos suskirstė pagal lytį, kad jie būtų aktualesni gavėjui. Moterims siuntė tik moteriškų prekių pasiūlymus, o vyrams – tik vyriškų.

Sukurkite elektroninius laiškus, kurie padėtų segmentuoti auditoriją

Elektroninės parduotuvės el. pašto marketingas gali būti puiki priemonė, padedanti suskirstyti lankytojus į segmentus.Pavyzdžiui, galima pasitelkti naujienlaiškius. Naujienlaiškio paspaudimas yra teisinga nuoroda elektroninės parduotuvės savininkui, kad domimasi jo preke

Tokio auditorijos segmentavimo pavyzdys yra interneto svetainė „Home Advisor“, kurie susiejo namų savininkus su namų tobulinimo profesionalais. Jeigu paspaudžiama ant naujienlaiškio, reiškia, kad žmogus domisi tam tikru namų tobulinimo projektu. Jie gali būti lengvai suskirstyti į tolesnę el. pašto kampaniją, skatinančią naudoti programą, kad padėtų jiems pasirinkti namų tobulinimo profesionalą.

Elektroninės parduotuvės automatinis Email marketingas

Paliktas prekių krepšelis

Elektroninių parduotuvių savininkams tai yra viena iš labiausiai varginančių kliūčių, kurią sunku įveikti. Dažniausiai manoma, kad į prekių krepšelį dominančias prekes įdėję, tačiau pirkimo veiksmo taip ir neatlikę žmonės gali būti laikomi prarastais klientais. Tačiau tai netiesa. Tai – viena iš geriausių galimybių sudaryti sandorį.

Šie lankytojai yra vos per žingsnį, kad taptų klientais. Jiems tiesiog reikia priminti apie neįvykdytą užsakymą. Siųskite tokiems lankytojams priminimo laišką po vienos dienos nuo jų apsilankymo. Įtraukite prekės nuotrauką ir aprašą, kad jie vėl prisimintų ir iš naujo pamėgtų išsirinktas prekes.

Galite tai padaryti vienu el. laišku arba surengti kampaniją: siųsti po vieną laišką   kas tris ar penkias dienas po pirmojo el. laiško ir skatinti pirkėjus grįžti atsiskaityti. Puikus postūmis užbaigti pirkimą gali būti 10 procentų nuolaida ar kitas naudingas pasiūlymas.

Reklaminis pasiūlymas klientams su nuolaida

Kai kuriems žmonėms labai svarbu matyti prekę lentynoje. Siųskite jiems elektroninius laiškus su prekių vaizdu lentynoje, įtraukdami tas prekes, kurias jie buvo įsigiję anksčiau. Pasiūlykite nuolaidą, kad klientas įsitikintų, jog gavo puikų pasiūlymą.

Reklaminis pasiūlymas aukštą pirkimo reitingą turintiems klientams

Akivaizdu, kad aukštą pirkimo reitingą turintys klientai yra patys vertingiausi. Priverskite juos jaustis ypatingais pristatydami savo reklaminių pasiūlymų kampanijas. Naudodamiesi ankstesnių pirkimų duomenimis, siųskite jiems produktų grupių nuolaidas arba produktų, susijusių su praeityje įsigytomis prekėmis, idėjas.

Pvz, jei esate drabužių prekės ženklas, siųskite klientams batų, papuošalų ir aksesuarų, kurie derėtų prie neseniai įsigytų drabužių, pasiūlymus. Taip pat galite suteikti jiems nuolaidą, jeigu įsigys kelias prekes vienu metu.

Suaktyvinkite savo klientus

Kurį laiką nematėte vieno iš savo klientų? Praneškite jiems, kad ilgitės, naudodamiesi atgaliniu elektroniniu paštu.

Šis el. pašto tipas yra geras būdas užmegzti santykius su klientais, parodyti, kaip juos vertinate, išryškinti savo prekės ženklo identitetą. Taip pat galite įtraukti nuolaidos kodą. Tai bus papildoma paskata grįžti į jūsų svetainę.

Taigi, automatinis email marketingas yra vienas iš efektyviausių būdų padidinti pardavimus ir klientų lojalumą.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1

 

Elektroninių parduotuvių reklamoje emociukai

Elektroninių parduotuvių reklamoje emociukai

Elektroninių parduotuvių emoji marketingas

Galima drąsiai teigti, jog emociukai tiesiog užkariavo šiuolaikinius žmones. Dabar, kai bendravimas dažniau vyksta virtualiai nei gyvai, be emoji paveikslėlių neapsieiname. Jie pagyvina, tekstines žinutes, suteikia joms daugiau žaismingumo, padeda išreikšti emocijas, kurių galbūt nenorime išsakyti žodžiais. Su kuo jie mums asocijuojasi? Turbūt su pramoga, smagiais draugų pokalbiais. Tačiau ar susimąstėte, kad emoji gali pasitarnauti ir versle, elektroninių parduotuvių reklamoje?

Elektroninių parduotuvių emoji paveikslėlių nauda

Prekiniai ženklai naudoja emocijas, norėdami bendrauti su savo tiksline auditorija, pasiekti savo klientų mobiliuosius telefonus bei parodyti, kad yra šiuolaikiški, nes pasitelkia naujausias komunikacijos tendencijas. Juk emociukai padeda perteikti norimą žinutę kur kas žasimingiau. Be to, jie padeda peržengti kalbos barjerus, tad prekių ženklai gali lengviau pasiekti užsienio rinkas. Juk emoji reikšmės visame pasaulyje yra vienodos. Tad jūsų elektroninių parduotuvių reklamoje siunčiamą žinutę supras kiekvienas žmogus, nesvarbu, kokia jo tautybė.

Emoji paveikslėliai – tai galimybė pasakyti daugiau naudojant mažiau išraiškos priemonių. Rinkodaros specialistai žino, jog žmonės nemėgsta gauti daug informacijos vienu metu, tad kuo žinutė yra trumpesnė ir tuo pačiu informatyvesnė, tuo geriau. Emoji paveikslėliai yra galinga priemonė perteikti daugiau informacijos be žodžių.

Emoji leidžia iššifruoti žmonių reakcijas socialinėje žiniasklaidoje. Pagal tai, kokius emociukus naudoja, galima spręsti apie žmogaus nuotaiką, poreikius ir kt. Emoji paveikslėliai yra tokie paveikūs, nes juos žmogaus smegenys priima kaip neverbalinę informaciją. Tai nėra žodžiai, o emocinė komunikacijos dalis.

Elektroninių parduotuvių emoji marketingo strategija

Elektroninių parduotuvių emoji marketingas – tai marketingo kampanijų kūrimas pasitelkiant emoji paveikslėlius. Tai apima emociukų naudojimą socialinių tinklų įrašuose, grafikoje, jų kaip žymų (hashtags) naudojimą, iš jaustukų sudarytų domenų kūrimą ir pan.

Rengdami elektroninių parduotuvių emoji rinkodaros strategiją, prekių ženklai turėtų pirmiausia išsiaiškinti, kokias platformas dažniausiai naudoja jų tikslinė auditorija. Taip pat būtina užtikrinti prieigą prie išmaniųjų telefonų.

Svarbu, kad elektroninių parduotuvių emoji paveikslėlių naudojimas būtų laiku ir vietoje. Jie turi atlikti savo funkciją, atitikti kontekstą. Gerbkite savo tikslinę auditoriją ir emociukus naudokite natūraliai: nesistenkite jų panaudoti kuo daugiau vien tam, kad padidintumėte vartotojų įsitraukimą arba parodytumėte, jog sekate naujausias komunikacijos tendencijas. Žmonės greitai pastebi dirbtinumą. Apklausos duomenimis, 59% 18–34 metų asmenų mano, jog įmonės per daug stengiasi naudodamos emociukus skelbimuose ar rinkodaros kampanijose. Taip pat nustatyta, kad 53% jaunų žmonių mano, kad emociukų ir teksto derinimas padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą.

Tyrimais įrodyta, kad emoji paveikslėliai padeda padidinti vartotojų įsitraukimą.  Mokslininkai išsiaškino, jog žiūrint į besišypsantį emoji veidelį suaktyvėja tos pačios smegenų dalys kaip ir žiūrint į tikrą žmogaus veidą.

Naudokite emociukus savo elektroninių parduotuvių Push pranešimuose, kad padidintumėte produktų pardavimus. Jie suasmenins jūsų reklamas, padidins žinučių aiškumą ir tiksliai perteiks emocijas. Be to, šios mažos, vizualiai patrauklios piktogramos padės sutaupyti vietos, nes nereikės vartoti daug žodžių.

Sėkmingi emoji marketingo pavyzdžiai

Visame pasaulyje žinomas automobilių gamintojas Chevrolet 2015 m. išleido pranešimą spaudai, kurį sudarė vien tik emociukai ir kvietė viso pasaulio žmones išsiaiškinti jo prasmę. Ji buvo atskleista sekančią dieną paaiškinant, jog pranešimas buvo skirtas pareklamuoti 2016 m. pasirodysiantį automobilį Chevy Cruze. Nors vieni gyrė šį automobilių gamintoją už protingą bei išradingą skelbimą, kiti jį kritikavo kaip pernelyg neaiškų.. Nepaisant skirtingų nuomonių, Chevrolet reklamos kampanija sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio.

Gyvūnų teisių organizacija PETA 2014 m. paskelbė vaizdo įrašą, pavadinimu Cruelty Beyond Words, sudarytą iš emoji paveikslėlių. Jo pabaigoje paprašė žiūrovų siųsti širdeles, kad būtų užkirstas kelias žiauriam elgesiui su gyvūnais. Šis vaizdo įrašas dėka emociukų yra žaismingas ir tuo pačiu skatina žmones atkreipti dėmesį į opią problemą.

McDonald’s savo panaudojo emociukų seriją, kad papasakotų istoriją, kurios pabaigoje mėsainis susiejamas su šypsena. Taigi jie panaudojo emociukus, kad susietų teigiamas emocijas su savo prekės ženklu.  Iš šios reklamos kampanijos galime išmokti, kad reklama neturi būti sudėtinga, kad būtų efektyvi ir paveiki.

Taigi, emoji marketingas gali puikiai pasitarnauti verslui, elektroninių parduotuvių reklamoje, tik reikia žinoti, kaip ir kur emociukus tikslingai panaudoti. Jie padeda padidinti vartotojų įsitraukimą, pardavimus, geriau suprasti klientų emocijas, sukurti įdomesnes bei žaismingesnes reklamos kampanijas.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1