Kodėl verta turėti internetinę parduotuvę? Nuo ko pradėti?

Kodėl verta turėti internetinę parduotuvę? Nuo ko pradėti?

Internetinių parduotuvių populiarumas. Nuo ko pradėti internetinę parduotuvę?

Gyvename vieną kartą, tad norisi kiekvieną dieną išnaudoti maksimaliai, gyventi pilna koja. Ar svajojate daugiau keliauti, būti nepriklausomi, leisti sau daugiau visose srityse? Neabejojame, kad atsakymas yra teigiamas. Apie gyvenimo pagerinimą, prirašyta daugybė motyvacinių knygų, kurios vadinamieji gyvenimo mokytojai aiškina, kaip stebuklingai pasieksite savo tikslus, pagerinsite gyvenimą kažkur investavę, kažką įsigiję ir pan. Tai skamba magiškai ir netikroviškai. Tačiau šis straipsnis, kitaip nei minėtos knygos, nėra pasaka, o realūs patarimai, kaip pagerinti savo gyvenimą ir padidinti pajamas.

Pasvarstykime, kas šiais laikais populiariausia? Aišku, kad viskas, kas susiję su skaitmenizacija, internetu, socialiniais tinklais ir pan.  Galima teigti, jog aktyvesnį gyvenimą žmonės gyvena internetinėje erdvėje nei realybėje – bendrauja, perka, parduoda ir kt. Jie nori gauti prekes ir paslaugas neišėję iš namų, tad nestebina toks didelis internetinių parduotuvių populiarumas.  Būtent toks verslas – savo internetinės parduotuvės turėjimas – gali padėti Jums padidinti pajamas. Tai gali būti pagrindinė Jūsų veikla arba papildomų pajamų šaltinis greta pagrindinio darbo, jeigu netenkina gaunamas atlyginimas.

Kaip pradėti prekiauti internetu?

Pirmiausia atidžiai išanalizuokite rinką, išsiaiškinkite, ko žmonėms reikia, t.y. kokią jų problemą galėtumėte išspręsti. Patariama surasti grupę žmonių, kurie ieško problemos sprendimo, bet neranda tinkamų sprendimo būdų. Internetas palengvina tokio tipo rinkos tyrimus. Galima apsilankyti internetiniuose forumuose, kur sužinosite, kokius klausimus žmonės užduoda, ir kokias problemas jie bando išspręsti. Taip pat naudinga atlikti raktinių žodžių tyrimus.

Antras žingsnis – parašyti gerą parduodantį tekstą, kuris įtrauktų žmones.

 • Sužadinkite susidomėjimą įtikinama antrašte;
 • Apibūdinkite problemą, kurią išsprendžia jūsų produktas;
 • Įtikinkite, kad būtent jūsų prekė išspręs problemą;
 • Pridėkite žmonių, kurie naudojosi jūsų produktu, atsiliepimus;
 • Kalbėkite apie produktą ir jo naudą vartotojui;
 • Suteikite tvirtą garantiją;
 • Įtikinkite žmones, kad jūsų siūlomos prekės jiems reikia būtent dabar;
 • Pasiūlykite nuolaidą.

Mąstykite, kaip klientas ir kelkite klausimą „kam man ši prekė reikalinga?“. Tik tuomet pavyks sėkmingai parduoti.

Sukurkite savo interneto svetainę

Ji turėtų būti funkcionali, paprasta ir neperkrauta nereikalingais elementais. Įsidėmėkite, kad turite mažiau nei penkias sekundes, kad patrauktumėte potencialaus kliento dėmesį – kitaip jis dings ir daugiau nesugrįš.

Štai keletas svarbių patarimų, kuriuos reikėtų atsiminti:

 • Pasirinkite vieną ar du paprastus šriftus baltame fone;
 • Padarykite, kad naršymas interneto svetainėje būtų patogus;
 • Grafiką, garso ar vaizdo įrašus naudokite tik tada, kai jie pagerina jūsų pranešimą.
 • Padarykite, kad galėtumėte rinkti žmonių el. pašto adresus.
 • Paverskite apsipirkimą paprastu – kad klientas galėtų įsigyti norimą prekę keliais mygtukų paspaudimais.

Naudokite paieškos variklius, kad nukreiptumėte pirkėjus į savo svetainę

Mokama už paspaudimus reklama yra lengviausias būdas nukreipti potencialius pirkėjus į visiškai naują svetainę. Tokios reklamos pranašumai: skelbimai iškart pasirodo paieškos puslapiuose ir galima išbandyti skirtingus raktinius žodžius, taip pat antraštes, kainas ir pardavimo metodus. Taigi pasirinkę šią reklamą ne tik gausite tiesioginį srautą į savo svetainę, bet ir surasite geriausius, daugiausiai konvertuojančius, raktinius žodžius.

Įtvirtinkite savo reputaciją

Žmonės naudoja internetą informacijai rasti. Pateikite šią informaciją nemokamai kitose svetainėse ir pamatysite daugiau srauto ir geresnį paieškos variklio reitingą. Labai svarbu visada įtraukti nuorodą į savo svetainę.

 • Kurkite kokybišką, nemokamą turinį – straipsnius, vaizdo įrašus ar bet kokį kitą turinį, kuris žmonėms bus naudingas. Platinkite tą turinį internetiniuose straipsnių kataloguose ar socialinės žiniasklaidos svetainėse;
 • Į straipsnius ar kitokį turinį įtraukite nuorodą „Siųsti draugui“;
 • Tapkite savo srities ekspertu, aktyviai reikškite savo nuomonę socialiniuose tinkluose, tam tikruose forumuose, kur lankosi Jūsų potencialūs klientai.

Pasinaudokite el. pašto rinkodaros galimybėmis, kad lankytojai taptų pirkėjais

Tai yra vienas iš vertingiausių internetinio verslo išteklių. Jūsų klientai davė jums leidimą siųsti jiems el. laiškus, o tai reiškia, kad:

 • Atsiųsdami elektroninius laiškus apie savo produkciją, jos naujienas ir pan. Jūs suteikiate klientams tai, ko jie nori;
 • Taip su klientais kuriate ilgalaikį santykį;
 • Atsakas yra išmatuojamas 100 procentų;
 • pašto rinkodara yra pigesnė ir efektyvesnė nei reklama spaudoje televizijoje ar radijuje, nes ji labai tikslinga.

Padidinkite savo pajamas įgydami nuolatinius klientus

Viena iš svarbiausių interneto rinkodaros strategijų yra ugdyti kiekvieno kliento lojalumą. Bent 36 procentai žmonių, kurie pirko iš jūsų vieną kartą, pirks dar, jei su jais susisieksite. Iš tiesų, sunkiausia ir brangiausia privilioti klientą pirmą kartą. Norėdami paversti klientus nuolatiniais, pasinaudokite šiomis mažomis gudrybėmis:

 • Siūlykite produktus, kurie papildytų pagrindinį pirkinį. Pavyzdžiui, jeigu žmogus perka batus, pasiūlykite įsigyti ir jų priežiūros priemonių;
 • Pritaikykite nuolaidą kitam apsipirkimui.
 • Po kiekvieno apsipirkimo, paskatinkite sugrįžti.

Visais su interneto svetainių kūrimu susijusiais klausimais kreipkitės į Studiją 4D.

 

Neatidėliokite rytojui. Paskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Jūsų partneris Studija 4D

Kodėl verta turėti internetinę parduotuvę? Nuo ko pradėti? 1

Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D

Elektroninės parduotuvės kūrimas

El parduotuvių kūrimas prasideda nuo kliento pageidavimų, lūkesčių išsiaiškinimo, idėjos aptarimo. Tik tiksliai žinant, ko siekiame, galime maksimaliai išpildyti pageidavimus, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Užsisakykite paslaugą elektroninių parduotuvių kūrimas, Studija 4D specialistai sukurs jums el parduotuvę nuo A iki Z. T.y. sukursime ne tik pačią internetinę parduotuvę, bet ir jai būtinas funkcijas. Užsisakęs paslaugą internetinės parduotuvės kūrimas klientas galės pasirinkti patogiausius prekių pristatymo būdus (per kurjerių tarnybą, paštą ir kt). Mes pasirūpinsime internetinės parduotuvės sistemos susiejimu su atsiskaitymais per banką ar kortelėmis. Paslaugos elektroninės parduotuvės kūrimas užsakovas bus apmokytas kaip pildyti produkciją, administruoti pardavimus, užsakymus.

Jeigu produkcija diegiama tiesiai iš tiekėjo, tuomet ji automatiškai atvaizduojama el parduotuvėje. Telieka reklamuoti internetinę parduotuvę, administruoti užsakymus, pasirūpinti produktais ir tiekėjais.  Žinoma, tam, kad galėtų legaliai prekiauti internete, mokėti mokesčius, verslininkas turi turėti įmonę arba dirbti su individualios veiklos pažyma.

Internetinių parduotuvių kūrimas – mūsų pagrindinė veikla. Dėl jos kreipiasi daug žmonių. Tačiau jiems kyla nemažai klausimų: pavyzdžiui, kaip susikurti internetinę parduotuvę, kokio tipo elektroninę parduotuvę rinktis, kiek kainuoja internetinė parduotuvė ir pan. Ne veltui iš dažniausių google paieškos sistemoje ieškomų frazių yra tokios kaip internetinių parduotuvių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas kaina, elektroninės parduotuvės nuoma, kaip atidaryti elektroninę parduotuvę ir pan. Į visus jums rūpimus klausimus atsakysime čia.

Elektroninės parduotuvės kūrimas šablono būdu ar individualus sprendimas?

E parduotuvė gali būti sukurta pagal iš anksto paruoštą  šabloną arba jai gali būti pritaikyti individualūs sprendimai. Kalbant apie šablonus, jie gali būti tiek dizaino, tiek programavimo. Atvirojo kodo e parduotuvės šaltinio kodas prieinamas visiems ir yra nemokamas. Tokias e parduotuves sukurti greičiau, tačiau jų didžiausi trūkumai – internetinės parduotuvės užsikrovimo greitis, pasikartojantys dizaino sprendimai, sudėtingesnė administravimo aplinka nei uždaro kodo sistemų, taip pat gali atsirasti saugumo spragos jei netinkamai atliekama atviro kodo internetinės parduotuvės priežiūra.

Uždarojo kodo sprendimai sukurti individualiai konkrečiam projektui, jie nėra platinami viešai, tad e parduotuvės šaltinio kodas yra unikalus, neprieinamas pašaliniams asmenims. Šiuo atveju el parduotuvė sukuriama bei pritaikoma pagal konkretaus kliento poreikius verslui. Tad tokia internetinė parduotuvė yra saugesnė, jos valdymas paprastesnis bei nereikės dažnai naujinti.

Elektroninės parduotuvės kūrimas neapsieina be dizaino klausimų aptarimo. Internetinės parduotuvės dizainas gali būti sukurtas pagal šabloną, nupirktas arba geriausias variantas, kurį siūlome – sukurtas specialiai projektui. Į tai svarbu atkreipti dėmesį, nes e parduotuves sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo dizaino.

Individualaus dizaino privalumai:

 • E parduotuvė bus visiškai unikalaus dizaino, deranti su jūsų įmonės prekės ženklu ir atspindinti jūsų verslo poreikius;
 • Internetinė parduotuvė bus draugiška interneto paieškos sistemoms, nes suprogramuoti švarūs dizaino sprendimai veikia daug greičiau, o paieškos sistemos vertina ne tik raktinių skaičių tekste, nuorodas, net ir el. parduotuvės užsikrovimo greitį;
 • Internetinė parduotuvė bus sukurta atsižvelgiant į verslo specifikacijas, todėl ji veiks taip, kad būtų užtikrinta geriausia naudotojo patirtis;
 • Nepamirškime atpažįstamumo, įmonės vardo kūrimo – šie marketingo dalykai labai priklauso nuo e parduotuvės išvaizdos.

Kodėl kartais verta rinktis šabloninį dizainą?

Iš tiesų, kartais šabloninis dizainas bei atviro kodo sprendimai puikiai tinka. Pavyzdžiui, jeigu projekto biudžetas mažas, rekomenduojame startuoti su paprasčiausiu sprendimu – kurti nesudėtingą atviro kodo el parduotuvę, susipazinti su sunkumais prekiaujant internete ir išmokti pamokas neišleidžiant per daug pinigu. Tada, įgijus patirties, vystyti projektą arba net perdaryti jį į uždaro kodo versiją, jei tam yra būtinybė.

Jeigu pasitarę su klientu nusprendžiame rinktis šablonus ir atviro kodo sprendimus, tuomet mes iš gausybės internete randamų šablonų padedame išsirinkti kokybiškiausią, ir jo pagrindu kuriame el parduotuvę.

Atminkite, kad geriausios internetinės parduotuvės nebūtinai yra pačios sudėtingiausios. Geriausios internetinės parduotuvės, nesvarbu ar tai lietuviškos interneto parduotuvės ar internetinės parduotuvės užsienyje savo veiklą pradėjo su pačiais paprasčiausiais sprendimais, o vėliau juos tobulino.

Pagrindiniai šabloninio dizaino trūkumai:

 • Daugelis kitų įmonių (jūsų konkurentų) gali naudoti tą patį šabloną, o tai reiškia, kad jūsų e parduotuvė neišsiskirs iš kitų. Tačiau, kita vertus, šabloninių dizainų yra prikurta daugybė – jie skaičiuojami dešimtimis tūkstančių ir kiekvieną dieną jų atsiranda vis naujų. Tad tikimybė, kad jūsų konkurentai išsirinks tokį pat – itin maža.
 • Tokią e parduotuvę galima labai mažai modifikuoti;
 • Kai kurie šablonai nėra draugiški paieškos sistemoms;
 • Šablonai gali veikti ne visose naršyklėse.

Internetinių parduotuvių kūrimas kaina

internetinių parduotuvių kūrimas kaina
Elektroninės parduotuvės kaina priklauso nuo projekto sudetingumo. Tai apima dizaino sprendimus, turinio valdymo sistemą. Uždaro kodo elektroninės parduotuvės kaina yra didesnė, nes kūrimas yra sudėtingesnis, reikalauja daugiau darbo ją įdiegti.

Kiti veiksniai, nuo kurių priklauso internetinių parduotuvių kūrimo kaina:

Pajungimai su trečiomis šalimis, t.y. bankai, finansiniai tarpininkai, kurjerių tarnybos.

Įvairios skaičiuoklės,

Klientų aptarnavimo bei marketingo moduliai,

Susiejimai su socialine medija ir kt.

Neįmanoma sudaryti konkretaus paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas kainyno, nes kiekvienas mūsų kuriamas projektas yra individualus. Priklausomai nuo pageidaujamos projekto sudėties ir sudėtingumo, mes kiekvieną kartą paskaičiuojame projekto elektroninių parduotuvių kūrimas sąmatą bei  terminus. Apskaičiavimo tvarką galima palyginti su statybomis, kur  skaičiuojama individualių namų statybos sąmata,  priklausanti nuo daugelio faktorių ir niuansų. Kaip orientyras yra pateikiama kaina už kv. metrą.

Mes taip pat visada nurodome orientacinę paslaugos el parduotuvių kūrimas kainą. Ją apskaičiuojame pagal kliento pateiktą projekto aprašymą, kurį galima atsiųsti el pastu info@studija4d.lt arba galime visas detales aptarti telefonu: +37068937799 bei per skype: studija4d. Pastebime, jog dažnas klientas nežino, kaip teisingai aprašyti projektą, kad galėtume įvertinti, nustatyti orientacinę kainą. Todel geriausia paskambinti nuorodytu telefonu, nes tokiu būdu greičiau viską išsiaiškinsime ir galėsime pradėti darbus.

El parduotuvės nuoma

Mūsų teikiama paslauga išperkamoji el parduotuvės nuoma – tai galimybė apmokėti už el parduotuvės kūrimą dalimis per tam tikrą laikotarpį. Internetinę parduotuvę sukuriame iš karto, o klientas už ją sumoka po truputį. el parduotuvių nuoma – puiki išeitis turėti internetinę parduotuvę ir pradėti verslą iš karto neturint reikiamos pinigų sumos.

El parduotuvių nuoma gali reikšti ne tik dalinį apmokėjimą už sukūrimą, bet ir tiesioginę elektroninių parduotuvių nuomą, kai el parduotuvės nuosavybė priklauso jos kūrėjui, o nuomininkas už panaudą moka nustatytą mėnesinį mokestį. Tai ypač tinka pradedantiems verslininkams, kurie nori pasitikrinti tam tikro produkto pardavimo galimybes.

Paslaugos elektroninių parduotuvių nuoma privalumai:

 • Nereikia mokėti už sukūrimo, projektavimo, paruošimo darbus;
 • Nenuskriaudžiate savo biudžeto, nes mokate nedidelį mėnesinį nuomos mokestį;
 • Pasikeitus aplinkybėms, galite bet kada nutraukti nuomą arba pakeisti jos sąlygas;
 • Paslauga internetinės parduotuvės nuoma yra greitesnis sprendimas nei elelktroninės parduotuvės kūrimas.

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai

Paslaugos internetinės parduotuvės kūrimas terminai, kaip ir kaina, priklauso nuo projekto sudėtingumo. Kuo jis bus sudėtingesnis, tuo daugiau darbo valandų prireiks suteikti paslaugą elektroninės parduotuvės kūrimas, tuo ir sąmata bus didesnė. Jei paskaičiuota sąmata jums bus per didelė, visada galima pradėti nuo mažesnės apimties projekto ir jį palaipsniui vystyti. Gavus pirmus pelnus galima vis po truputį investuoti į projekto tobulinimą. Konsultuojame ir patariame kaip pradėti su mažesniu biudžetu, ką būtina sukurti projekto pradžioje, kad vėliau būtų lengviau projektą vystyti.

Internetinės parduotuvės užsienyje

Reikia pasakyti, kad Studija 4D teikia paslaugą internetinės parduotuvės užsienyje. Turime klientų įvairiose šalyse – Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Anglijoje, Švedjoje, Airijoje, Vokietijoe, Amerikoje ir kitur.

Taigi jeigu jums neduoda ramybės klausimai kaip atidaryti elektroninę parduotuvę, kokia paslaugos internetinių parduotuvių kūrimas kaina ir pan., kreipkitės į Studiją 4D. Atsakysime į rūpimus klausimus ir kartu priimsime geriausią sprendimą.

KONTAKTAI
UAB „Ateities centras”
Adresas: Antakalnio g. 62-32,
LT-10300 Vilnius, Lietuva.
Įmonės kodas: 300130018
PVM kodas: LT100001935513
Direktorius Ramūnas Pocius

Lauksime Jūsų skambučių:
Mob.: +370 689 37799
Jūsų laiškų: info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Jūsų virtualus partneris Studija 4D

Internetinių parduotuvių kūrimas, SEO verslui

Internetinių parduotuvių kūrimas, SEO verslui

Internetinių parduotuvių kūrimas. Jeigu senais laikais norėdami susisiekti su norimais žmonėmis turėjome siųsti popierinius laiškus paštu ir ilgai laukti atsakymo, tai dabar galime lengvai susisiekti arba palaikyti ryšį per internetą ar internetinę žiniasklaidą, kuri gali per kelias sekundes suvienyti ir suburti žmones ne tik iš skirtingų miestų ar šalių, bet ir iš skirtingų žemynų. Technologijų plėtra, ypač interneto technologijų išradimas, suteikia mums daugybę patogumų, bet svarbiausia visada yra tai, kad šie technologiniai pasiekimai padeda lengviau sukurti ir plėtoti verslą.

Reikia pasakyti, kad šiais laikais ypač populiarus internetinės prekybos verslas. Elektroninės parduotuvės dygsta lyg grybai po lietaus, tačiau tvirtas pozicijas rinkoje išsikovoja toli gražu ne visos. Norint tai pasiekti reikia kantrybės, profesionalumo, patirties versle ir t.t.

Internetinių parduotuvių kūrimas – Studija 4D paslauga

Internetinių parduotuvių kūrimas – paslauga, kurią įmonė Studija 4D teikia jau daugiau nei 10 metų. Sukursime Jums kokybišką, funkcionalią, šiuolaikiško dizaino internetinę parduotuvę, garantuojančią sėkmingą startą internetinės prekybos versle. Be to, padėsime prižiūrėti bei išpopuliarinti Jūsų elektroninę parduotuvę: diegsime reikiamus naujinimus, tobulinsime, atliksime SEO optimizaciją, konsultuosime iškilus klausimams.

Kalbant apie elektroninės prekybos verslą, nesuklysime pasakę, jog vienos iš populiariausių yra drabužių internetinės parduotuvės. Tokių internetinių parduotuvių kūrimas reikalauja tam tikrų specifinių žinių: koks dizainas tinka drabužių parduotuvei, kokia turi būti svetainės navigacija, kad klientai rastų tai, ko ieško, greitai ir patogiai, kaip išdėstyti prekes, kad jos trauktų pirkėjų akį ir pan. Taigi šį darbą gali atlikti tik profesionalai, išmanantys interneto svetainių kūrimo subtilybes.

Turint galvoje tai, kad internetinės drabužių parduotuvės yra tokios populiarios, trumpai pakalbėsime apie jų privalumus tiek pirkėjams, tiek šių parduotuvių savininkams. Juk bendros informacijos apie tai, kodėl internetinių parduotuvių kūrimas šiais laikais yra toks populiarus, yra daugybė. Tad mes šiame straipsnyje panagrinėsime konkretesnį atvejį, t.y. kas lemia internetinių drabužių parduotuvių populiarumą, kodėl jų yra tiek daug.

Pirmiausia, pardavėjas gali lengvai parduoti bei reklamuoti savo siūlomus drabužius internetu ir tam nereikia didelių investicijų. Be to, internetinės parduotuvės valdymas bei išlaikymas yra kur kas pigesnis nei realios parduotuvės, nes nereikia nuomotis ar pirkti patalpų parduotuvei, prekių sandėliavimui, nereikia samdyti pardavėjų ir pan.

Kalbant apie pirkėjus, jie gali įsigyti norimas prekes net neiškėlę kojos iš namų. Be to, nėra vietos apribojimų, t.y. galite įsigyti prekes iš bet kokios, net tolimiausioje šalyje esančios, internetinės parduotuvės. Tereikia susirasti norimas prekes, pasinaudojant internetinės bankininkystės paslaugomis už jas sumokėti ir laukti siuntinio. Akivaizdu, kad realios, įvietintos, parduotuvės tokios galimybės nesuteikia.

Internetinių parduotuvių kūrimas – SEO

Dar vienas labai svarbus dalykas, be kurio sunku įsivaizduoti sėkmingą bet kokias prekes parduodančios internetinės parduotuvės gyvavimą yra optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Būtent SEO padeda pakelti interneto svetainę į aukštas pozicijas tarp interneto paieškos sistemos rezultatų. O kuo aukštesnė pozicija, tuo svetainė yra labiau pastebima ir į ją užsuka daugiau lakytojų, kurie, tikėtina, įsigys Jūsų siūlomų prekių ar net taps nuolatiniais klientais.

Taip pat galima internetinę parduotuvę reklamuoti siunčiant naujienlaiškius, talpinant reklamą internete, spaudoje ar net televizijoje.

Apibendrinant galima teigti, kad žmonės šiame technologijų amžiuje vis dažniau apsiperka internetu. Todėl nestebina, kad internetinių parduotuvių kūrimas yra tokia populiari paslauga. Juk jeigu norite turėti elektroninę parduotuvę, kažkas turi ją sukurti. Tai – profesionalų darbas. Taigi jeigu Jus domina internetinių parduotuvių kūrimas – kreipkitės į Studijos 4D specialistus, nes mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą.

SEO Paslaugos verslui | Internetinių parduotuvių verslas

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims

Internetinės parduotuvės kūrimas Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ar Suomijoje

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims, kaip veikla, plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Rodos, nė vienas prekybininkas nebeįsivaizduoja parduotuvių gyvavimo už internetinių erdvių. Internetas – vieta, kurioje viskas tampa įmanoma. Internetinė prekyba ne tik palengvina pirkėjų buitį, bet ir kuria konkurencingą erdvę verslui, galimybes plėtotis įvairiai prekybai.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje neseniai išpopuliarėjęs internetinių parduotuvių kūrimas užsienyje vystėsi jau seniau. Ne išimtis ir skandinavijos šalys, kurios pasižymi ne tik aukštu gyvenimo lygiu, apskritai siūloma aukšta kokybe, bet ir ankstyvomis sėkmingomis internetinėmis parduotuvėmis, pavyzdžiui, norvegiškos internetinės parduotuvės Netthandelen.no, HaugenBok.no ėmė veikti dar XX amžiaus pabaigoje!

Dažnai ambicingi verslininkai, prekybininkai žvalgosi, kur dar galėtų plėtoti verslą, tai yra, kuriose šalyse, be gimtosios, prekybą būtų galima sėkmingai vystyti. Viena iš puikių galimybių – skandinavijos šalys: Norvegija, Švedija, Danija ir Suomija. Šios šalys gali pasiūlyti galimybių ne tik mums. Ryžtingi verslininkai šių šalių rinkai gali pasiūlyti dar daugiau.

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims: kodėl verta?

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims gali skambėti kaip iššūkis. Kaip reiktų įsiveržti į tokią konkurencingą rinką? Ar tai įmanoma? Ar būtų įmanoma prekybą vystyti skandinavijos šalyse? Į šiuos klausimus galimas tik vienareikšmis atsakymas – tai padaryti įmanoma ir galima.

Visų pirma, internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims yra aktualus todėl, kad bent viena tikslinė pirkėjų grupė jau yra – tai yra lietuviai. Ne naujiena, kad skandinavijos šalyse gyvena daug emigrantų iš Lietuvos, kurie, jau įleidę šaknis Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ar Suomijoje, kartais net nebesižvalgo į Lietuvoje esančias internetines parduotuves, nes jų gyvenimas sukasi apie tų šalių rinką. Taigi internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims gali būti naudingas, kaip artimas, pažįstamas, lietuviams, gyvenantiems tose šalyse. Antra, skandinavai neretai pabrėžia lietuvių gaminių kokybę, todėl neabejotinai lietuvio internetinė parduotuvė gali atkreipti skandinavijos gyventojo dėmesį, kaip naujas atradimas tarp jau ir taip įprastos skandinavijos šalių prekybos. Lietuviai gali pasiūlyti naujų gūsių, idėjų ir taip patraukti skandinavijos šalių pirkėjus savo internetine prekyba.

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims: kaip tai padaryti?

Nors iš pirmo žvilgsnio internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims gali pasirodyti sunkiai įveikiamas iššūkis, nereikia taip kategoriškai nusiteikti. Visų pirma, internetinę parduotuvę skandinavijos šalims galite sukurti čia, Lietuvoje, kurios kalbą puikiai mokate ir taip galite kontroliuoti kūrimo procesą. Tiesiog reikia rinktis tokią specialistų komandą, kuri galėtų užtikrinti kokybišką internetinės parduotuvės kūrimą ir sėkmingą bendradarbiavimą. Svarbu, kad specialistai suvoktų, į kokią rinką orientuojatės, ką norite pasiekti ir kaip to reiktų pasiekti kitoje šalyje. Žmonės, užsiimsiantys Jūsų internetinės parduotuvės kūrimu, turi išmanyti nuolat besikeičiančias internetinių parduotuvių kūrimo tendencijas, apskritai internetinę prekybą ir jos subtilybes. Svarbu ne tik sukurti internetinę parduotuvę skandinavijos šalims, bet ir padėti jai išeiti į rinką, užtikrinti jos sėkmingą gyvavimą ir vystymąsi.

Kitas kylantis klausimas, kaip tai galima padaryti, jei nėra tiesioginio kontakto tarp užsakovo ir užsakymo vykdytojo? Šiuolaikinės technologijos suteikia įvairias bendravimo galimybes per atstumą. Šiais laikais bendravimas puikiai vystosi internetu (skype, elektroninis paštas), telefonu. Kompetetingi specialistai tikrai galės užtikrinti sėkmingą, efektyvų bendravimą per atstumą, kurio kokybė tikrai nesuprastės dėl to, kad Jūs nesate toje pačioje šalyje.

Nors bendravimas gali vykti netiesiogiai, visas internetinės parduotuvės kūrimas skandinavijos šalims vyksta kaip įprastos internetinės svetainės kūrimas: specialistai padeda kurti internetinės parduotuvės projektą, parenka serverį, siūlo domeną, dizainą, rūpinasi administravimu, valdymu ir kita. Be abejo, internetinių parduotuvių kūrimo skandinavijos šalims atvejis turi ir savų bruožų: svarbu žinoti, kaip veikia elektroninė prekyba Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ar Suomijoje, kad būtų galima orientuotis į visus galimus pirkėjus ir jų poreikius.

Internetinių parduotuvių kūrimas skandinavijos šalims: reklamos ir SEO svarba

Besidomintys internetinių parduotuvių kūrimu žino, kad vien kokybiškas internetinės parduotuvės sukūrimas negali lemti puikių prekybos rezultatų. Būtina pasitelkti reklamą ir marketingo specialistų giriamą ir rekomenduojamą SEO – svetainių optimizavimą paieškų sistemoms. Efektyvi reklama internetinei parduotuvei skandinavijos šalims gali būti socialinių tinklų tokių kaip facebook pasitelkimas. Be to, tęsiant kalbą apie SEO, tai yra vienas populiariausių ir efektyviausių būdų skleisti žinią apie internetinę parduotuvę ir jos siūlomus produktus. SEO apima tiek raktažodžių parinkimą ir jų dažną vartojimą, kuriais galima patraukti pirkėjo dėmesį, tiek operatyvų internetinės parduotuvės veikimą. Svarbu užtikrinti aukštą internetinės parduotuvės poziciją paieškos sistemose, kuri akivaizdžiai skatina atkreipti dėmesį ir apsilankyti internetinėje parduotuvėje. Pirmosios pozicijos tarsi žymi kokybę, populiarumą, svarbą. SEO neabejotinai prisideda prie internetinės sėkmingo parduotuvės veikimo ir  populiarumo.

Taigi internetas leidžia plėsti tarptautinį verslą ir skatina plėsti galimybes. Reikia išdrįsti skverbtis ir į skandinavijos šalių rinkas, kurios gali atverti puikių rezultatų. Tiesiog reikia kreiptis į savo sritį išmanančius specialistus, kurie užtikrins kokybišką darbą ir siekiamus rezultatus, orientuotus į Jūsų norimą pirkėją.

Internetinių parduotuvių kūrimas UK

Internetinių parduotuvių kūrimas UK

Ne paslaptis, kad elektroninių parduotuvių populiarumas auga ne dienomis, o valandomis. Jos dažnai laimi konkurencinėje kovoje su realiomis parduotuvėmis, nes tokiose parduotuvėse galima apsipirkti greičiau, patogiau, neišeinant iš namų.  Todėl pastaraisiais metais vis labiau populiarėjanti paslauga yra internetinių parduotuvių kūrimas UK. Šią tendenciją lemia didelė lietuvių emigracija į Didžiąją Britaniją. Žmonės nori realizuoti savo idėjas, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje tuo metu gyvena. Neretai nuo minties turėti internetinę parduotuvę gyvenant svetur mūsų tautiečius atbaido baimė būti nepastebėtiems didelėje UK internetinių parduotuvių rinkoje, nesuprasti kitos šalies žmonių poreikių ir pan. Taip pat lietuviai baiminasi, jog norėdami turėti savo internetinę parduotuvę turės kreiptis į UK specialistus dėl jos sukūrimo. Jeigu dėl kalbos barjero nepavyks tiksliai paaiškinti, ko noriu, susitarti dėl įvairių su būsima parduotuve susijusių smulkmenų? Tokie ir panašūs klausimai kankina svetur gyvenančius lietuvius svarstant, ar verta pradėti internetinę prekybą UK.

Galime užtikrinti, kad visi šie nuogąstavimai nepagrįsti. Galite kreiptis į šios srities specialistus Lietuvoje nebijodami, kad atstumas Jums sutrukdys sėkmingai bendrauti ir bendradarbiauti. Juk šiame interneto amžiuje dauguma reikalų tvarkomi nuotoliniu būdu. Tereikia turėti kompiuterį ir internetą. Ir Jūs jau galite  pradėti savo verslą. Net ir gyvendamas atokiausiame pasaulio kampelyje internetu galite susisiekti, tvarkyti reikalus su žmonėmis iš viso pasaulio. O ką jau kalbėti apie tokią netolimą šalį kaip UK.

Taigi nenukrypstant nuo mūsų temos apie internetinių parduotuvių kūrimą UK, galime jus paraginti kreiptis į Lietuvos specialistus ir būtent jiems patikėti sukurti jūsų elektroninę parduotuvę. Dėl to, kad neturėsite galimybės matytis ir bendrauti akis į akį, rezultatas tikrai nebus blogesnis. Šiuolaikinės technologijos leidžia sėkmingai perduoti savo idėjas nuotoliniu būdu. Juk daugybė žmonių plėtoja verslą kartu su partneriais, gyvenančiais skirtingose pasaulio šalyse. Ir tai jau nieko nestebina. Pasaulis traukiasi ir šiuolaikinės technologijos prie to labai prisideda.

Internetinių parduotuvių kūrimas UK paslauga

Viena iš mūsų įmonės Studija 4D paslaugų yra internetinių parduotuvių kūrimas UK. Akivaizdu, kad UK rinka daug didesnė negu Lietuvos, todėl ir konkurencija čia žymiai didesnė. Prieš apsisprendžiant turėti internetinę parduotuvę, reikia gerai apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Visa tai žino ir Jums patarti gali tik žmonės, išmanantys elektroninės prekybos tendencijas, ilgus metus dirbantys šioje srityje. Rinkitės Studiją 4D, nes mes turime patirties šioje srityje ir galime Jums padėti.

Reikia pasakyti, kad trečdalį dabartinių mūsų klientų sudaro klientai iš UK. Klientai mus rekomenduoja vieni kitiems. Galime pasidžiaugti, kad tampame vis populiaresni UK. Klientų patogumui dirbame nuotoliniu būdu, projektus deriname skype, el paštu bei telefonu.

Kiekvieno projekto talpinimui individualiai parenkame geriausiai jam tinkantį serverį, patariame kaip nusipirkti ir kaip apsispręsti dėl domeno pasirinkimo, pavadinimo ir pan.

Taip pat padedame Lietuvos gamintojams išeiti į UK rinkas; analizuojame konkurencines sąlygas, ieškome būdų, kaip įsiterpti į rinką ir pan.

Nors kiekvienoje šalyje kuriant verslą, reikia atkreipti dėmesį į vis kitus dalykus (atsižvelgiant į rinkos situaciją), tačiau egzistuoja ir tam tikros bendros taisyklės.

Internetinių parduotuvių SEO – gera reklama UK

Svarbiausias dalykas, kuriuo turi pasirūpinti pradedantieji elektroninės prekybos verslą, yra reklama UK. Anot marketingo specialistų, pats efektyviausias reklamavimosi būdas yra optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). SEO – tai būdas padaryti Jūsų internetinę parduotuvę kuo labiau matoma tarp interneto paieškos sistemų rezultatų, pakelti ją į kuo aukštesnę poziciją tarp paieškos rezultatų. Tai labai padidina galimybę būti pastebėtiems, pritraukti klientų. Juk žmonės, ieškodami prekių ar paslaugių, dažniausiai peržiūri tik keletą aukščiausiai esančių paieškos rezultatų. Tik kantriausieji nepatingi kapstytis giliau. O, kaip žinia, nekantrieji sudaro daugumą, todėl į juos ir turėtumėte orientuotis.

Be to, aukšta pozicija paieškos sistemose didina internetinės parduotuvės prestižą ir žmonių pasitikėjimą. Jeigu jau ši internetinė parduotuvė yra paieškos sistemos viršuje, reiškia, kad ji tikrai gera ir patikima, o jos siūlomos prekės – kokybiškos. Būtent taip galvoja dauguma žmonių.

SEO naudingas ir viešųjų ryšių prasme. Įsivaizduokite, jeigu internete yra neigiamų komentarų apie Jūsų internetinę parduotuvę. Tokiu atveju SEO gali labai padėti nustumti blogus komentarus žemyn, o pozityvią informaciją pakelti į viršų.

Dar vienas SEO privalumas yra mažesnė nei kitų reklamos būdų kaina. Galima teigti, jog SEO – maksimalūs rezultatai už minimalią kainą.

Projektams, kurie yra  orientuoti į konkrečią rinką, Studija 4D specialistai  gali nustatyti  tikslinę parduotuvės klientų auditoriją, parinkti raktines frazes, optimizuoti elektroninę parduotuvę pagal kliento tipą.

Apibendrinant galima teigti, kad nesvarbu, kur gyvenate, elektroninį verslą galite vystyti visur. Jeigu planuojate jį pradėti, susisiekite su mumis ir kartu pasieksime puikius rezultatus.

Magento sistema