Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas

Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas

Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas (1 dalis). Išmanieji laikrodžiai nesulaukė tokio didžiulio pasisekimo, kokio tikėtasi, kai jie pirmą kartą pateko į rinką. Tačiau jie vis dėlto sulaukė nemažo žmonių susidomėjimo, nes yra labai naudingi bei stilingi. Žinoma, norint kuo geriau išnaudoti „smartwatch” galimybes, reikia žinoti geriausias programas, skirtas šiiems įrenginiams.

Šio straipsnio tema – išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas. Jame papasakosime apie populiariausias išmaniesiems laikrodžiams skirtas Android programėles 2017 metais.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija IFTTT

IFTTT platforma suteikia papildomą funkcionalumo lygį visiems įrenginiams, įskaitant Android Wear išmaniuosius laikrodžius. Jei dar nesate susipažinę su IFTTT, dabar yra pats laikas tai padaryti. Viena iš Android Wear laikrodžio funkcijų yra gauti pranešimus apie dabartinį jūsų telefono baterijos įkrovimo procentą. Jei esate užsiėmęs darbe ir pastebėjote, kad telefono baterija yra beveik išsikrovusi, galite prijungti telefoną krautis ir stebėti jo įkrovimą savo išmaniojo laikrodžio ekrane. Su IFTTT galimybės yra beveik neribotos. Panašiai kaip anksčiau pateiktame pavyzdyje, kai jūsų telefono baterija yra arti išsikrovimo, galite gauti pranešimą apie tai savo laikrodyje. Socialinės žiniasklaidos mėgėjai gali nustatyti išmanųjį laikrodį, kad būtų įspėti, kai kas nors juos pažymi Facebook įraše. Sporto gerbėjai gali nustatyti, kad gautų žinutes, informuojančias apie galutinius mėgstamų komandų rungtynių rezultatus vos tik joms pasibaigus. Kitas puikus dalykas, susijęs su IFTTT, yra tai, jog galite prisijungti bei suaktyvinti savo išmaniuosius namų įrenginius pagal Jūsų buvimo vietą. Pavyzdžiui, jei vakarais einate pasivaikščioti, IFTTT programėlės dėka galite nustatyti išmanųjį laikrodį, kad kai tam tikru spinduliu priartėsite prie namų, juose automatiškai įsijuntų šviesos.

Taigi IFTTT mobiliosios programėlės pavyzdys įrodo, jog išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas padaro mūsų gyvenimą įdomesnį, žaismingesnį bei patogesnį.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Lifesum

Lifesum programa yra tarsi Jūsų asmeninis sveikatos ir gyvenimo būdo vadovas, tik šiuo atveju ant riešo. Nepriklausomai nuo jūsų gyvenimo būdo bei tikslų – numesti svorio, užsiauginti raumenis, valgyti sveikiau ir t.t. – Lifesum gali padėti visa tai pasiekti. Pagrindinė programos funkcija yra galimybė stebėti Jūsų valgomą maistą ir fizinį aktyvumą. Įvedus atskirus maisto produktus, programa juos pažymi raide nuo A iki E. Jei maisto produktas įvertinamas A raide, reiškia, kad jis yra pakankamai sveikas, tinkamas vartoti. Jei jis gauna E įvertinamą, tai reiškia, kad tokiame maisto produkte yra didelis kiekis sočiųjų riebalų, kalorijų, cukraus ar natrio (arba visų keturių).

Lifesum taip pat yra puikus motyvacijos palaikytojas, kuris suteikia Jums įkvepiančių patarimų, padėsiančių tęsti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą. Be to, ši programėlė suderinama su įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis, todėl galėsite susisiekti su draugais, pasidalinti savo pasiekimais, sulaukti paskatinimų ir pan.

Lifesum programa yra nemokama, bet yra ir papildomų versijų, kurios leidžia sinchronizuoti ją su kitomis fitneso programomis, įskaitant Runkeeper, FitBit, Jawbone ir Moves. Be to, mokamos programėlės versijos suteikia Jums daugiau išsamios informacijos apie mitybą, specializuotas dietas bei kitus panašius dalykus.
Tačiau Lifesum programėlė nėra tobula. Atsirado žmonių, kurie skundėsi, jog kai kurių maisto produktų maistingųjų medžiagų duomenys yra neteisingi. Tačiau galime garantuoti, kad duomenys, kuriuos patikrina Lifesum (ir kurie pažymėti mūsų logotipu) paprastai yra teisingi.

Apibendrinant , Lifesum yra viena iš geriausių rinkoje esančių fitneso ir maisto produktų stebėjimo priemonių. Ją turėtų įsidiegti visi Android išmaniųjų laikrodžių turėtojai.
Domina išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas? Jeigu taip, kreipkitės į mus – Studiją 4D. Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas mūsų įmonės specialistams nėra naujiena. Turime pakankamai žinių, patirties bei įgūdžių, todėl garantuojame aukščiausią kokybę.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacijų kūrimas

Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas (2 dalis)

Tęsiame pirmojoje straipsnio dalyje pradėtą populiariausių 2017 metais išmaniesiems laikrodžiams skirtų mobiliųjų programėlių apžvalgą.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Shazam

Jau daugelį metų Shazam programėlė yra puiki priemonė, padedanti susipažinti su naujomis dainomis arba sužinoti, kas yra Jūsų mėgstamos dainos atlikėjas. Programėlė yra pakankamai paprasta, ją lengva naudoti. Sujungę Shazam aplikaciją su mikrofonu galėsite lengvai sužinoti, kas atlieka bet kurią dainą, kurią tuo metu girdite. Be to, kadangi programa sinchronizuojama su telefono versija, kai abu prietaisai yra sujungti, visi duomenys iš Jūsų išmaniojo laikrodžio bus perkelti į mobilųjį telefoną. Tačiau yra vienas įspėjimas. Jūsų telefone turi veikti Bluetooth funkcija. Paprastai tai nėra problema, nes dažniausiai turite mobilųjį telefoną su savimi, bet jeigu jį pamiršote ir neturite galimybės įjungti Bluetooth, Shazam aplikacija Jūsų laikrodyje neveiks. Vis dėlto, programa yra itin patogi, ypač jei vairuojate ir girdite dainą, apie kurią norite sužinoti daugiau. Taigi tokių išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas – duoklė melomanams.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija PixtoCam

Jei Jums patinka fotografuoti telefonu, tada privalote turėti Android Wear PixtoCam programėlę. Pagalvokite apie mobiliąją aplikaciją kaip nuotolinę vaizdo kamerą bei telefono kameros valdiklį, leidžiantį pamatyti, ką Jūsų telefono kamera mato išmaniojo laikrodžio ekrane. Ši programėlė yra mokama, tačiau ji tikrai verta savo kainos. Ji gali būti naudinga daugelyje situacijų. Pavyzdžiui, jei naudojate savo telefono fotoaparatą ir laikmatį, norėdami padaryti draugų kompanijos nuotrauką, galite prieš fotografuodami peržiūrėti vaizdą išmaniojo laikrodžio ekrane, kad įsitikintumėte būsimos nuotraukos kokybe. Peržiūros programa suteikia galimybę peržiūrėti nuotraukas realiuoju laiku, o daugumoje telefonų veikia ir filmų įrašymo režimu.

Tai taip pat labai naudinga, kai Jūsų telefonas yra nepatogioje padėtyje. Pavyzdžiui, jei norite fotografuoti padėję telefoną ant žemės, galite naudoti PixtoCam, kad įsitikintumėte, ar fotografavimo kampas yra tinkamas patys neguldami ant žemės. Tai pamatysite išmaniajame laikrodyje. PixtoCam lengva paleisti. Tiesiog naudokite balso komandą „pradėti vaizdo ieškiklį”, kad ją atidarytumėte. Tuomet beveik kiekvieną savo mobiliojo telefono funkciją galėsite valdyti per smartwatch – išmanųjį laikrodį. Galite perjungti iš galinės į priekinę kamerą ir atvirkščiai, įjungti arba išjungti blykstę. Galite padidinti ar sumažinti, nustatyti telefono kameros laikmatį. Netgi galite ją naudoti, kad įjungtumėte telefono žibintuvėlio funkciją. Nesvarbu, ar esate pradedantis fotografas, ar profesionalas, PixtoCam programėlė yra puikus įrankis, padedantis kuo geriau išnaudoti telefono kamerą.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Stocard

Jeigu dažnai apsipirkinėjate, tikėtina, jog turite daugybę įvairių parduotuvių lojalumo kortelių. Tokios lojalumo programos yra sveikintinos bei naudingos pirkėjams, tačiau tikriausiai visi sutiksite, kad nepatogu kiekvieną kartą apsilankius tam tikroje parduotuvėje prie kasos piniginėje ieškoti reikiamos lojalumo kortelės. Būtent todėl sukurta Stocard mobilioji aplikacija. Ji saugo visas lojalumo korteles Jūsų išmaniajame telefone bei leidžia jas panaudoti tiesiai iš telefono. Parduotuvės kasininkas tiesiog nuskenuoja kortelės brūkšninį kodą iš laikrodžio ekrano. Stocard yra pritaikyta įvairių parduotuvių lojalumo programoms. Naujausia programos versija taip pat leidžia patikrinti kiekvienos Jūsų lojalumo kortelės likutį. Tad jeigu esate apsipirkinėti mėgstantis žmogus, Stocard mobilioji programėlė išmaniesiems laikrodžiams Jums bus tikrai naudinga. Taigi išvardijome bei apibūdinome populiariausias mobiliąsias aplikacijas 2017 metais. Visos jos yra skirtingos, tačiau vienodai naudingos skirtingo gyvenimo būdo, pomėgių žmonėms.

Jeigu ieškote įmonės, kurioje dirbantiems žmonėms išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas nebūtų naujiena, kurie turi daug patirties šioje srityje, rinkitės Studiją 4D. Mums patikėtas išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas – paslauga, kuria tikrai nenusivilsite.

Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas

Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas

Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas. Norite sukurti Facebook programėlę, bet nežinote, nuo ko pradėti? Arba girdėjote apie Facebook apps’us, bet net neįsivaizduojate, kas tai yra? Šios programėlės yra visur facebook svetainėje, o daugiausiai jų sukuria patys šio socialinio tinkle kūrėjai. Nuotraukos, įvykiai bei daugelis kitų pagrindinių Facebook funkcijų iš tikrųjų yra atskiros programos. Tačiau yra ir tūkstančiai kitų, trečiųjų šalių, programų, kurias galite įdiegti į savo asmeninę Facebook paskyrą. Facebook programėlės leidžia Jūsų socialinio tinklo paskyrą pritaikyti įvairiems poreikiams: tam tikro prekės ženklo reklamavimui, pramogoms ir kt.

Jeigu Jums aktualus web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas, Studija 4D gali padėti. Susisiekite su mumis, susitarkime dėl susitikimo, kurio metu išsakysite savo pageidavimus, kartu išgryninsime Jūsų idėją ir mes pradėsime darbą. Jeigu neturite galimybės tiesiogiai susitikti, galime viską aptarti telefonu arba internetu. Mūsų įmonės klientai – ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairių užsienio šalių, todėl esame itin lankstūs, prisitaikantys prie kiekvieno kliento poreikių.

Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas – viena iš svarbiausių mūsų įmonės teikiamų paslaugų, todėl kokybę garantuojame.

Kokios gali būti facebook mobiliosios programėlės?

Tiesą sakant, jų yra daug ir įvairių. Kiekvienas apps’as (mobilioji aplikacija) yra kuriamas dėl skirtingų tikslų. Šiame straipsnyje išvardinsime bei trumpai apibūdinsime jų tipus. Atsakysime į klausimą, kaip skirtingos programėlės gali sustiprinti Jūsų facebook puslapį?

Užsakomosios programėlės

Pirmasis programos tipas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra užsakomoji. Taip galima sukurti daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, vienoje programėlėje Jūs galite pasirinkta forma sutalpinti paveikslėlius, restoranų meniu, vaizdo įrašus ir tokiu būdu sukurti mini svetainę socialiniame tinkle Facebook.
Užsakomųjų apps’ų pavyzdžiai: Heyo, ShortStack, Tabfoundry, Pagemodo, Tabsite bei daugelis kitų.

Elektroninio pašto užfiksavimo forma arba kontaktinės formos programėlės

Tai: Constant Contact, aWeber, MailChimp. Iš tiesų, užsakomųjų aplikacijų bei kontaktinės formos programėlių skirtumas yra labai nedidelis ir sunkiai apibrėžiamas. Paprastai galite sukurti bet kokią elektroninio pašto užfiksavimo formą su užsakomąją programėle, tačiau šių programų teikėjai gali padaryti formos kūrimą šiek tiek vientisesnį.

Viktorinų bei apklausų programėlės

Apklausos gali būti labai įdomios. Jos taip pat gali padėti įgyti vertingų žinių apie savo klientus. Naudokite šiuos įrankius, kad galėtumėte geriau integruoti pokalbius ar apklausą savo Facebook puslapyje. Tai yra: SurveyMonkey, AgoraPulse, Antavo, Woobox.

Automatinės arba suplanuoto naujienų paskelbimo programėlės

Jos nebūtinai yra skirtos automatiškai skelbti ir planuoti naujienų skelbimą tik socialiniame tinkle Facebook. Šie apps’ai taip pat gali padėti siųsti informaciją į kelias vietas vienu metu. Tokio tipo programėlių pavyzdžiai: Post Planner, Hootsuite, Buffer, Sprout Social ir kt.

Socialinės žiniasklaidos integravimo programos

Pinterest

Socialiniame tinkle Pinterest rastus Jums patinkančius prisegtukus (pins) galite pasidalinti su Facebook auditorija. Tai padaryti Jums padės šios programėlės: Woobox, TabSite, Pagemodo

Instagram

Ar norite įdėti Instagram nuotraukas į Facebook puslapį? Jeigu taip, Jums padės šie apps’ai: Iconosquare, Woobox, TabSite, Pagemodo.

Twitter

Priklausomai nuo to, ką norite padaryti, galite integruoti Facebook ir Twitter keliais būdais. Norėdami paskelbti įrašus abiejuose socialiniuose tinkluose, galite naudoti Facebook’ui priklausančią Twitter programėlę, kurią rasite adresu http://www.facebook.com/twitter/. Tai gali būti puikus būdas pritraukti Twitter stebėtojus į savo Facebook puslapį.

Jei norite atrinkti turinį, kurį skelbiate abiejose svetainėse, naudokite vieną iš anksčiau paminėtų planavimo įrankių, daugelis kurių yra pritaikyti kelioms socialinėms svetainėms.

Jei norite prie įrašo pridėti skirtuką, naudokitės šiomis mobiliosiomis programėlėmis: Woobox, TabSite, ShortStack, Pagemodo.

Taip pat prie Facebook puslapio galite pridėti YouTube kanalą su įvairiais vaizdo įrašais bei Podcast’us, t.y. mp3 arba mp4 garso failus.

Dar galima sukurti dienoraščio ar RSS kanalų, elektroninės prekybos, tiesioginių vaizdo transliacijų, statistikos bei matavimo ir įvairias kitas programėles.

Taigi web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas – paslauga, kuri gali būti naudinga įvairiais atvejais, nes mobiliųjų programėlių yra daug ir skiriasi jų funkcijos. Galime užtikrinti, jog web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas bendradarbiaujant su Studija 4D – paslauga, kuria tikrai nenusivilsite.

Smart TV Apps kūrimas

Smart TV Apps kūrimas

SMART TV APPS KŪRIMAS. Išmanioji televizija (angl. smart tv) šiuolaikiniams žmonėms yra kasdienybė. Ji suteikia galimybę matyti daugiau kanalų iš viso pasaulio, įsirašyti, sutabdyti patinkančias laidas, filmus ir pan. Galima drasiai teigti kad išmanioji televizija yra labai naudinga, nes suteikia žmonėms naujų potyrių, praplečia akiratį, yra puiki laisvalaikio pramoga.
Šiame straipsnyje pateiksime naudingos informacijos apie išmaniosios televizijos programų kūrimo procesą ir išsiaiškinsime, kokios naudos iš jos gali gauti įmonės, įvairūs prekių ženklai bei turinio kūrėjai.

Smart TV Apps kūrimas – planas sėkmei

Tiesą sakant, išmaniosios televizijos programų kūrimo projektas turi daug panašumų su mobiliųjų programėlių kūrimo projektais. Abiem atvejais turite atlikti namų darbus ir gerai ištirti savo tikslinę auditoriją, nuspręsti, kuo konkrečiai jūsų programėlė bus naudinga vartotojams. Planuojant labai svarbu suvokti įgūdžius, reikalingus programoms kurti. Jei ieškote įmonės, galinčios sukurti puikią išmaniosios televizijos programėlę, Studija 4D gali jums padėti. Mūsų paslauga SMART TV APPS KŪRIMAS kaip tik tam ir skirta. Esame mobiliųjų programėlių kūrėjai ir žiniatinklio specialistai, kurie dirba su ne viena Lietuvoje bei užsienyje žinoma įmone. Taigi mumis tikrai galite pasitikėti.

Smart TV Apps kūrimas – dėmesys dizainui

Kuo skiriasi Smart TV apps kūrimas nuo interneto svetainių kūrimo? Kalbant apie išmaniosios televizijos programėles, pagrindiniai projektavimo proceso aspektai yra prietaiso sąsaja, nuotolinio valdymo prieiga. Didžiausias iššūkis dizaineriams yra naujovių diegimas rinkoje, taip pat kaip tai daroma išmaniuosiuose telefonuose. Programų mobiliesiems kūrėjams buvo suteikta galimybė kurti puikią ir integruotą „iOS” bei „Android” programų ekosistemą. Dabar prekių ženklai ir įmonės turi tokią pačią galimybę kurti aukštos kokybės smart televizijos programėles, kurios leidžia žiūrėti įvairias laidas, filmus, sporto transliacijas bei kitą transliuojamą turinį internetu. Arba pažiūrėti filmus, kurių televizija jau netransliuoja.

Svarbiausia – išsirikti patyrusį bei kvalifikuotą specialistą

SMART TV APPS KŪRIMAS – darbas, kuriam reikia specialių žinių, kompetencijų bei patirties. Todėl tokią užduotį galima patikėti tik patyrusiems šios srities profesionalams. Būtent tokia yra Studijos 4D komanda. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę, profesionalūs, savo darbui atsidavę programuotojai bei kiti specialistai, kurie suteiks aukštos kokybės išmaniosios televizijos bei kitokios paskirties programėlių kūrimo paslaugas už prieinamą kainą. Taigi jeigu jums šiuo metu aktualus SMART TV APPS KŪRIMAS, kreipkitės į Studiją 4D ir tikrai nenusivilsite.
Išmaniosios televizijos programėlių kūrėjas privalo turėti darbo su HTML5 įgūdžių bei suprasti apie programinės įrangos struktūrą, nes šios žinios reikalingos konkrečiam projektui atlikti. Norint sukurti įdomias, interaktyvias, vartotojus įtraukiančias „smart” programas, taip pat reikia turėti žinių apie sudėtingas „Java” programas. Juk išmanioji televizija yra tarsi pokalbis tarp transliuotojo ir žiūrovo, kuriame abi pusės yra lygios, vienodai svarbios. „Smart TV” programėlių kūrėjų užduotis – sukurti tokį apps’ą, kuris suteiktų galimybę transliuotojui ir žiūrovui plėtoti įkvepiantį dialogą, suteikiant galimybę gauti abipusį grįžtamąjį ryšį bei didesnį įsitraukimą.

Būkite kūrybingi bei inovatyvūs

Dėl to, kad pažangių televizijos programų kūrimo priemonės tampa vis sudėtingesnės, galimybės sukurti patrauklią vartotojo patirtį per išmaniosios televizijos programėles tampa vis didesnės. Suprasdami sudėtingus, su konkretaus projekto vystymu susijusius procesus bei dirbdami su aukščiausio lygio kūrėjų komanda, galite tapti pirmaujančiu verslu šioje sparčiai besiplečiančioje ir labai pelningoje rinkoje.
Jei esate verslas ar prekės ženklas, galintis pasiūlyti aukščiausios kokybės turinį ir siekiate tapti besiplečiančio intelektualiojo tv programų pasaulio dalimi, susisiekite su įmone Studija 4D. Padėsime jums vystyti naudingus ir įdomius santykius su nauja auditorija, pasitelkiant žiniatinklyje naudojamas „smart” TV programas. SMART TV APPS KŪRIMAS – darbas, kurį mes sugebame geriausiai, todėl pasitikėti Studijos 4D kolektyvu tikrai verta.

Mobilių aplikacijų kūrimas: kaip visa tai vyksta?

Mobilių aplikacijų kūrimas: kaip visa tai vyksta?

Mobilių aplikacijų kūrimas: kaip visa tai vyksta? Šiandieniniame pasaulyje, kai  gyvenimo tempas yra toks greitas, mobiliųjų aplikacijų rinka plečiasi itin sparčiai. Todėl mobilioji rinkodara tampa vis konkurencingesnė. Tam, kad užtikrintumėte savo programėlės matomumą bei populiarumą, turite tiksliai žinoti, kam ji bus skirta bei nuolat tobulinti. Tik taip išliksite konkurencingi šioje sparčiai besivystančioje rinkoje. Norėdami sukurti sėkmingą mobiliąją aplikaciją, turite laikytis sisteminio požiūrio į programų kūrimą.

Šio straipsnio tema – mobilių aplikacijų kūrimas. Jame išsiaiškinsime, kas svarbiausia norint sukurti kokybišką bei populiarią mobiliąją programėlę.

Pasitelkite vaizduotę bei kūrybiškumą

Norėdami sukurti sėkmingą mobiliąją aplikaciją, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Nustatykite problemą, kurią gali išspręsti jūsų programėlė;
  • Nuspręsti, kokios  bus jūsų programėlės funkcijos.

Mobilioji aplikacija turėtų būti patogi naudoti, greita, moderni, patrauklaus dizaino. Be to, svarbu iš anksto numatyti, kokie bus programėlės naudotojai.  Ji turi būti sukurta atsižvelgiant į tikslinius naudotojus. Turėdami aiškią tikslinės auditorijos viziją, padidinkite programėlės sėkmingumą ir konkurencingumą.

Jeigu ieškote specialistų, kurie sukurtų kokybišką mobiliąją programėlę, kreipkitės į Studiją 4D. Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – mobilių aplikacijų kūrimas. Atliksime visus programėlės kūrimo bei paleidimo darbus, padėsime ją prižiūrėti, tobulinsime. 

Mobiliosios platformos ir įrenginiai, kuriuos programėlė palaikys

 Mobiliosios platformos ir įrenginiai turėtų būti pasirinkti atsižvelgiant į techninės įrangos veikimą, baterijos veikimo laiką, tvirtumą ir reikalingus išorinius įrenginius. Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis mobiliąsias platformas bei įrenginius, apima aprėptį, įrenginio palaikymą, našumą ir kitas funkcijas.

Pajamų modelis

Mobiliųjų programėlių rinka auga taip sparčiai, kaip niekada anksčiau. Tam, kad užtikrintų jų sėkmę ir gautų pajamų, programų kūrėjai turi pasirinkti tinkamą pajamų modelį. Yra įvairių modelių, skirtų generuoti pajamas iš mobiliųjų programų, įskaitant mokamas programas, savarankiškas programas, nemokamus skelbimus, prenumeratą ir mokėjimą už atsisiųstą failą.

Taip pat turėtumėte pagalvoti apie savo finansus, kiek pinigų norite ir galite skirti mobiliosios aplikacijos kūrimui, rinkodarai bei galutiniam paleidimui.

Mobiliosios programėlės dizainas bei funkcionalumas

Tai yra dar vienas svarbus veiksnys, nuo kurio priklauso programėlės sėkmė rinkoje. Programos kūrėjai turėtų sutelkti dėmesį į vartotojo sąsajos dizainą, multi-touch technologiją, skirtą įrenginiams su liečiamu ekranu  ir atsižvelgti į platformų projektavimo standartus. Dabar didelis dėmesys skiriamas mobiliosios aplikacijos „vartotojo sąsajos” dizainui, nes jis labai svarbus programėlės sėkmei.

Sukurkite prototipą

Kitas etapas yra prototipo kūrimas. Tai galutinis jūsų idėjos išgryninimas ir pavertimas programa su tam tikromis pagrindinėmis funkcijomis. Prototipas leidžia daug lengviau parduoti savo idėją potencialiems pirkėjams, kurie dabar gali iš tikrųjų įžvelgti apčiuopiamą naudą, o ne tik vizualizuoti ar skaityti produkto aprašymą. Tai labai naudinga pritraukiant investuotojus, dirbant su gamintojais ir pan.

Kurdami prototipą užtikrinkite, kad jūsų programėlė būtų apsaugota nuo neleistino naudojimo bei prieigos prie duomenų.

Integruokite tinkamą analizės priemonę

Tai padės sukurti kokybišką, konkurencingą mobiliąją aplikaciją. Analizės priemonės dėka sužinosite, kiek lankytojų naudojasi programėle, kaip jie pateko  į jūsų svetainę ir ką reikėtų daryti, kad jie vėl sugrįžtų.

Mobiliosios analizės įrankiai, kurie padeda šiame procese:

Google Analytics;

Localytics;

Flurry;

Mixpanel;

App Annie.

Atnaujinkite programą pridėdami įvairius patobulinimus bei naujas funkcijas

Mobilioji aplikacija be novatoriškų funkcijų ilgainiui praranda savo patogumą, populiarumą, konkurencingumą. Programėlės atnaujinimas padidina jos matomumą, o kartu ir atsisiuntimų skaičių. Taip pat mobilioji programėlė turi būti pritaikyta įvairioms platformoms, atitikti jų reikalavimus.

Reklamuokite mobiliąją aplikaciją

Norint, kad jūsų mobilioji programėlė būtų sėkminga bei populiari, būtina ją reklamuoti. Kitaip žmonės nežinos apie jos egzistavimą, todėl ir nesinaudos. Jei efektyviai nereklamuosite programėlės nuo pat pirmosios išleidimo dienos, didelė tikimybė, kad ji tiesiog paskęs tarp daugybės kitų panašaus pobūdžio mobiliųjų aplikacijų ir netaps populiari.

Studijos 4D teikiama paslauga mobilių aplikacijų kūrimas – geriausias pasirinkimas, jeigu norite turėti kokybišką, modernią, puikiai veikiančią, lengvai naudojamą mobiliąją aplikaciją.

Mobilių aplikacijų kūrimas su Studija 4D –  aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.

 

Mobiliųjų aplikacijų, programėlių kūrimas

Mobiliųjų aplikacijų, programėlių kūrimas

Mobiliųjų programėlių (aplikacijų, apps’ų) kūrimas

Norite pasiekti kuo didesnę vartotojų auditoriją per planšetinį kompiuterį ar išmanųji telefoną? Tuomet geriausias pasirinkimas – mobilioji programėlė, aplikacijų kūrimas. Mobilioji programėlė – tai produktas, kuris yra skirtas išmaniesiems įrenginiams ir leidžiantis greitai bei lengvai perduoti arba pasiekti dominančią informaciją.

Mobiliosios programėlės gali būti įvairių tipų. Dažniausiai parsisiunčiamos yra šios:

  • Žaidimų;
  • Kelionių (GPS, informacija apie viešbučius ir kt.);
  • Komunikacinės (jose publikuojamos naujienos, įvairių sporto šakų varžybų rezultatai ir pan.);
  • Multimedijos (vaizdo, muzikos failų grotuvai);
  • Pagalbinės (skaičiuotuvas, eismo tvarkaraščiai ir pan.)
  • Elektroninės prekybos programėlės.

Gera mobiliosios programėlės idėja

Svarbu turėti gerą mobiliosios programėlės idėją, nes nuo jos priklauso, ar programėlė bus naudinga ir sulauks vartotojų dėmesio.

Dar vienas svarbus veiksnys – mobiliosios programėlės, aplikacijos patogumas vartotojams. Ji turi būti paprastai valdoma, inovatyvi,  patrauklaus dizaino. Jūsų tikslas – suteikti programėlės naudotojams ne tik praktinę naudą, bet ir puikią naudojimosi patirtį. Juk patenkinti vartotojų poreikai – tiesus kelias į sėkmę.

Įdomus faktas, jog šiuo metu net 77% pasaulio gyventojų naudojasi internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Greitai tobulėjantys išmanieji įrenginiai suteikia verslininkams vis geresnes galimybes pristatyti ir populiarinti savo gaminamas prekes ar teikiamas paslaugas.

Mobilioji programėlė, aplikacija sukuria inovatyvios, šiuolaikiškos įmonės įvaizdį. Labai svarbu, kad ji būtų profesionaliai sukurta, tinkamai prižiūrima bei aktyviai naudojama. Visa tai – specialių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas, kurį gali atlikti tik šios srities profesionalai. Studijos 4 D komanda yra būtent tokie. Nedvejokite ir kreipkitės į mus, nes mes galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Reikia pasakyti, kad skirtingų gamintojų telefonuose diegiamos skirtingos operacinės sistemos, palaikančios sklandų mobiliųjų programėlių veikimą. Populiariausios – IOS ir Android.

Iš tiesų, mobiliosios programėlės yra kuriamos kiekvienai operacinei sistemai atskirai, todėl prieš kuriant būtina išanalizuoti savo tikslinę auditoriją bei išsiaiškinti, kurios mobiliosios aplikacijos būtų tinkamiausios ir naudingiausios Jūsų verslui.

App mobiliuju programeliu kurimas

Kodėl naudinga naudoti mobiliąsias programėles, aplikacijas?

Pirmiausia, klientams nereikia žaisti laukimo žaidimo. Mobiliosios programėlės garantuoja greitesnį naršymą nei naudojantis mobiliuoju internetu. Naršydami internete pirmiausia turite atidaryti interneto naršyklę, įvesti interneto svetainės adresą URL  formatu ir laukti, kol svetainė bus įkelta. Tuo tarpu, atidaryti mobiliąją programėlę užtrunka vos kelias sekundes, nes didžioji dalis informacijos yra saugoma pačiame ieškinyje, o tai leidžia naudotis ja neprisijungus prie interneto.

Antra, mobilioji programėlė yra nuolatinis priminimas vartotojams apie Jūsų verslą. Ji padeda sustiprinti prekės ženklą, padidinti Jūsų matomumą. Taip yra todėl, kad mobilioji programėlė, skirtingai nei naršyklės adresas, visada yra matoma telefono ekrane. Tai padeda sukurti lojalumą su klientais, nes Jūsų verslas visuomet yra su jais.

Trečia, kaip jau minėjau, apps’ai padidina klientų lojalumą, nes jie gali greitai ir patogiai gauti reikiamą informaciją čia ir dabar. Įmonės naudoja mobiliąsias  programėles, siekdamos  pagerinti savo vykdomus procesus ir padidinti paslaugų prieinamumą lygį savo klientams. Būtent jos padeda sklandžiai ir patogiai bendrauti su klientais, o tai versle yra be galo svarbu.

Ketvirta, mobiliosios programėlės padeda sumažinti išlaidas SMS žinutės ir popieriniams naujienlaiškiams. Jos leidžia saugiai, paprastai ir patogiai bendrauti su klientais siunčiant jiems nemokamas žinutes. Programėlės padeda sumažinti darbuotojų darbo krūvį ir laiką, kurį jie turėtų skirti  informacinių užklausų siuntimui ir telefono skambučiams.

Ką reikia apsvarstyti prieš kuriant mobiliąją programėlę?

Nustatyti, kiek populiari bus mobilioji programėlė

Ar apps’as bus naudingas klientams ir žmonės jį naudos? Apklauskite savo esamus klientus ir interneto svetainės lankytojus ir sužinosite atsakymą. Tai padės suprasti, ar programėlė yra reikalinga, ar tikslinga ją kurti.

Apibrėžti mobiliosios programėlės tikslą

Pirmas ir svarbiausias apps’o tikslas – būti naudingu ir pasitarnauti klientams. Pastatykite save į savo klientų vietą ir pagalvokite, ko jie tikisi iš mobiliosios programėlės? Kaip programėlė pagerins Jūsų teikiamas paslaugas? Kas joje patrauks vartotojų dėmesį?

 Laiko ir išteklių paskirstymas

Apps’as yra ne tik finansinė investicija, bet ir laiko investicija. Kad būtų naudinga Jūsų verslui, ji turi būti kokybiška, atitinkanti klientų poreikius ir nuolat tobulinama. O tai reikalauja nemažai laiko. Įvertinkite ar galėsite skirti pakankamai laiko ir pinigų programėlės priežiūrai bei tobulinimui. Nepamirškite, kad geriau jokio apps’o negu blogas apps’as.

Jūsų verslo poreikiai

Mobiliosios programėlės nėra reikalingos kiekvienam verslui, todėl prieš priimant sprendimą ją turėti, būtina atsižvelgti į verslo poreikius. Jos yra labai naudingos toms įmonėms, kurios glaudžiai bendradarbiauja su klientais.

Reikia sukurti mobiliąją programėlę? Jeigu taip, laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Studija 4 D – savo srities profesionalai, už kuriuos kalba jų kokybiški darbai.

 

Mobiliųjų programėlių kūrimas išmaniems telefonams ir planšetėms

Mobiliųjų programėlių kūrimas išmaniems telefonams ir planšetėms

Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms

Dabar, kai išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių vartotojų skaičius auga ne dienomis, o valandomis, neišvengiamai didėja šiems mobiliesiems įrenginiams skirtų programėlių  poreikis. Todėl sparčiai populiarėjanti paslauga  – Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms. Jeigu norite gauti kokybiškas mobiliųjų programėlių kūrimo paslaugas, turėtumėte kreiptis į Studijos 4 D specialistus. Galime pasigirti ilgamete darbo šioje srityje patirtimi ir puikiais klientų atsiliepimais. Mums svarbiausia – kokybė ir patenkinti klientai.

Kas yra mobiliosios programėlės?

Pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra tos mobiliosios programėlės? Mobilioji programėlė (mobilioji aplikacija) dar vadinama apps’u – išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei kitiems mobiliesiems įrenginiams skirta  taikomoji programinė įranga. Jos yra platinamos specialiose programėlių platinimo platformose, valdomose  mobiliųjų operacinių sistemų savininkų, tokių kaip  Google Play,  BlackBerry World,  Apple App Store ir  kt. Vienos mobiliosios programėlės yra nemokamos, o kitos – mokamos. Dažniausiai tokios programėlės yra parsisiunčiamos iš specialios platformos tiesiai į mobilųjį telefoną arba planšetę, o kartais jas galima parsisiųsti į stacionarų arba nešiojamąjį kompiuterį. Žinomiausios ir daugiausiai sėkmės sulaukusios mobiliosios programėlės yra Messanger, Spotify, Uber, WhatsApp, Yelp ir pan.

Iš tiesų, mobiliosios aplikacijos yra plačiai naudojamos ne tik smulkiųjų, bet ir stambiųjų kompanijų veikloje. Anot marketingo specialistų, dabar galima pastebėti didėjantį Lietuvos įmonių susidomėjimą mobiliųjų  aplikacijų kūrimu. Jų kuriama vis daugiau. Verslininkai pastebi ir pripažįsta mobiliųjų programėlių teikiamą naudą. Jas naudojant galima į mobilią erdvę perkelti visą interneto svetainės turinį. Taip pat – tam skirtoje programėlėje pristatyti savo siūlomas prekes ar paslaugas.

Pasitelkiant mobiliąsias aplikacijas tam tikros jas naudojančios įmonės klientai gali būti pasiekiami daug paprasčiau, patogiau, galima su jais bendrauti interaktyviai, informuoti apie specialius pasiūlymas, akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus ar kt.

Mobilioji aplikacija padeda susisiekti su klientais

Pakalbėkime apie konkrečią situaciją, kurioje mobilioji aplikacija padėjo susisiekti su klientais itin operatyviai. Įsivaizduokite, kad Jūs esate populiaraus restorano administratorius. Jūsų restorane šiandien užsakyti kelių stambių tarptautinių kompanijų atstovų verslo pietūs, kuriems rezervuoti keli staliukai patogiausioje vietoje, tačiau netikėtai verslo pietūs yra atšaukiami. Naudodami mobiliąją programėlę ją atsisiuntusiems lankytojams galite pranešti apie laisvas vietas ir taip sulaukti naujų svečių.

Tiesą sakant, net ir su verslu nesusiję žmonės susiduria su mobiliosiomis propgramėlėmis kasdieniame gyvenime. Vienos programėlės leidžia greitai ir paprastai atlikti tam tikras užduotis, kitos skirtos palengvinti komunikaciją, dar kitos skirtos sukurtos tiesiog smagiam laisvalaikio praleidimui (įvairūs žaidimai ir pan.)

Kalbant apie mobiliųjų aplikacijų kūrimą, šis darbas susideda iš dviejų svarbių komponenetų: techninės dalies ir dizaino sprendimų. Dizainas turi būti patogus programėlės naudotojams. Mobiliųjų aplikacijų kūrėjai turi būtinai atkreipti dėmesį į tai, kad šios aplikacijos yra naudojamos gana nedidelius ekranus turinčiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, t.y. mobiliuosiuose telefonuose bei planšetėse, todėl šiuo atveju itin svarbus tinkamas, patogus funkcijų išdėstymas. Norint suteikti vartotojams maksimalią naudą, programėlė turi būti funkcionali ir puikiai suprojektuota.

Taigi, jeigu nusprendėte, kad Jums reikia mobiliosios programėlės, esame pasiruošę padėti. Sukursime funkcionalią, paprastai naudojamą, šiuolaikiško dizaino mobiliąją aplikaciją, kuri pateisins ir net pranoks Jūsų lūkesčius. Laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Suderinkime visas smulkmenas ir mes pradėsime darbą.

error: