Verslo valdymo sistemos VVS ir jų rūšys

Verslo valdymo sistemos VVS ir jų rūšys

Verslo Valdymo Sistemos (VVS)

Ar galite įsivaizduoti, jog visus Jūsų įmonės procesus galėtų valdyti ne galybė aplikacijų ir programinių įrankių, o viena verslo valdymo sistema? Kadangi pasaulinis konkurencingumas sparčiai auga, o greitas sprendimų priėmimas yra neatsiejama sėkmingo verslo sąlyga, verslo valdymo sistemos yra tarsi stebukladarės, kurios padeda realiu laiku stebėti įmonėse vykstančius procesus, sklandžiai juos valdyti bei kontroliuoti. Ar tai neatrodo tarsi sėkmingo verslo formulė? Mes manome, jog tai yra labai veiksmingas ir efektyvus įrankis padėsiantis užauginti Jūsų verslui sparnus. Taigi būkite pasiruošę, kadangi verslo valdymo sistemų programavimas, tarsi galinga jėga, sėkmingai žengia į rinką ir greitai taps neatsiejama Jūsų verslo valdymo dalis.

Verslo Valdymo Sistema – kas tai?

Paprastesniais žodžiais tariant, verslo valdymo sistemos (VVS) tai tam tikros programinės įrangos, kurių paskirtis optimizuoti įmonės veiklą ir taip užtikrinti sklandų ir paprastą Jūsų verslo valdymą, kuris nereikalaus galybės skirtingų aplikacijų, o taupys Jūsų bei Jūsų darbuotojų laiko ir energijos sąnaudas. Verslo valdymo sistemos tai tarsi stebuklingas raktas į darnų, kompiuterizuotą įmonės valdymą ir visus įmonės procesus, kurie yra neatsiejami nuo sėkmingo Jūsų įmonės portreto. Verslo valdymo sistemos skirtos visus įmonės valdymo veiksnius įgyvendinti vienos programinės įrangos  pagalba ir taip palengvinti  įmonės gyvavimą bei sėkmingą jos veiklą. Gamyba, prekyba, apskaita, ryšiai su klientais, sandoriai, žinių, projektų, kokybės ar personalo valdymui dabar nėra reikalingi skirtingi programavimo įrankiai ar aplikacijos, tam užtenka turėti verslo valdymo sistemą, kuri pasirūpins vieningu Jūsų įmonės kopimu į Olimpo kalno viršūnę. Patikėkite verslo valdymas dar niekada nebuvo toks paprasta ir efektyvus!

Verslo Valdymo Sistemos – kokios jos gali būti?

Verslo valdymo sistema gali būti skirtingų rūšių ir turėti skirtingas misijas šioje žemėje, todėl jos yra suskirstytos į dvi kategorijas. Tai universalios ir specializuotos verslo valdymo sistemos.  Verslo valdymo sistemos pasirinkimas priklauso nuo to, kokios programinės įrangos reikia Jūsų įmonei. Atlikus tikslingą ir išsamią  savo įmonės veiklos analizę galėsite daryti išvadas, kokios verslo valdymo sistemos Jums reikia tam, kad būtų sukurtos visos sąlygos sėkmingai Jūsų verslo plėtrai bei įmonės konkurencingumui. Taigi trumpai tariant, universalios verslo valdymo sistemos tai moduliniai programų kompleksai, kurie optimizuoja įmonės valdymą ir dėka tų modulių įvairovės viena ir ta pati sistema gali būti naudojama įvairių sričių įmonėse. Jos gali būti naudojamos ir paslaugas teikiančiose, ir gamybinėse, ir prekybinėse ar kitose įmonėse. Įsigydama verslo valdymo sistemą kiekviena įmonė ją susikomplektuoja priklausomai nuo to kokią veiklą vykdo ir kokie yra naudojami verslo procesai. Kalbant apie specializuotas verslo valdymo sistemas galime iš karto daryti išvadą, jog viena tam tikra verslo valdymo sistema gali būti naudojama tik tam tikros srities įmonėse. Tai gali būti finansų ir draudimo įmonės, medicinos ir farmacijos, energetikos ir komunalinės įmonės, kompiuteriai ir IT, pramonė, gamyba, reklama, leidyba, ryšiai internetas, paslaugas teikiančios įmonės ir t.t. Šiuo atveju viskas labai paprasta ir aišku: universalios verslo valdymo sistemos yra didelės ir orientuotos į įvairių sričių įmonės, o specializuotos verslo valdymo sistemos turi atitinkamus modulius, kurie yra sukurti valdyti tik tam tikrų, skirtingų sričių įmones.

Verslo Valdymo Sistemos ir jų nauda įmonei

Pagrindinis veiksnys kodėl verslo valdymų sistemų programavimas yra toks dažnas svečias kalbant apie sėkmingą įmonės veiklą ir jos valdymą, tai minėtų verslo valdymo sistemų teikiama nauda įmonei. O ji išties didžiulė. Tikriausiai nė neverta paminėti to, kad Jums nebereikės kovoti su galybe aplikacijų ir įrankių, kurie buvo reikalingi norint užtikrinti visus įmonės valdymo procesus, o ką jau kalbėti apie verslo valdymo sistemų suteikiamą galimybę tinkamai įvertinti įmonės situaciją, priimti tinkamus sprendimus ir visa tai atlikti neįtikėtinai greitai. Be sprendimų greičio, kas šiuolaikiniame pasaulyje yra viena esminių sėkmingo verslo sąlygų, verslo valdymo sistemos apsaugo nuo galimų klaidų, kurios dažnai pasitaiko įmonėse dėl žmogiškojo faktoriaus. Verslo valdymo sistema taip pat sutaupo daugybę darbuotojų darbo valandų, optimizuoja darbo procesus, apsaugo nuo informacijos praradimo, užtikrina optimalią vidinę komunikaciją ir darbo kontrolę, pateikia automatines ataskaitas, kaupia duomenis vieningoje duomenų bazėje, pasižymi patogia ir vieninga dokumentų sistema ir kt. Kalbant apie verslo valdymo sistemų privalumus bei teikiamą naudą įmonėms galima kalbėti ir kalbėti, tačiau prieš įsigyjant verslo valdymo sistemą reikėtų pasikliauti specialistais, kurie suteiktų Jums pakankamai informacijos apie tai kokios verslo valdymo sistemos reikia Jūsų verslui ir sėkmingam Jūsų įmonės augimui. Kiekviena įmonė yra individuali ir turi skirtingas sėkmingo verslo vizijas, tačiau neabejotinai verslo valdymo sistemos gali įnešti didelį indėlį į Jūsų verslo plėtrą bei konkurencingumą ir padėti sėkmingai vykdyti bei optimizuoti visus įmonės veiklos procesus.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1

Verslo valdymo sistemos gamybai

Verslo valdymo sistemos gamybai

Verslo valdymo sistema (VVS) (angl. ERP – Enterprise Resource Planning) – programinė įranga, skirta kompiuterizuoti įmonės valdymą. Verslo valdymo sistemos gamybai.

Pristatome UAB „Ateities centras” sukurtą programą, Verslo valdymo sistemos gamybinėms įmonėms pardavimų procesų automatizavimui ir pardavėjų (partnerių) plėtrai, kontrolei.

Programa AC GAMYBA

AC GAMYBA programos aprašymas

Žingsnis po žingsnio pasirenkami norimi produkto parametrai ir komplektuojamosios dalys. Žingsniai susieti loginiais ryšiais, vienas nuo kito priklausomi. Kiekviename žingsnyje matomos pasirinkimų kainos (pvz., matoma kiekviena produkto parametro kaina). Baigus komplektaciją suformuojamas Word dokumentas – pasiūlymas klientui (Galutinio produkto komplektacija ir kiekvienos produkto sudedamosios dalies kainos). Gavus užsakymo patvirtinimą generuojamas užsakymo lapas ir konvertuojamas paleidimui į gamybą PDF formatu.

 1. Galimybė kiekvienam autorizuotam naudotojui nustatyti po du kainų lygius – didmeninį ir mažmeninį. Naudotojų skaičius neribojamas.
 2. Galimybė skaičiuoklėje bazinę kainą padidinti procentine išraiška skirtingoms klientų grupėms.
 3. Klientų grupes gali kurti ar redaguoti tik administratorius ir priskirti klientus prie vienos ar kitos grupės. Grupių ir klientų skaičius neribojamas.
 4. Klientus registruoja taip pat administratorius ir suteikia jiems prisijungimo kodą, kurį pats sugalvoja.
 5. Klientai patys registruotis negali, gali tik prisijungti kai gauna prisijungimus iš administratoriaus.

Programos pagalba galima:

 1. Skaičiuoti produkto kainą
 2. Suformuoti pasiūlymą klientui (PDF dokumentas)
 3. Paleisti užsakymą į gamybą (PDF dokumentas)
 4. Galimybė redaguoti jau paruoštus ir sistemoje išsaugotus pasiūlymus.
 5. Automatiškai išversti užsakymą į lietuvių k. ir paleisti į gamybą.
 6. Registruotas klientas, suskaičiavęs kainą ir suformavęs pasiūlymą klientui turi tokius pasirinkimus:
  1. Prašymas peržiūrėti (jam priskirtas įmonės vadybininkas gauna el.laišką su nuoroda peržiūrėti ir patikrinti konkretų skaičiavimą);
  2. Patvirtinti gamybai (jam priskirtas įmonės vadybininkas gauna el.laišką su patvirtinimu gaminti konkretų užsakymą).

Programa turi tris kalbos versijas: lietuvių, anglų ir rusų. Valiuta – eurai.

Programa pritaikyta dideliam naudotojų skaičiui, atitinka aukštus saugumo reikalavimus.

Programą galime pritaikyti individualiems Jūsų įmonės poreikiams.

Programavimo paslaugos – plačiau.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1