Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas. Norite sukurti Facebook programėlę, bet nežinote, nuo ko pradėti? Arba girdėjote apie Facebook apps’us, bet net neįsivaizduojate, kas tai yra? Šios programėlės yra visur facebook svetainėje, o daugiausiai jų sukuria patys šio socialinio tinkle kūrėjai. Nuotraukos, įvykiai bei daugelis kitų pagrindinių Facebook funkcijų iš tikrųjų yra atskiros programos. Tačiau yra ir tūkstančiai kitų, trečiųjų šalių, programų, kurias galite įdiegti į savo asmeninę Facebook paskyrą. Facebook programėlės leidžia Jūsų socialinio tinklo paskyrą pritaikyti įvairiems poreikiams: tam tikro prekės ženklo reklamavimui, pramogoms ir kt.

Jeigu Jums aktualus web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas, Studija 4D gali padėti. Susisiekite su mumis, susitarkime dėl susitikimo, kurio metu išsakysite savo pageidavimus, kartu išgryninsime Jūsų idėją ir mes pradėsime darbą. Jeigu neturite galimybės tiesiogiai susitikti, galime viską aptarti telefonu arba internetu. Mūsų įmonės klientai – ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairių užsienio šalių, todėl esame itin lankstūs, prisitaikantys prie kiekvieno kliento poreikių.

Web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas – viena iš svarbiausių mūsų įmonės teikiamų paslaugų, todėl kokybę garantuojame.

Kokios gali būti facebook mobiliosios programėlės?

Tiesą sakant, jų yra daug ir įvairių. Kiekvienas apps’as (mobilioji aplikacija) yra kuriamas dėl skirtingų tikslų. Šiame straipsnyje išvardinsime bei trumpai apibūdinsime jų tipus. Atsakysime į klausimą, kaip skirtingos programėlės gali sustiprinti Jūsų facebook puslapį?

Užsakomosios programėlės

Pirmasis programos tipas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra užsakomoji. Taip galima sukurti daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, vienoje programėlėje Jūs galite pasirinkta forma sutalpinti paveikslėlius, restoranų meniu, vaizdo įrašus ir tokiu būdu sukurti mini svetainę socialiniame tinkle Facebook.
Užsakomųjų apps’ų pavyzdžiai: Heyo, ShortStack, Tabfoundry, Pagemodo, Tabsite bei daugelis kitų.

Elektroninio pašto užfiksavimo forma arba kontaktinės formos programėlės

Tai: Constant Contact, aWeber, MailChimp. Iš tiesų, užsakomųjų aplikacijų bei kontaktinės formos programėlių skirtumas yra labai nedidelis ir sunkiai apibrėžiamas. Paprastai galite sukurti bet kokią elektroninio pašto užfiksavimo formą su užsakomąją programėle, tačiau šių programų teikėjai gali padaryti formos kūrimą šiek tiek vientisesnį.

Viktorinų bei apklausų programėlės

Apklausos gali būti labai įdomios. Jos taip pat gali padėti įgyti vertingų žinių apie savo klientus. Naudokite šiuos įrankius, kad galėtumėte geriau integruoti pokalbius ar apklausą savo Facebook puslapyje. Tai yra: SurveyMonkey, AgoraPulse, Antavo, Woobox.

Automatinės arba suplanuoto naujienų paskelbimo programėlės

Jos nebūtinai yra skirtos automatiškai skelbti ir planuoti naujienų skelbimą tik socialiniame tinkle Facebook. Šie apps’ai taip pat gali padėti siųsti informaciją į kelias vietas vienu metu. Tokio tipo programėlių pavyzdžiai: Post Planner, Hootsuite, Buffer, Sprout Social ir kt.

Socialinės žiniasklaidos integravimo programos

Pinterest

Socialiniame tinkle Pinterest rastus Jums patinkančius prisegtukus (pins) galite pasidalinti su Facebook auditorija. Tai padaryti Jums padės šios programėlės: Woobox, TabSite, Pagemodo

Instagram

Ar norite įdėti Instagram nuotraukas į Facebook puslapį? Jeigu taip, Jums padės šie apps’ai: Iconosquare, Woobox, TabSite, Pagemodo.

Twitter

Priklausomai nuo to, ką norite padaryti, galite integruoti Facebook ir Twitter keliais būdais. Norėdami paskelbti įrašus abiejuose socialiniuose tinkluose, galite naudoti Facebook’ui priklausančią Twitter programėlę, kurią rasite adresu http://www.facebook.com/twitter/. Tai gali būti puikus būdas pritraukti Twitter stebėtojus į savo Facebook puslapį.

Jei norite atrinkti turinį, kurį skelbiate abiejose svetainėse, naudokite vieną iš anksčiau paminėtų planavimo įrankių, daugelis kurių yra pritaikyti kelioms socialinėms svetainėms.

Jei norite prie įrašo pridėti skirtuką, naudokitės šiomis mobiliosiomis programėlėmis: Woobox, TabSite, ShortStack, Pagemodo.

Taip pat prie Facebook puslapio galite pridėti YouTube kanalą su įvairiais vaizdo įrašais bei Podcast’us, t.y. mp3 arba mp4 garso failus.

Dar galima sukurti dienoraščio ar RSS kanalų, elektroninės prekybos, tiesioginių vaizdo transliacijų, statistikos bei matavimo ir įvairias kitas programėles.

Taigi web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas – paslauga, kuri gali būti naudinga įvairiais atvejais, nes mobiliųjų programėlių yra daug ir skiriasi jų funkcijos. Galime užtikrinti, jog web aplikacijų Facebook svetainėms kūrimas bendradarbiaujant su Studija 4D – paslauga, kuria tikrai nenusivilsite.

error: