Facebook paskyrų administravimas. Jeigu norite, kad Jūsų elektroninė parduotuvė sulauktų daugiau žmonių dėmesio, reikia juos sudominti savo produkcija ar paslaugomis. Jas patraukliai aprašyti, reklamuoti. Kuo Jūsų skelbiamas turinys bus skaitomesnis, tuo didesnė tikimybė pritraukti klientus. O klientai – tai pajamos. Taigi kokybiškas facebook paskyrų administravimas susijęs su  įmonės pelnu.

Svarbus ne tik skelbiamo turinio (postų, straipsnių) kiekis, bet ir jų kokybė. Informacija turi būti aktuali vartotojams, aiški, konkreti, interaktyvi bei nenuobodi. Be to, žmonėms labai patinka įvairūs konkursai, kurių metu, įvykdžius tam tikras sąlygas,  galima laimėti prizų. Konkursų dėka didesnis vartotojų ratas sužino apie įmonę, jos produkciją.

Nepamirškime sekėjų (follower‘ių) svarbos. Jie dalinasi Jūsų skelbiamu turiniu ir tokiu būdu populiariną prekės ženklą. Tačiau svarbu, kad savo sekėjų ratą kurti iš žmonių, kurie iš tiesų domisi Jūsų įmonės paslaugomis, t.y. sukurti tikslinę auditoriją. Tik tokie sekėjai bus naudingi, nes pagal facebook algoritmą konkrečiam žmogui naujienų juostoje pirmiausia rodoma jį dominanti informacija. Todėl didžiausia tikimybė, kad Jūsų skelbiamos naujienos pasieks tik tikslinę sekėjų grupę. Atsitiktiniams sekėjams ji net nebus parodyta.

Neužtenka vien tik suburti sekėjų ratą, reikia su jais bendrauti. Pavyzdžiui, jeigu žmogus parašo komentarą po paskelbta žinute – nesvarbu ar jis teigiamas, ar neigiamas – būtina į ją atsakyti. Kitaip klausiantieji pasijus ignoruojami ir nepasitikės jumis.

Reikia pasakyti, jog dažnai daroma klaida, kad įmonės socialinio tinklo paskyroje skelbiamose žinutėse ar straipsniuose stengiamasi labai tiesmukai parduoti. Žmones tai erzina. Socialinių tinklų specialistai naudoja taisyklę 80/20, pagal kurią tik 20% komunikacijos turinio yra skirta tiesioginiam pardavimui. 80% turinio turi būti skirta jūsų auditorijos problemoms, susijusioms su jūsų įmone, spręsti.

Norite atgaivinti įmonės facebook paskyrą, pagyvinti ją naujais pranešimais? Kreipkitės į mus – Studiją 4D, nes mes siūlome facebook paskyrų administravimo paslaugą.

Siūlome šiuos paslaugų paketus:

Planas 1

  1. 2 straipsnių per mėnesį parašymas bei įkėlimas;
  2. 2-3 postų per dieną įkėlimas;
  3. Sekėjų grupių kūrimas ir pritraukimas;
  4. Lankytojų nukreipimas (t.y. trumpos informacijos apie įmonę suteikimas).

Planas 2

  1. 3 straipsnių per mėnesį parašymas bei įkėlimas;
  2. 3-5 postų per dieną įkėlimas;
  3. Sekėjų grupių kūrimas ir pritraukimas;
  4. Lankytojų nukreipimas (t.y. trumpos informacijos apie įmonę suteikimas).

Kainos aptariamos individualiai.

Kurkime jūsų įmonės sėkmės istoriją kartu!

error: