SMART TV APPS KŪRIMAS. Išmanioji televizija (angl. smart tv) šiuolaikiniams žmonėms yra kasdienybė. Ji suteikia galimybę matyti daugiau kanalų iš viso pasaulio, įsirašyti, sutabdyti patinkančias laidas, filmus ir pan. Galima drasiai teigti kad išmanioji televizija yra labai naudinga, nes suteikia žmonėms naujų potyrių, praplečia akiratį, yra puiki laisvalaikio pramoga.
Šiame straipsnyje pateiksime naudingos informacijos apie išmaniosios televizijos programų kūrimo procesą ir išsiaiškinsime, kokios naudos iš jos gali gauti įmonės, įvairūs prekių ženklai bei turinio kūrėjai.

Smart TV Apps kūrimas – planas sėkmei

Tiesą sakant, išmaniosios televizijos programų kūrimo projektas turi daug panašumų su mobiliųjų programėlių kūrimo projektais. Abiem atvejais turite atlikti namų darbus ir gerai ištirti savo tikslinę auditoriją, nuspręsti, kuo konkrečiai jūsų programėlė bus naudinga vartotojams. Planuojant labai svarbu suvokti įgūdžius, reikalingus programoms kurti. Jei ieškote įmonės, galinčios sukurti puikią išmaniosios televizijos programėlę, Studija 4D gali jums padėti. Mūsų paslauga SMART TV APPS KŪRIMAS kaip tik tam ir skirta. Esame mobiliųjų programėlių kūrėjai ir žiniatinklio specialistai, kurie dirba su ne viena Lietuvoje bei užsienyje žinoma įmone. Taigi mumis tikrai galite pasitikėti.

Smart TV Apps kūrimas – dėmesys dizainui

Kuo skiriasi Smart TV apps kūrimas nuo interneto svetainių kūrimo? Kalbant apie išmaniosios televizijos programėles, pagrindiniai projektavimo proceso aspektai yra prietaiso sąsaja, nuotolinio valdymo prieiga. Didžiausias iššūkis dizaineriams yra naujovių diegimas rinkoje, taip pat kaip tai daroma išmaniuosiuose telefonuose. Programų mobiliesiems kūrėjams buvo suteikta galimybė kurti puikią ir integruotą „iOS” bei „Android” programų ekosistemą. Dabar prekių ženklai ir įmonės turi tokią pačią galimybę kurti aukštos kokybės smart televizijos programėles, kurios leidžia žiūrėti įvairias laidas, filmus, sporto transliacijas bei kitą transliuojamą turinį internetu. Arba pažiūrėti filmus, kurių televizija jau netransliuoja.

Svarbiausia – išsirikti patyrusį bei kvalifikuotą specialistą

SMART TV APPS KŪRIMAS – darbas, kuriam reikia specialių žinių, kompetencijų bei patirties. Todėl tokią užduotį galima patikėti tik patyrusiems šios srities profesionalams. Būtent tokia yra Studijos 4D komanda. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę, profesionalūs, savo darbui atsidavę programuotojai bei kiti specialistai, kurie suteiks aukštos kokybės išmaniosios televizijos bei kitokios paskirties programėlių kūrimo paslaugas už prieinamą kainą. Taigi jeigu jums šiuo metu aktualus SMART TV APPS KŪRIMAS, kreipkitės į Studiją 4D ir tikrai nenusivilsite.
Išmaniosios televizijos programėlių kūrėjas privalo turėti darbo su HTML5 įgūdžių bei suprasti apie programinės įrangos struktūrą, nes šios žinios reikalingos konkrečiam projektui atlikti. Norint sukurti įdomias, interaktyvias, vartotojus įtraukiančias „smart” programas, taip pat reikia turėti žinių apie sudėtingas „Java” programas. Juk išmanioji televizija yra tarsi pokalbis tarp transliuotojo ir žiūrovo, kuriame abi pusės yra lygios, vienodai svarbios. „Smart TV” programėlių kūrėjų užduotis – sukurti tokį apps’ą, kuris suteiktų galimybę transliuotojui ir žiūrovui plėtoti įkvepiantį dialogą, suteikiant galimybę gauti abipusį grįžtamąjį ryšį bei didesnį įsitraukimą.

Būkite kūrybingi bei inovatyvūs

Dėl to, kad pažangių televizijos programų kūrimo priemonės tampa vis sudėtingesnės, galimybės sukurti patrauklią vartotojo patirtį per išmaniosios televizijos programėles tampa vis didesnės. Suprasdami sudėtingus, su konkretaus projekto vystymu susijusius procesus bei dirbdami su aukščiausio lygio kūrėjų komanda, galite tapti pirmaujančiu verslu šioje sparčiai besiplečiančioje ir labai pelningoje rinkoje.
Jei esate verslas ar prekės ženklas, galintis pasiūlyti aukščiausios kokybės turinį ir siekiate tapti besiplečiančio intelektualiojo tv programų pasaulio dalimi, susisiekite su įmone Studija 4D. Padėsime jums vystyti naudingus ir įdomius santykius su nauja auditorija, pasitelkiant žiniatinklyje naudojamas „smart” TV programas. SMART TV APPS KŪRIMAS – darbas, kurį mes sugebame geriausiai, todėl pasitikėti Studijos 4D kolektyvu tikrai verta.

Dėl internetinės svetainės ar virtualios reklamos paslaugų,

Neatidėliokite rytojuiPaskambinkite dabar.

Mob.: +370 689 37799
info@studio4d.lt
Skype: studija4d
Daugiau: elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugos; Reklamos paslaugos – Jūsų partneris Studija 4D

Įkvepianti ateitis: interneto svetainės kūrimo svarbiausios naujovės 1