Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms

Dabar, kai išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių vartotojų skaičius auga ne dienomis, o valandomis, neišvengiamai didėja šiems mobiliesiems įrenginiams skirtų programėlių  poreikis. Todėl sparčiai populiarėjanti paslauga  – Mobiliųjų programėlių kūrimas (mobilių aplikacijų kūrimas) įvarių platformų išmaniems telefonams ir planšetėms. Jeigu norite gauti kokybiškas mobiliųjų programėlių kūrimo paslaugas, turėtumėte kreiptis į Studijos 4 D specialistus. Galime pasigirti ilgamete darbo šioje srityje patirtimi ir puikiais klientų atsiliepimais. Mums svarbiausia – kokybė ir patenkinti klientai.

Kas yra mobiliosios programėlės?

Pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra tos mobiliosios programėlės? Mobilioji programėlė (mobilioji aplikacija) dar vadinama apps’u – išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei kitiems mobiliesiems įrenginiams skirta  taikomoji programinė įranga. Jos yra platinamos specialiose programėlių platinimo platformose, valdomose  mobiliųjų operacinių sistemų savininkų, tokių kaip  Google Play,  BlackBerry World,  Apple App Store ir  kt. Vienos mobiliosios programėlės yra nemokamos, o kitos – mokamos. Dažniausiai tokios programėlės yra parsisiunčiamos iš specialios platformos tiesiai į mobilųjį telefoną arba planšetę, o kartais jas galima parsisiųsti į stacionarų arba nešiojamąjį kompiuterį. Žinomiausios ir daugiausiai sėkmės sulaukusios mobiliosios programėlės yra Messanger, Spotify, Uber, WhatsApp, Yelp ir pan.

Iš tiesų, mobiliosios aplikacijos yra plačiai naudojamos ne tik smulkiųjų, bet ir stambiųjų kompanijų veikloje. Anot marketingo specialistų, dabar galima pastebėti didėjantį Lietuvos įmonių susidomėjimą mobiliųjų  aplikacijų kūrimu. Jų kuriama vis daugiau. Verslininkai pastebi ir pripažįsta mobiliųjų programėlių teikiamą naudą. Jas naudojant galima į mobilią erdvę perkelti visą interneto svetainės turinį. Taip pat – tam skirtoje programėlėje pristatyti savo siūlomas prekes ar paslaugas.

Pasitelkiant mobiliąsias aplikacijas tam tikros jas naudojančios įmonės klientai gali būti pasiekiami daug paprasčiau, patogiau, galima su jais bendrauti interaktyviai, informuoti apie specialius pasiūlymas, akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus ar kt.

Mobilioji aplikacija padeda susisiekti su klientais

Pakalbėkime apie konkrečią situaciją, kurioje mobilioji aplikacija padėjo susisiekti su klientais itin operatyviai. Įsivaizduokite, kad Jūs esate populiaraus restorano administratorius. Jūsų restorane šiandien užsakyti kelių stambių tarptautinių kompanijų atstovų verslo pietūs, kuriems rezervuoti keli staliukai patogiausioje vietoje, tačiau netikėtai verslo pietūs yra atšaukiami. Naudodami mobiliąją programėlę ją atsisiuntusiems lankytojams galite pranešti apie laisvas vietas ir taip sulaukti naujų svečių.

Tiesą sakant, net ir su verslu nesusiję žmonės susiduria su mobiliosiomis propgramėlėmis kasdieniame gyvenime. Vienos programėlės leidžia greitai ir paprastai atlikti tam tikras užduotis, kitos skirtos palengvinti komunikaciją, dar kitos skirtos sukurtos tiesiog smagiam laisvalaikio praleidimui (įvairūs žaidimai ir pan.)

Kalbant apie mobiliųjų aplikacijų kūrimą, šis darbas susideda iš dviejų svarbių komponenetų: techninės dalies ir dizaino sprendimų. Dizainas turi būti patogus programėlės naudotojams. Mobiliųjų aplikacijų kūrėjai turi būtinai atkreipti dėmesį į tai, kad šios aplikacijos yra naudojamos gana nedidelius ekranus turinčiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, t.y. mobiliuosiuose telefonuose bei planšetėse, todėl šiuo atveju itin svarbus tinkamas, patogus funkcijų išdėstymas. Norint suteikti vartotojams maksimalią naudą, programėlė turi būti funkcionali ir puikiai suprojektuota.

Taigi, jeigu nusprendėte, kad Jums reikia mobiliosios programėlės, esame pasiruošę padėti. Sukursime funkcionalią, paprastai naudojamą, šiuolaikiško dizaino mobiliąją aplikaciją, kuri pateisins ir net pranoks Jūsų lūkesčius. Laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Suderinkime visas smulkmenas ir mes pradėsime darbą.

error: