Ką parduoti internetu? Populiariausi produktai ir daiktai, kuriuos galima parduoti internetu 2023 m.

Norite ir planuojate turėti elektroninę parduotuvę, tačiau nežinote, kuo prekiauti? Svarstote, kas šiuo metu populiariausia ir paklausiausia? Būtent tai šiame straipsnyje ir atskleisime.

Iš tiesų, norint sėkmingai prekiauti internete, reikia didelės paklausos produktų, kuriuos norite parduoti ir įgūdžių juos parduoti. Nuolatos mokotės, tyrinėjate ir ruošiatės sėkmei? Tačiau populiarių parduodamų produktų paieška gali būti iššūkis. Taigi, kaip rasti, kas 2023 m. populiariausia ir sutrauks daugiausiai pirkėjų?

Kaip rasti, ką parduoti internetu?

 • Pirmiausia sugalvokite idėjas, atsižvelgiant į konkrečias produktų, kuriuos norėtumėte pardavinėti, sritis.
 • Tyrinėkite idėjas „Google Trends“ ir socialinės žiniasklaidos platformose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ir „Pinterest“.
 • Raskite rinkos duomenis, kad sužinotumėte, ar jus dominančių produktų pardavimai auga.
 • Raskite mažos konkurencijos nišas augančiose pramonės šakose.
 • Surinkite tokius duomenis kaip „Amazon“ ir „eBay“ pardavimai, paieškos apimtis, raktinių žodžių sunkumas ir kt.
 • Palyginkite savo idėjas su faktiniais duomenimis

Kokios prekės populiariausios?

Elektrinių įrankių priedai

Ieškote populiaraus produkto, kurį galėtumėte parduoti namų tobulinimo pramonėje? Elektrinių įrankių priedų pardavimai auga visame pasaulyje.

Remiantis tyrimų duomenimis, terminas „elektrinių įrankių priedai“ sulaukia 27 100 paieškų per mėnesį, o tokios subkategorijos kaip „įrankių priedai“ sulaukia dar 1 300 paieškų per mėnesį, o „įrankių dėžės priedai“ – 1 900 paieškų per mėnesį.

Galite parduoti tokius elektrinių įrankių priedus kaip elektriniai grąžtai, diskiniai pjūklai, poliruokliai ir kt.

Žaislai šunims

Antroje vietoje populiariausių produktų sąraše šiuo metu yra šunų žaislai.  2021 m. pirmąjį pusmetį pasaulinė žaislų gyvūnams rinka sparčiai išaugo. Tai gali būti įvairūs mokomieji žaislai: kramtomi žaislai, kimšti pliušiniai žaislai, įvairius garsus leidžiantys žaislai.

Norėdami turėti platesnį prekių asortimentą, galite prekiauti žaislais ne vien tik šunims, bet ir kitiems gyvūnėliams, pavyzdžiui, katėms. Taip pat galima turėti skanėstų gyvūnams kategoriją, kurią sudaryti įvairūs skanukai, vitaminai augintiniams ir pan.

Laikrodžių aksesuarai

Laikrodžių priedai yra vienas iš tų madingų prekių, kurių pelno marža yra pastovi. Pardavimai kai kuriais metais būna mažesni, kai kuriais – didesni, tačiau žmonės dažniausiai ieško laikrodžių priedų ištisus metus. Rinka taip pat didžiulė – 2022 m. jos apimtis siekė 335 mlrd.

Kalbant apie raktinius žodžius, kas mėnesį atliekama apie 5 400 paieškų pagal frazę „laikrodžių priedai“. Žmonės taip pat ieško susijusių frazių, tokių kaip „Apple laikrodžių apyrankės“ ir „laikrodžio stovas“, kurios sulaukia atitinkamai 450 00 ir 14 800 paieškų per mėnesį.

Galima suskirstyti laikrodžių aksesuarus į segmentus pagal laikrodžių tipą („Apple“, „Samsung“, „Garmin“ ir kt.) ir tokiu būdu padidinti pardavimus.

Šioje kategorijoje galima prekiauti:

 • Laikrodžių remonto rinkiniais;
 • Kelioniniais laikrodžių dėklais;
 • Laikrodžių suktukais ir pan.

LED šviestuvai

LED šviestuvai išpopuliarėjo, nes jie yra daug efektyvesni nei alternatyvūs apšvietimo variantai. Yra daugybė skirtingų gaminių: nuo saulės energija varomų žibintų iki vaikiškų, jaukių lempučių ir LED šviesos juostelių.

Nors yra daug produktų pasirinkimų ir daugybė prekių ženklų, parduodančių įvairius LED apšvietimo variantus, vis tiek galite išsikovoti vietą rinkoje. Investuokite kurdami unikalų prekės ženklą ir rinkodarą, kuri skiriasi nuo kitų, kad išsiskirtumėte iš minios.

Vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės yra vienas iš populiariausių internetinių produktų, kurių pelno marža yra nuolat didelė. Pasaulinė vestuvinių drabužių rinka taip pat yra didžiulė ir iki 2026 m. turėtų siekti 69,9 mlrd.

Terminas „vestuvinės suknelės“ per mėnesį sulaukia 2,24 mln. paieškų, patvirtinančių šio populiaraus produkto reklamą.

Galima prekiauti įvairiomis vestuvinėmis suknelėmis (skirtomis ne tik nuotakoms):

 • Vestuvinės suknelės svečiams – 1,5 mln paieškų per mėnesį);
 • Plius dydžio vestuvinės suknelės – 165,000 paieškų per mėnesį (nes praktika rodo, kad rasti stilingą vestuvinę suknelę apvalesnių formų moterims yra didelis iššūkis);
 • Juodos vestuvinės suknelės – 246,000 paieškų per mėnesį;
 • Paplūdimio vestuvinės suknelės – 135,000 paieškų per mėnesį;
 • Ilgarankovės vestuvinės suknelės – 135,000 paieškų per mėnesį.

Viena iš galimybių yra prekiauti įvairių  stilių vestuvinėmis suknelėmis specialioje parduotuvėje arba produktų kolekcijoje platesnėje vestuvinių drabužių parduotuvėje. Pavyzdžiui, galite parduoti vestuvinius kvietimus, pusiau oficialius vestuvinius drabužius, aksesuarus ir kt. Priklausomai nuo to, kaip pozicionuojate savo prekės ženklą, gali būti galimybė plėstis į susijusias produktų vertikales, pvz., papuošalus.