Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas (1 dalis). Išmanieji laikrodžiai nesulaukė tokio didžiulio pasisekimo, kokio tikėtasi, kai jie pirmą kartą pateko į rinką. Tačiau jie vis dėlto sulaukė nemažo žmonių susidomėjimo, nes yra labai naudingi bei stilingi. Žinoma, norint kuo geriau išnaudoti „smartwatch” galimybes, reikia žinoti geriausias programas, skirtas šiiems įrenginiams.

Šio straipsnio tema – išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas. Jame papasakosime apie populiariausias išmaniesiems laikrodžiams skirtas Android programėles 2017 metais.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija IFTTT

IFTTT platforma suteikia papildomą funkcionalumo lygį visiems įrenginiams, įskaitant Android Wear išmaniuosius laikrodžius. Jei dar nesate susipažinę su IFTTT, dabar yra pats laikas tai padaryti. Viena iš Android Wear laikrodžio funkcijų yra gauti pranešimus apie dabartinį jūsų telefono baterijos įkrovimo procentą. Jei esate užsiėmęs darbe ir pastebėjote, kad telefono baterija yra beveik išsikrovusi, galite prijungti telefoną krautis ir stebėti jo įkrovimą savo išmaniojo laikrodžio ekrane. Su IFTTT galimybės yra beveik neribotos. Panašiai kaip anksčiau pateiktame pavyzdyje, kai jūsų telefono baterija yra arti išsikrovimo, galite gauti pranešimą apie tai savo laikrodyje. Socialinės žiniasklaidos mėgėjai gali nustatyti išmanųjį laikrodį, kad būtų įspėti, kai kas nors juos pažymi Facebook įraše. Sporto gerbėjai gali nustatyti, kad gautų žinutes, informuojančias apie galutinius mėgstamų komandų rungtynių rezultatus vos tik joms pasibaigus. Kitas puikus dalykas, susijęs su IFTTT, yra tai, jog galite prisijungti bei suaktyvinti savo išmaniuosius namų įrenginius pagal Jūsų buvimo vietą. Pavyzdžiui, jei vakarais einate pasivaikščioti, IFTTT programėlės dėka galite nustatyti išmanųjį laikrodį, kad kai tam tikru spinduliu priartėsite prie namų, juose automatiškai įsijuntų šviesos.

Taigi IFTTT mobiliosios programėlės pavyzdys įrodo, jog išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas padaro mūsų gyvenimą įdomesnį, žaismingesnį bei patogesnį.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Lifesum

Lifesum programa yra tarsi Jūsų asmeninis sveikatos ir gyvenimo būdo vadovas, tik šiuo atveju ant riešo. Nepriklausomai nuo jūsų gyvenimo būdo bei tikslų – numesti svorio, užsiauginti raumenis, valgyti sveikiau ir t.t. – Lifesum gali padėti visa tai pasiekti. Pagrindinė programos funkcija yra galimybė stebėti Jūsų valgomą maistą ir fizinį aktyvumą. Įvedus atskirus maisto produktus, programa juos pažymi raide nuo A iki E. Jei maisto produktas įvertinamas A raide, reiškia, kad jis yra pakankamai sveikas, tinkamas vartoti. Jei jis gauna E įvertinamą, tai reiškia, kad tokiame maisto produkte yra didelis kiekis sočiųjų riebalų, kalorijų, cukraus ar natrio (arba visų keturių).

Lifesum taip pat yra puikus motyvacijos palaikytojas, kuris suteikia Jums įkvepiančių patarimų, padėsiančių tęsti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą. Be to, ši programėlė suderinama su įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis, todėl galėsite susisiekti su draugais, pasidalinti savo pasiekimais, sulaukti paskatinimų ir pan.

Lifesum programa yra nemokama, bet yra ir papildomų versijų, kurios leidžia sinchronizuoti ją su kitomis fitneso programomis, įskaitant Runkeeper, FitBit, Jawbone ir Moves. Be to, mokamos programėlės versijos suteikia Jums daugiau išsamios informacijos apie mitybą, specializuotas dietas bei kitus panašius dalykus.
Tačiau Lifesum programėlė nėra tobula. Atsirado žmonių, kurie skundėsi, jog kai kurių maisto produktų maistingųjų medžiagų duomenys yra neteisingi. Tačiau galime garantuoti, kad duomenys, kuriuos patikrina Lifesum (ir kurie pažymėti mūsų logotipu) paprastai yra teisingi.

Apibendrinant , Lifesum yra viena iš geriausių rinkoje esančių fitneso ir maisto produktų stebėjimo priemonių. Ją turėtų įsidiegti visi Android išmaniųjų laikrodžių turėtojai.
Domina išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas? Jeigu taip, kreipkitės į mus – Studiją 4D. Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas mūsų įmonės specialistams nėra naujiena. Turime pakankamai žinių, patirties bei įgūdžių, todėl garantuojame aukščiausią kokybę.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacijų kūrimas

Išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas (2 dalis)

Tęsiame pirmojoje straipsnio dalyje pradėtą populiariausių 2017 metais išmaniesiems laikrodžiams skirtų mobiliųjų programėlių apžvalgą.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Shazam

Jau daugelį metų Shazam programėlė yra puiki priemonė, padedanti susipažinti su naujomis dainomis arba sužinoti, kas yra Jūsų mėgstamos dainos atlikėjas. Programėlė yra pakankamai paprasta, ją lengva naudoti. Sujungę Shazam aplikaciją su mikrofonu galėsite lengvai sužinoti, kas atlieka bet kurią dainą, kurią tuo metu girdite. Be to, kadangi programa sinchronizuojama su telefono versija, kai abu prietaisai yra sujungti, visi duomenys iš Jūsų išmaniojo laikrodžio bus perkelti į mobilųjį telefoną. Tačiau yra vienas įspėjimas. Jūsų telefone turi veikti Bluetooth funkcija. Paprastai tai nėra problema, nes dažniausiai turite mobilųjį telefoną su savimi, bet jeigu jį pamiršote ir neturite galimybės įjungti Bluetooth, Shazam aplikacija Jūsų laikrodyje neveiks. Vis dėlto, programa yra itin patogi, ypač jei vairuojate ir girdite dainą, apie kurią norite sužinoti daugiau. Taigi tokių išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas – duoklė melomanams.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija PixtoCam

Jei Jums patinka fotografuoti telefonu, tada privalote turėti Android Wear PixtoCam programėlę. Pagalvokite apie mobiliąją aplikaciją kaip nuotolinę vaizdo kamerą bei telefono kameros valdiklį, leidžiantį pamatyti, ką Jūsų telefono kamera mato išmaniojo laikrodžio ekrane. Ši programėlė yra mokama, tačiau ji tikrai verta savo kainos. Ji gali būti naudinga daugelyje situacijų. Pavyzdžiui, jei naudojate savo telefono fotoaparatą ir laikmatį, norėdami padaryti draugų kompanijos nuotrauką, galite prieš fotografuodami peržiūrėti vaizdą išmaniojo laikrodžio ekrane, kad įsitikintumėte būsimos nuotraukos kokybe. Peržiūros programa suteikia galimybę peržiūrėti nuotraukas realiuoju laiku, o daugumoje telefonų veikia ir filmų įrašymo režimu.

Tai taip pat labai naudinga, kai Jūsų telefonas yra nepatogioje padėtyje. Pavyzdžiui, jei norite fotografuoti padėję telefoną ant žemės, galite naudoti PixtoCam, kad įsitikintumėte, ar fotografavimo kampas yra tinkamas patys neguldami ant žemės. Tai pamatysite išmaniajame laikrodyje. PixtoCam lengva paleisti. Tiesiog naudokite balso komandą „pradėti vaizdo ieškiklį”, kad ją atidarytumėte. Tuomet beveik kiekvieną savo mobiliojo telefono funkciją galėsite valdyti per smartwatch – išmanųjį laikrodį. Galite perjungti iš galinės į priekinę kamerą ir atvirkščiai, įjungti arba išjungti blykstę. Galite padidinti ar sumažinti, nustatyti telefono kameros laikmatį. Netgi galite ją naudoti, kad įjungtumėte telefono žibintuvėlio funkciją. Nesvarbu, ar esate pradedantis fotografas, ar profesionalas, PixtoCam programėlė yra puikus įrankis, padedantis kuo geriau išnaudoti telefono kamerą.

Išmaniųjų laikrodžių aplikacija Stocard

Jeigu dažnai apsipirkinėjate, tikėtina, jog turite daugybę įvairių parduotuvių lojalumo kortelių. Tokios lojalumo programos yra sveikintinos bei naudingos pirkėjams, tačiau tikriausiai visi sutiksite, kad nepatogu kiekvieną kartą apsilankius tam tikroje parduotuvėje prie kasos piniginėje ieškoti reikiamos lojalumo kortelės. Būtent todėl sukurta Stocard mobilioji aplikacija. Ji saugo visas lojalumo korteles Jūsų išmaniajame telefone bei leidžia jas panaudoti tiesiai iš telefono. Parduotuvės kasininkas tiesiog nuskenuoja kortelės brūkšninį kodą iš laikrodžio ekrano. Stocard yra pritaikyta įvairių parduotuvių lojalumo programoms. Naujausia programos versija taip pat leidžia patikrinti kiekvienos Jūsų lojalumo kortelės likutį. Tad jeigu esate apsipirkinėti mėgstantis žmogus, Stocard mobilioji programėlė išmaniesiems laikrodžiams Jums bus tikrai naudinga. Taigi išvardijome bei apibūdinome populiariausias mobiliąsias aplikacijas 2017 metais. Visos jos yra skirtingos, tačiau vienodai naudingos skirtingo gyvenimo būdo, pomėgių žmonėms.

Jeigu ieškote įmonės, kurioje dirbantiems žmonėms išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas nebūtų naujiena, kurie turi daug patirties šioje srityje, rinkitės Studiją 4D. Mums patikėtas išmaniųjų laikrodžių programėlių (aplikacijų) kūrimas – paslauga, kuria tikrai nenusivilsite.